کاکتوس

کاکتوس چانه
کاکتوس چانه مانند دیگر کاکتوس ها نیاز به مراقبت چندانی ندارد که بسیاری از افرادی که علاقه زیادی به گیاه دارند ولی زمانش را ندارند گزینه خوبی است.
افزایش رشد کاکتوس

ترفندی که رشد کاکتوس رو چند برابر میکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاکتوس به دلیل شرایط نگهداری ساده گیاهی محبوب است. اگر مشکل شما رشد کم کاکتوس هایتان است نگران نباشید میتوانید با چند ترفند رشد آنها را چند برابر کنید.
تعویض گلدان کاکتوس

نکته مهم تعویض گلدان هر نوع کاکتوس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاکتوس گیاهی است که در بسیاری از خانه ها نگهداری می شود. اگر کاکتوس شما رشد کرده و گلدانش کوچک است باید آن را با روش های صحیح تعویض کنید تا آسیب نبیند.
کاکتوس در تابستان

آب و نور کاکتوس تو تابستون باید چقدر باشه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کاکتوس یکی از گیاهان پرطرفدار و بسیار مقاوم در برابر گرما است اما در فصل تابستان این گیاه به مراقبت های خاصی احتیاج دارد تا شادابی و زیبایی آن حفظ شود.
کاکتوس

کود مناسب و اصول کوددهی صحیح کاکتوس ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گیاهان کاکتوس انواع مختلفی دارند و امروزه کاکتوس در بسیاری از خانه ها مشاهده می شود، برای نگهداری از این گیاه روش صحیح کوددهی کاکتوس بسیار حائز اهمیت است.
آبیاری کاکتوس

این علامت یعنی به کاکتوست زیادی آب میدی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کاکتوس از گیاهان پرطرفدار مخصوصا در خانه های آپارتمانی است اما افرادی که کاکتوس نگهداری می کنند باید بدانند زیاد آب دادن به کاکتوس به گیاه آسیب جدی می رساند.
کاکتوس انجیر تیغی

آموزش نگهداری و پرورش کاکتوس انجیر تیغی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اپونتیا با نام های کاکتوس انجیر تیغی ،انجیر هندی و گلابی خار دار نیز شناخته می شود، همچنین گفتنی است که انجیر تیغی یکی از معروف ترین گونه های کاکتوس می باشد.
آب دادن کاکتوس

اگر اشتباها به کاکتوس زیادی آب دادیم، چه کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاکتوس به عنوان گیاه مقاوم شناخته شده است اما برخی افراد با زیاد آب دادن باعث آسیب آن می شوند پس باید راه حلی برای نجات کاکتوسی که زیاد آب خورده پیدا کنید.
کاکتوس دم موشی

راهنمای نگهداری کاکتوس دم موشی در خانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از کاکتوسهای پرطرفدار برای نگهداری در منزل کاکتوس دم موشی است، زیرا گل های صورتی بسیار زیبایی دارد و همیشه شاداب میماند.
علت خراب شدن کاکتوس

دلیل از بین رفتن کاکتوس های آپارتمانی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاکتوس به عنوان مناسب ترین گیاه برای آپارتمان شناخته شده است اما باید از شرایط نگهداری آن اطلاع داشته باشید تا علت خراب شدن کاکتوس را تشخیص دهید.
سیاه شدن کاکتوس

علت سیاه شدن کاکتوس، هم از پایین هم از بالا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از مشکلات در پرورش و نگهداری از کاکتوس‌ها سیاه شدن آن ها است. در اولین قدم باید علت سیاه شدن کاکتوس را تشخیص دهید تا بهترین درمان را برای آن انتخاب کنید.
نور کاکتوس

کاکتوس برای رشد بهتر، چقدر نور لازم داره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نور یکی از مهم ترین آیتم ها برای رشد کاکتوس است و تاثیر بسزایی در زیبایی و سلامت آن دارد پس باید بدانید کاکتوس در شرایط مختلف به چه میزان نور احتیاج دارد.
نرم شدن کاکتوس

چرا کاکتوسم نرم شده؟ چطوری نجاتش بدم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نرم شدن کاکتوس یکی از رایج ترین مشکلات این گیاه است و دلایل مختلفی دارد. با شناخت اصلی ترین عامل پوسیدن کاکتوس علاوه بر مانع شدن راه درمان را نیز متوجه میشوید.
نگهداری کاکتوس

تمام شرایط لازم برای نگهداری انواع کاکتوس در خانه

زمان مطالعه : 10 دقیقه
کاکتوس گیاهی مقاوم است که به سادگی از بین نمی رود و شرایط نگهداریش بسیار ساده است اما اگر بیش از حد به آن آب بدهیم ممکن است از درون خراب شود.
پیوند زدن کاکتوس

روش باغبان ها برای پیوند زدن انواع کاکتوس

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه کاکتوس هایی را می بینیم که ظاهر عجیب و زیبایی دارند این کاکتوس ها با عمل پیوند زدن به این شکل درآمده اند شما هم می توانید این کار را انجام دهید.
صفحه 1 از 3