موفقیت در کسب و کار

جذب مشتری
جذب مشتری و حفظ آن یعنی موفقیت در شغل و بازاریابی.یکی از مهمترین راه های موفقیت و کسب درآمد،جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی است.
رفتار موفق

برای موفقیت در کار و زندگی این 8 رفتار را حذف کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواسته ی اصلی تان موفقیت در زندگی و کار است ، غافل از آن که به واسطه داشتن برخی از افکار و رفتار موفق شدن شما مدام به تاخیر خواهد افتاد و از شما دورخواهد شد.
برخورد با مشتری عصبانی

نحوه برخورد و کنترل مشتری عصبانی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آموختن مهارت های آرام کننده و حفظ خونسردی به شما کمک می کند تا در برابر اهانت و زخم زبان های مشتریان در امان بمانید و بهترین برخورد را با آن ها داشته باشید.
تفکر افراد موفق

3 طرز فکر معروف آدم های موفق

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تفکر درست اولین قدم برای رسیدن به موفقیت است. با الگو قرار دادن طرز تفکر افراد موفق به راحتی میتوانید به موفقیت های بالایی دست پیدا کنید.
رئیس شدن

برای رئیس شدن به این ویژگی ها نیاز دارید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس شدن و ریاست می تواند خواسته ی هر کدام از کارمندان یک شرکت و.. باشد ولی باید بدانیم که برای قرار گرفتن در این جایگاه چه خصوصیات اخلاقی را بایستی در خود رشد دهیم.
پیشرفت شغلی

تغییری ساده برای اینکه تو شغلت پیشرفت کنی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از نکات مهم برای افراد شاغل، پیشرفت شغلی است که لازمه ی پیشرفت شغلی داشتن برنامه ای کامل و آشنا بودن با چگونگی انجام وظایف است.
شركت بازي سازي

پولدارترین شرکت بازی سازی دنیا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مقدار زیادی از ثروت جهان برای چند شرکت بازی سازی است که با شنیدن اسمشان شوکه خواهید شد.
تیم کاری موفق

تعریف تیم کاری خوب و قوانین موفقیت آنها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای ایجاد یک کسب و کار موفق باید راه های تشکیل تیم کاری موفق و منسجم را بدانیم و اعضای تیم را بر اساس تخصص انتخاب کنیم.
باریابی حرفه ایی

اجرای بازاریابی حرفه ای و اصولی، ستون اصلی در هر کسب و کاری است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اجرای بازاریابی حرفه ای و اصولی، ستون اصلی در هر کسب و کاری است. ایده های بازاریابی نوین برای بهبود فروش کالا و خدمات ساختمانی، انجام میشود و در این مقاله نیز، قصد داریم تا به طور خلاصه و البته اصولی و کاربردی، شما عزیزان را با انواع دسته بندی های متنوعی برای بازاریابی آنلاین و بازاریابی آفلاین آشنا نماییم، باشد که مورد توجه و استفاده شما خوانندگان گرامی قرار بگیرد.
کارمندان فعال

راز تبدیل شدن به یک کارمند فعال و با برنامه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای موفقیت در کارتان باید به یک کارمند فعال و استراتژیک تبدیل شوید. کارمندان فعال همیشه موفق بوده و در کارشان بهترین هستند.
عادت زنان موفق

زنان موفق دنیا از عادت های روزانه خود می گویند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنان موفق و قوی در جهان عادت های روزانه و شخصیت خاصی دارند که آن ها را رمز موفقیت خود در زندگی شان می دانند.
مصاحبه کاری

حالت جادویی دستها برای موفقیت در مصاحبه کاری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای موفقیت در یک مصاحبه کاری حساس باید رازهای بسیاری را بدانید ، از رنگ لباس و پوشش تا طرز صحبت و حرکتهایی که زبان بدن نام دارند.
راه های مدیریت پروژه موفق

6 نکته کلیدی برای موفقیت در مدیریت یک پروژه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدیران باید بدانند که چگونه یک پروژه را به بهترین نحو ممکن اجرا و به پایان برسانند اما رعایت بعضی نکات می تواند تضمینی برای داشتن یک پروژه موفق باشد.
شغل رویایی

دلیل اصلی نرسیدن شما به شغل رویایی تان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد به شغل های مختلفی علاقه دارند اما نمیدانند کدام یک میتواند شغل رویایی آنها باشد درحالی که برای پیدا کردن شغل رویایی باید نکاتی را در نظر گرفت.
رفتار موفقیت

رفتاری که برای موفقیت تو شغلت باید ترک کنی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی از رفتارهای شما می توانند مانع پیشرفت در شغل تان باشند بنابراین باید برای موفقیت و رشد بیشتر در کسب و کارتان این رفتارها را ترک کنید.
صفحه 1 از 10