آب شدن شکم در خواب
اگر هنوز راهی برای لاغر شدن پیدا نکرده اید به شما پیشنهاد میکنیم از یک روش ساده برای آب شدن شکم در خواب استفاده نمایید.

آب شدن شکم در خواب با توصیه ای ساده ولی کاربردی

لاغری و آب شدن شکم در خواب، موضوعی است که خیلی از افراد درگیر اضافه وزن به آن فکر میکنند. همه ما میدانیم که قانونا خوردن در شب و قبل از خواب میتواند منجر به اضافه وزن شود، این امر به ویژه هنگامی صحیح است که ما تنقلاتی را بخوریم که حاوی کربوهیدرات های اصلاح شده و گروهای غذایی، مانند:نان و برنج و چیپس سیب زمینی و پرتزل (نوعی چوب برنج) باشد که دارای فیبر کم و قند بالا هستند. اما اگر آنچه که در ادامه این بخش از لاغری نمناک معرفی خواهیم کرد را در شب بخورید خواهید دید که عملا هنگام خواب نیز چربی میسوزانید.

چیپس سیب زمینی

با این رژیم لاغری هر شب در خواب وزن کم کنید

مطمئنا آنچه معرفی می شود سریعا تبدیل به انرژی میشوند و شما از این کالری های دریافت شده در خواب استفاده نخواهید کرد بنابراین به صورت چربی در بدن شما ذخیره خواهند شد. البته هنوز هم کارشناسان میگویند که بهتر است گرسنه به رخت خواب نروید و اگر قبل از خواب احساس گرسنگی کردید، بهتر است به سراغ خوراکی ای بروید که دارای کربوهیدرات کم و پروتئین بالا باشد.

رژیم غذایی

آب کردن سریع شکم در خواب با گردو

برای آب شدن و کوچک کردن شکم در خواب آخر شب، بادام و گردو بخورید.

این خوراکی های لاغرکننده و البته مقوی، 6 گرم پروتئین داشته و فقط یک گرم کربوهیدرات دارد.

گردو و بادام همانطور که مواد مغذی مانند کلسیم و ویتامین D دارند، پروتئین سالمی دارند که نیازی نیست نگران بیش از حد خوردن آن باشید. تعداد انگشت شماری از خشکبار ها مانند بادام و گردو، نیز میتوانند برای لاغری در خواب به شما کمک کنند و باقی خشکبار ها دارای چربی و کالری زیادی هستند و نباید قبل از خواب مصرف شوند.

گردو و بادام همچنین دارای مقدار فراوانی از پروتئین ها، ویتامین e، سلنیوم، منیزیوم و سایر مواد مغذی سالم نیز هستند؛ فقط به یاد داشته باشید اگر قرار بر خوردن خشکبار ها بود، مقدار کمی از آن، کل نیاز شما را بر طرف میکند و نباید در مصرف این خوشمزه هاف زیاده روی کنید.

فرمول آب شدن شکم در خواب و لاغری در خواب به راحتی

3.7891
این مطلب مفید بود ؟654237
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ ن /ک/ح.ب
وبگردی