تنفس

نفس کشیدن
نفس کشیدن یک فرآیند خودکار می باشد که اهمیت زیادی برای بدن دارد پس حتما با دانستنی های مفید درباره نفس کشیدن صحیح آشنا شوید.
تنفس صحیح

تنفس صحیح فقط با این اصول ممکن است + آموزش

زمان مطالعه : 9 دقیقه
تنفس یکی از اولین چیزهایی که ما پس از ورود به جهان انجام می دهیم و تا آخرین لحظات ادامه می دهیم که انجام این کار با روش درست موجب آرامش و سلامتی می شود.
آرامش مغز

آرامش فوری مغز بدون هیچ زحمت و هزینه ای

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیتیشن تنها راه آرامش مغز نیست. روش های کم زحمت و ساده تری هم وجود دارد که با تاثیر فوری بر مغز باعث به آرامش رسیدن ذهن میشوند.
درست نفس کشیدن

درست نفس بکشید تا ....

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اهمیت تنفس سالم را همه می دانیم اما درباره ی فواید درست نفس کشیدن چطور؟ این عمل به ظاهر ساده تاثیرات حیرت آوری روی جسم و روان انسان دارد که خوب است بدانید.
درد قفسه سينه هنگام تنفس

درد قفسه سینه هنگام تنفس علامت چیه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
معمولا افراد وقتی در هنگام تنفس قفسه سینه شان درد می گیرد آن را از نشانه های بیماری قلبی می دانند، در حالی که درد قفسه سینه هنگام تنفس دلایل دیگری نیز دارد.
تنفس از راه بینی

تنفس از راه بینی یا دهان ، مسئله این است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تنفس عمیق و صحیح فواید زیادی برای سلامت بدن دارد و بر تک تک اعضا تاثیرگذار است اما باید بدانید تنفس از راه دهان بهتر است یا از راه بینی ؟
تنفس آرامش

تمرینی ساده برای آرامش اعصاب و روان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از راهکار های مفید و ساده برای آرامش اعصاب و روان "تفس" است . آشنا بودن با نحوه ی درست تنفس برای رسیدن به آرامش به شما کمک بسیاری میکند.
داشتن ریه سالم

با این خوردنی ها ریه هاتو تقویت کن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در دنیای امروز به دلیل آلودگی شدید هوا در همه جا ریه ها خیلی حساس هستند و باید بیشتر مراقب آنها بود، برای مراقبت بهتر از ریه ها باید نکاتی را رعایت کنید.
حبس نفس

تکنیک تنفسی که این روزها باید زیاد انجام بدید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انجام تمرینات تنفسی و حبس کردن نفس برای اکسیژن رسانی به بدن و کاهش استرس بسیار مفید است اما این کار باید به درستی و با تکنیک خاصی انجام شود.
فواید حبس نفس

فواید بی نظیر حبس کردن نفس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه ما در طول زندگی خود حداقل یکبار سعی کردیم که نفس خود را حبس کنیم. اما هیچ وقت به این موضوع فکر نکردیم که آیا نگه داشتن نفس فوایدی هم دارد؟
تمرینات تنفسی بارداری

چند تمرین تنفسی فوق العاده برای باردارها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نفس عمیق کشیدن و تنفس صحیح برای دوران بارداری و زایمان بسیار مفید و ضروریست بنابراین انجام چند تمرین ساده تنفسی در بارداری را فراموش نکنید.
دستگاه تنفس

حقایقی جذاب درباره دستگاه تنفس تان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دستگاه تنفس یک سیستم بیولوژیکی برای تامین اکسیژن بدن است و دی اکسید تولید شده را از بدن خارج میکند.حقایقی درباره ی این عضو بدن وجود داردکه شاید نمیدانستید.
تنفس زایمان طبیعی

آموزش نوعی تنفس برای زایمان راحت تر

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خانم هایی که از درد زایمان طبیعی ترس دارند می توانند با یادگیری تکنیک های مخصوص تنفس و آرامش، دردهای زایمان را کاهش دهند و زایمان راحت تری داشته باشند.
نفس عمیق لاغری

برای لاغری سریع کافیه اینجوری نفس بکشید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
این روزها همه به دنبال روش های آسان برای لاغری هستند شاید باورتان نشود ولی نفس عمیق کشیدن با تکنیک های خاص موجب کاهش وزن می شود.
تنفس عمیق

مزایای شگفت انگیز تنفس عمیق را بدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تنفس عمیق می تواند اضطراب ما را تاحدود زیادی کاهش دهد و اثرات مطلوبی برای سلامت جسم و روح دارد.
صفحه 1 از 2