اعتماد به نفس

رفتار خانم جذاب
بسیاری از خانم ها در طول زندگی بارها ممکن است احساس کنند که فرد جذابی نیستند، اما نحوه برخورد شما بسیار در جذابیت شما تاثیر دارد.
اعتماد به نفس

میخوای همه محو اعتماد بنفست بشن، اینطوری باش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ی ما دوست داریم یک فرد جذاب، اصیل و کاریزماتیک تبدیل شویم، راهی که رسیدن به آن آنقدرها هم سخت و پیچیده نیست، کافیست آن را پیدا کنید.
اعتماد به نفس همسر

علامت همسری که اعتماد به نفس شما رو نابود می کنه !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر احساس می کنید اعتماد به نفس شما در رابطه کاهش می یابد، ممکن است رفتارهای همسرتان باعث از بین رفتن اعتماد به نفس شما باشد.
افزایش اعتماد به نفس

میخوای با اعتماد بنفس ترین آدم دنیا بشی؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چطوری با اعتماد به نفس ترین آدم دنیا بشیم؟ اگر این سؤال شما هم هست، پس کافیست راهش را بیابید، باورش کنید و خیلی راحت آن را به اجرا درآورید.
زن با ارزش

ویژگی که از شما یک بانوی با ارزش میسازد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در دنیای امروزی همه به دنبال قدرت بیشتر هستند، خانم هاام از این قائده مستثنا نیستند؛ اما برای قدرت بیشتر لازم است یک سری ویژگی هارا در خودشان تقویت کنند.
اعتماد به نفس

میخوای همه مجذوب اعتماد بنفست بشن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اعتماد به نفس داشتن کار ساده ای نیست و نیازمند رعایت تکنیک هایی است، از این رو ما چند راه حل برای افزایش اعتماد به نفس برایتان آماده کرده ایم.
اعتماد به نفس بالا

با اعتماد به نفس های واقعی این مدلی اند !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
انسان های با اعتماد به نفس بالا در زندگی معمولا به سخن دیگران توجه نمی کنند و در زندگی طبق افکار خود پیش می روند.
افزایش اعتماد به نفس

افزایش اعتماد بنفس از راهی که با همه راهها فرق داره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افزایش اعتماد به نفس,خواسته ای است که تمام افراد برای رسیدن به آن تلاش میکنند.افراد آشنا با راه های افزایش اعتماد به نفس,راحت تر به خواسته ی خودمیرسند
جلب اعتماد دیگران

ترفند و تکنیک جلب اعتماد دیگران در کار و زندگی

زمان مطالعه : 14 دقیقه
هر فردی برای موفقیت در کار و زندگی و روابطی که دارد به جلب اعتماد دیگران نیاز دارد که آن را باید با رفتارهای صحیح در معاشرت با دیگران به دست بیاورد.
اعتماد به نفس پایین

چرا ما امروزی ها اعتماد بنفس مون پایینه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه بسیاری از افراد اعتماد به نفس پایین تری نسبت به چند سال پیش دارند. علت اعتماد به نفس پایین امروزی ها عادات اشتباهی است که در زندگی دارند.
عزت نفس و اعتماد به نفس

تفاوت اصلی عزت نفس و اعتماد به نفس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن عزت نفس و اعتماد به نفس هر دو برای افرادی که قصد رسیدن به موفقیت و پیشرفت در کار و زندگی را دارند ضروریست اما این دو تفاوت هایی دارند که باید بدانید.
اعتماد به نفس کودکان

15 راه ساده برای تقویت اعتماد به نفس در کودکان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
با سرزنش های مداوم و ندادن مسئولیت به کودکان باعث می شویم که به اعتماد به نفس شان آسیب برسد و دیگر نتوانند در اجتماعات فعالیت موثری داشته باشند.
تخریب اعتماد به نفس

افرادی که اعتماد به نفس شما را می کشند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همیشه در زندگی افرادی وجود دارند که باعث ایجاد احساسات منفی و تخریب اعتماد به نفسمان می شوند، بهتر است این دسته افراد را بشناسید و برای موفقیت در زندگی از آن ها دوری کنید.
دروغ به خود

کلمه ای که اعتماد به نفس برات نمیذاره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وقتی برای انجام کاری به راحتی جمله ی من نمیتوانم را می گویید در واقع به خودتان دروغ گفته اید و قابلیت و توانایی های خود را نادیده می گیرید که در نتیجه اعتماد به نفس خودتان را نابود می کنید.
زبان بدن افراد قدرتمند

آدمهای قوی هیچ وقت این 5 حرکتو انجام نمیدن

تاریخ انتشار : 16 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
زبان بدن یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که افراد را قدرتمند نشان می‌دهد و این افراد برای حفظ اعتماد به نفس و نمایش قدرت از انجام برخی حرکات به شدت دوری میکنند.
صفحه 1 از 3