رژیم لاغری

رژیم نظامی سه روزه

رژیمی که 3 روزه لاغر می کند !!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم نظامی سه روزه یکی از رژیم های تازه مد شده است که بر عکس اسمش ربطی به نظام و ارتش ندارد و از یک نظم برای لاغری سریع استفاده می کند.
رژیم لاغری علمی

رژیم های لاغری که از لحاظ علمی بهترن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای لاغری رژیم های بسیار زیادی وجود دارد اما اغلب آن ها برای سلامتی مضر هستند. بنابراین باید از رژیم های لاغری که از نظر علمی ثابت شده اند استفاده کنید.
رژیم لاغری نوم

برنامه ی لاغری با رژیم محبوب " نوم "

زمان مطالعه : 7 دقیقه
رژیم لاغری نوم یکی از روش های جدید برای لاغری است که در آن بر اساس روانشناسی تغییراتی در سبک زندگی و عادت های غذایی ایجاد می شود که باعث لاغری خواهد شد.
رژیم لاغری چربی

معجزه ی چربی در رژیم لاغری سریع !!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم لاغری چربی شامل چربی های غیراشباع چندتایی و تکی می شود که تاثیر مثبتی بر روند لاغری و همچنین کاهش اشتها و سیری دارد.
رژیم میوه

خوب و بدهای پنهان در رژیم لاغری میوه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
میوه ها مواد بسیار مغذی هستند اما سوالی که ایجاد می شوداین است که آیا میوه به تنهایی سلامت بدن را تامین می کند ؟
حس چشایی

حس چشایی در افراد چاق و لاغر چه فرقی دارد ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در حس چشایی افراد چاق و لاغر تفاوت هایی وجود دارد و افراد چاق نسبت به افراد لاغر حس چشایی ضعیف تری دارند و اغلب مزه شیرینی را کمتر حس می کنند.
بستنی در رژیم

افرادی که رژیم دارن میتونن بستنی بخورن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
علاقه مندان به بستنی در هنگام رژیم غذایی لاغری می توانند این خوراکی خوشمزه را در حجم کم، همراه با میوه مصرف کنند و روند کاهش وزن خود را ادامه دهند.
رژیم یویویی

رژیم غذایی یویویی با بدن شما چه می کند؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
رژیم یویویی که به رژیم چرخه وزنی نیز معروف است که در آن فرد اول کاهش وزن پیدا می کند و بعد دوباره افزایش وزن پیدا می کند و رژیم را از نو آغاز می کند.
رژیم لاغری

ازاین کرم ها بخورید تا خیلی سریع لاغر شوید !!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از افراد چاق برای رسیدن به اندام ایده آل به سراغ رژیم های لاغری عجیب و چندش آوری مانند رژیم کرم کدو می روند که عوارض خطرناکی را هم به دنبال دارند.
رژیم لاغری دش

رژیم دش چگونه لاغر می کند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم غذایی دش یکی از بهترین و سالم ترین رژیم های لاغری مناسب برای افرادی که فشار خون دارند می باشد. در این برنامه غذایی سطح پایینی از سدیم استفاده شده است.
غذا قبل یا بعد ورزش

قبل ورزش غذا بخوریم یا بعد ورزش؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای بسیاری از ورزشکاران سحرخیز این موضوع سوال است که قبل از ورزش صبحانه مصرف کنند یا بعد از ورزش ؟ قبل از غذا یا بعد از خوردن غذا باید ورزش کرد ؟
دلایل شکست رژیم

دلایل اصلی شکست رژیم لاغری + راه چاره

زمان مطالعه : 8 دقیقه
انتخاب رژیم لاغری نامناسب بدن و افراط در نخوردن غذا و گرسنه ماندن و عجله داشتن برای کاهش وزن از دلایل اصلی شکست رژیم لاغری می باشد.
رژیم پالئو

رژیم پالئو راز سلامتی غارنشین ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رژیم پالئو که به رژیم غارنشینی نیز شناخته می شود به دلیل گنجاندن مواد غذایی مورد نیاز بدن در خود از بسیاری بیماری ها و مشکلات جسمی جلوگیری می کند.
مواد غذایی چربی سوز

مواد غذایی چربی سوز مخصوص خوش اندام شدن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بهتر است این را بدانید که برای چربی سوزی و لاغری تنها ورزش کردن کافی نیست، بلکه باید از مواد غذایی چربی سوز که در لاغری بسیار موثر هستند استفاده کنید.
رژیم لاغری وی بی 6

رژیم وی بی 6 ، نا آشنایی برای خوش هیکل شدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا تابحال نام رژیم لاغری وی بی 6 به گوشِتان خورده است؟ در این رژیم فرد تا ساعت شش بعد از ظهر باید رژیم گیاهخواری بگیرد و بعد آن در یک وعده می تواند به خود پاداش دهد.
صفحه 1 از 15