حرکات ورزشی

انگیزه در ورزش
انگیزه در ورزش از موارد مهم در شروع ورزش کردن است ما با داشتن انگیزه می توانیم به اهداف مان در هر مسیری برسیم یکی از این اهداف می تواند ورزش باشد.
شکم شش تکه

بدون باشگاه 6 تیکه بشین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعضی از افراد، بشدت می خواهند که عضلات شکم شان را پرورش دهند و آن را آشکار کنند. به آسانی می توانید با انجام برخی ورزش ها در خانه و هر کجا این رویا را به واقعیت تبدیل کنید.
ورزش دیابت نوع 2

بهترین ورزش برای دیابتی های نوع 2

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ورزش روزانه به شما این امکان را می دهد که کنترل قند خون موثری داشته باشید، فشار خون و وزنتان را مدیریت کنید همچنین از عوارض دیابت نوع دو پیشگیری کنید.
حرکات اصلاحی شانه

ورزشی ویژه شما که زیاد از موبایل استفاده می کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه اکثر مردم زمان زیادی مشغول کار با تلفن همراه هستند که موجب آسیب به گردن و شانه می شود. با انجام حرکات اصلاحی شانه می توانید از این آسیب ها پیشگیری کنید.
ورزش بازو بانوان

ویژه ی خانم هایی که بازوهای خوش فرم میخوان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
زنان با افزایش سن دچار شل شدن و افتادگی بازوها می شوند اما می توانند برای درمان این مشکل از تمرینات ورزشی در خانه استفاده کنند تا بازوهای خوش فرمی داشته باشند.
اصلاح فرم بدن

اصلاح فرم بدن با میزوگوچی ؛ تکنیک خاص ژاپنی ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بد ایستادن مشکلی نیست که بتوانید در یک چشم برهم زدن اصلاحش کنید ولی روش میزوگوچی روشی است که اگر به طور منظم انجام شود، می تواند حالت بدن افراد را اصلاح کند.
ورزش در فضای کم

ورزش مناسب برای شمایی که خونتون کوچیکه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر دلیل ورزش نکردن شما نداشتن فضای کافی و کوچک بودن خانه تان است می توانید از این حرکات ورزشی مخصوص فضای کم استفاده کنید و به تناسب اندام برسید.
ورزش مچ دست

تقویت و رفع مشکلات مچ دست با چند ورزش ساده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر از مشکلات و دردهای مچ دست رنج می برید می توانید به راحتی با چند حرکت ورزشی آسان از شر آن ها خلاص شوید و قدرت دستان خود را افزایش دهید.
اسکوات

مهم ترین اصول و فواید اسکوات در بدنسازان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اسکوات یا اسکات در بدنسازی حرکاتی است که بعضی از ماهیچه های بدن را درگیر میکند و یکی از حرکت های اصلی ورزش وزنه برداری است و دارای دلایل مهم و توصیه های ضروری می باشد.
حرکت شکم

2 حرکت شکم که مربیان زیاد انجام میدهند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر به دنبال راهی برای لاغری شکم، تناسب اندام و داشتن شکم سیکس پک هستید می توانید این حرکات همیشگی مربیان ورزش را انجام دهید.
سندرم شانه یخ زده

سندروم شانه یخ زده چه کسانی را تهدید می کند ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سندرم شانه یخ زده به سفت شدن و درد مفصل شانه گفته می شود که بیشتر در افراد مسن رخ می دهد. تمرینات ورزشی فروزن شولدر بهترین درمان این بیماری است.
ورزش پشت میز نشین ها

پشت میز نشین ها چقدر باید ورزش کنن ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نشستن پشت میز در کل روز به هیچ وجه مناسب نیست و می تواند موجب به خطر افتادن سلامت بدن انسان شود، ورزش برای افراد پشت میز نشین بسیار مهم است.
ورزش های مخصوص نوزادان

ورزشی برای تقویت جسم و هوش نوزادتان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تقویت اندام نوزادان می توان از ورزشهای مخصوص ماههای اول تولد تا سنین بالاتر استفاده کرد تا علاوه بر کنترل بیشتر عضلات احساس ، لذت و رضایت به آنها بخشید.
ورزش تنبل ها

ورزش هایی فوق العاده برای تنبل ها !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آیا می دانستید می توانید بدون هیچ وسیله ای در تخت خود یا کف اتاق نشیمن ورزش کنید و چربی های اضافی خود را بسوزانید؟
آسیب چارلی هورس

ورزشکاران مراقب آسیب چارلی هورس باشند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آسیب چارلی هورس چیست و به چه دلیل رخ می دهد ؟ علائم تشخیص این نوع آسیب و راههای تسکین آن چیست ؟ پاسخ را در ادامه خواهید خواند.
صفحه 1 از 6