رژیم لاغری

ادل و سحر قریشی

رژیم لاغری از ادل تا سحر قریشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ادل خواننده بریتانیایی که به چاق بودن معروف بود چندی پیش با انتشار عکس هایی در فضای مجازی از کاهش وزن بسیار زیاد خود خبر داد.
روغن زیتون و لیمو ترش

معجون لاغری زیبایی با روغن زیتون و لیمو ترش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روغن زیتون و لیمو ترش هر کدام از خواص بی نظیری برخوردار هستند، البته ترکیب روغن زیتون و لیمو ترش نیز بسیار فوق العاده است و به سلامت بدن و درمان بیماری ها کمک شایانی می کند.
بلوبری

بلوبری هایی که لاغر می کنند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بلوبری معمولا در انواع رژیم های های کاهش وزن مورد استفاده قرار می گیرد، بلوبری یک میوه بسیار مغذی است و مصرف آن تاثیرات قابل توجه ای بر لاغری دارد.
لاغری با آبغوره

غوره و آبغوره نقشی در لاغرشدن دارند ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
غوره و آبغوره به دلیل خواص و کاربردهای فراوانشان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، استفاده از آبغوره در کاهش وزن موثر می باشد اما نحوه صحیح مصرف آن بسیار حائز اهمیت است.
راز کاهش وزن کیم کارداشیان

راز کاهش وزن سریع کیم کارداشیان بعد زایمان فاش شد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
متخصص تغذیه و کاهش وزن کیم کارداشیان رازهای لاغر شدن سریع این سلبریتی بعد از اضافه وزن او در دوران بارداری را فاش کرد.
لاغری با آب هویج

آب هویج رو با چی بخوریم لاغر میشیم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای لاغری استفاده از ترکیب آب هویج با برخی مواد دیگر که بر لاغری تاثیر فراوانی دارند بسیار موثر است، در ادامه چند نوشیدنی تهیه شده از آب هویج برای لاغری و کاهش وزن آشنا می شوید.
نخود فرنگی در لاغری

تاثیر نخود فرنگی در لاغری و کاهش وزن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بهترین روش برای کاهش وزن و تناسب اندام استفاده از تغذیه و رژیم غذایی مناسب در کنار ورزش کردن می باشد، برای کاهش وزن مصرف نخود فرنگی به دلیل داشتن کالری کم توصیه می شود.
لاغری در 30 سالگی

تکنیک های لاغرشدن بعد از 30 سالگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بعد از 30 سالگی متابولیسم بدن کاهش می یابد و موجب چاقی می شود بنابراین باید یک برنامه لاغری مناسب داشته باشید تا تناسب اندام شما بعد از 30 سالگی حفظ شود.
لاغری با شیر

رژیم شیر برای لاغری و کاهش وزن

زمان مطالعه : 15 دقیقه
رژیم لاغری شیر یکی از بهترین رژیم ها برای چربی سوزی بدن است. شما می توانید با پیروی از رژیم غذایی شیر و ورزش های مناسب در عرض 4 هفته 3.5 کیلو کاهش وزن داشته باشید.
کاهش وزن

لاغر شدن را از قبل صبحانه آغاز کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کاهش وزن موضوعی است که برای بسیاری افراد کاری سخت است اما شما می توانید با در نظر گرفتن یک اصول خاص و چند ترفند به این موضوع دست یابید.
لاغری با شیر موز

شیرموز رو چجوری بخوریم لاغر میشیم ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ترکیب شیر و موز یکی از مغذی ترین نوشیدنی ها می باشد که تاثیر فوق العاده ای در کاهش وزن دارد اما باید زمان و نحوه مصرف آن را برای چاقی یا لاغری بدانید.
کاهش وزن

اینگونه سالم غذا بخورید و وزن کم کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تغذیه یک فاکتور اصلی برای کاهش وزن می باشد، به همین دلیل پیروی از یک رژیم غذایی سالم و داشتن تغذیه صحیح نقش بسیار مهمی در روند سوزاندن کالری و کاهش وزن دارد.
ادویه های لاغر کننده

ادویه های لاغر کننده برای شما که چاق هستید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ادویه های لاغری کننده ای وجود دارد که برای افراد چاق بسیار مناسب است، مصرف این ادویه جات موجب افزایش سوخت و ساز بدن می شود و کمک بسیاری به لاغری می کند.
غذای رژیمی

غذای خوشمزه برای شما که رژیم دارید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وقتی بحث از غذای رژیمی می شود به ذهن همه غذاهایی بدون مزه و طعم می آید که اینطور نیست و غذاهای خوشمزه ای برای رژیم های لاغری وجود دارد.
حس چشایی

حس چشایی در افراد چاق و لاغر چه فرقی دارد ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در حس چشایی افراد چاق و لاغر تفاوت هایی وجود دارد و افراد چاق نسبت به افراد لاغر حس چشایی ضعیف تری دارند و اغلب مزه شیرینی را کمتر حس می کنند.
صفحه 1 از 15