دانستنی های پوست و مو

تست سلامت مو
راهکارهای بسیار مناسبی برای تست سلامت مو وجود دارد، در ادامه با روش های ساده و خانگی برای تشخیص تست سلامت موها آشنا خواهید شد.
فواید بافت مو

بافت مو واقعا روی رشد مو تاثیر میذاره ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بافت مو سر باعث بهتر شدن ظاهر مو و نرم تر شدن آن می شود و از میان انواع مختلف بافت مو، بافت های سنتی سالم تر می باشند.
استفاده از وازلین

وقتی استفاده از وازلین، به ضررته!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
وازلین با وجود خاصیت های فراوانی که دارد استفاده از آن در بعضی از نقاط بدن کار درستی نیست و مشکلات زیادی برای شما به‌وجود می آورد.
برس کشیدن موها

اشتباه خانم های ایرانی حین برس کشیدن موهاشون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برس زدن موها یک روتین روزانه برای خانم ها است، اما بسیاری از آنها نحوه صحیح برس کشیدن مو را نمی دانند و با روش های اشتباه به موهایشان آسیب می زنند.
خوراکی های مضر

خوردنی هایی که پوست رو داغون میکنن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آب و هوا تاثیر مستقیم و بسیار زیادی برروی زیبایی پوست دارد، اما به همان نسبت رژیم غذایی صحیح نیز به شما برای رسیدن به پوستی صاف و شفاف کمک خواهد کرد.
اشتباهات روغن زدن مو

اینطوری روغن زدن به مو اشتباهه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای داشتن موهای سالم و زیبا یکی از بهترین روش ها روغن زدن به آن می باشد و اشتباهات روغن زدن مو باعث می شود روغنی که استفاده می کنیم کارایی خود را نشان ندهد.
زیبایی و جذابیت

خوشگلی و جذابیت خانم ها رو چی نابود میکنه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه خانم ها به دنبال زیبایی پوستشان هستند، اما کارهایی را ناخواسته انجام می دهند که ممکن است ندانند چه تاثیرات مخربی برروی پوستشان می گذارد.
کره بدن

بادی باتر خانگی برای ابریشمی شدن پوست + دستور

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کره بدن به دلیل ابریشم سازی پوست جزء معجزات مراقبت از پوست به شمار می آید. با ساخت نسخه خانگی کره بدن، پوستی همیشه درخشنده و لطیف داشته باشید.
افزایش کلاژن

پیشنهاد بهترین متخصص پوست برای افزایش کلاژن صورت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کلاژن یک ماده طبیعی در بدن است که در زیبایی پوست نقش دارد، اما با افزایش سن ترشح این ماده کم می شود از این رو شما نیازمند تکنیک هایی برای افزایش کلاژن هستید.
خرید کرم ضد پیری

راز خرید محصولات جوانسازی خوب برای پوست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با بالا رفتن سن بوجود آمدن چین و چروک روی صورت پدیده ای طبیعی است، اما رعایت بعضی از عوامل میتواند روند پیر شدن پوستتان را بسیار کند تر کند.
جوان ماندنج

اگه میخوای جوون بمونی، اینو به غذات اضافه کن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افراد راه های سخت و حتی خطرناکی مانند جراحی را برای جوان ماندن امتحان میکنند اما با مصرف ماده غذایی جوان کننده، به راحتی پوستی جوان تر از سن خود خواهید داشت.
حافظه پوستی

چیزی درمورد حافظه ی پوستتون میدونید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پوست بدن ما دارای حافظه است و این حافظه پوستی با آسیب هایی که بر اثر در معرض آفتاب قرار گرفتن روی پوست ایجاد می شود، مرتبط است.
کاندیشنر مو چیست

کاندیشنر مو دقیقا برای چی استفاده میشه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه انسان ها دوست دارند موهای نرم، ابریشمی و سالمی داشته باشند، یکی از موادی که این آرزوی شما را به حقیقت تبدیل میکند کاندیشنر مو است.
منابع طبیعی بیوتین

موهات میریزه؟ بیوتین طبیعی بزن بر بدن!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای آنکه پوست و موی شفاف و زیبا داشته باشید لازم است از رژیم های غذایی مناسب و پر از پروتئین استفاده کنید، و چه بهتر که این رژیم از منابع طبیعی باشد.
پوست

پوست خوبی ندارید چون ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
علت نداشتن پوست خوب فقط عدم انجام مراقبت های پوستی نیست بلکه عادات و رفتارهایی در زندگی روزانه وجود دارد که موجب خراب شدن پوست می شوند.
صفحه 1 از 4