موفقیت در کسب و کار

فواید و مزایای وقت شناسی
وقت شناسی از مواردی است که می تواند جایگاه شما را در هر موقعیتی به بالاترین سطح ممکن برساند و این در حالی است که تاثیر آنرا خیلی سریع احساس خواهید کرد.
افزایش کارایی

ترفندهایی برای افزایش کارایی تان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هوشمندانه کار کردن بهتر از زیاد کار کردن است. برای نتیجه بهتر در کارها و رسیدن به موفقیت و پیشرفت باید با راهکار مناسب سطح کارایی در محل کار را افزایش دهید.
اعتبار در کار

چطور در کارمان اعتبار کسب کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن اعتبار فردی در کار بسیار قابل اهمیت است زیرا فوایدی دارد که می تواند وجهه کاری شما را از این رو به آن رو کند به شما انگیزه می دهد همچنین اعتماد بنفس را تقویت می کند.
جذب مشتری

تکنیک مهم جذب مشتری را یاد بگیرید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
جذب مشتری و حفظ آن یعنی موفقیت در شغل و بازاریابی.یکی از مهمترین راه های موفقیت و کسب درآمد،جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی است.
تفاوت ثروتمند و فقیر

عادتی که فقیر و ثروتمند را از هم جدا می کند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
تفاوت ثروتمند و فقیر در نوع افکار شان است. نگرش و نوع نگاه ثروتمندان و فقرا باعث تفاوت موقعیت اجتماعی این دو قشر شده است.
مثبت اندیشی در کار

راهی برای مثبت اندیشی در محیط کار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مثبت اندیشی در محیط کار می تواند اثرات مثبتی بر کار و انرژی شما داشته باشد و در نتیجه موجب رسیدن به موفقیت شود. با این راهها در کارتان تفکر مثبت ایجاد کنید.
چرا موفق نیستم

هرچی تلاش میکنید موفق نمیشید چون ...

زمان مطالعه : 7 دقیقه
چرا موفق نیستم؟ این سوالی است که افراد از خود می پرسند در جواب باید گفت که دلیل آن عادت های هستند که شما برای موفقیت باید جدا از آن ها دوری کنید.
رفتار موفق

برای موفقیت در کار و زندگی این 8 رفتار را حذف کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواسته ی اصلی تان موفقیت در زندگی و کار است ، غافل از آن که به واسطه داشتن برخی از افکار و رفتار موفق شدن شما مدام به تاخیر خواهد افتاد و از شما دورخواهد شد.
برخورد با مشتری عصبانی

نحوه برخورد و کنترل مشتری عصبانی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آموختن مهارت های آرام کننده و حفظ خونسردی به شما کمک می کند تا در برابر اهانت و زخم زبان های مشتریان در امان بمانید و بهترین برخورد را با آن ها داشته باشید.
ارتقای شغلی

راهکارهایی طلایی برای ارتقای شغلی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شما نیز جزو آن دسته از کار مندانی هستید که دوست دارید به ارتقای شغلی برسید اما راهکارهای رسیدن به آن را نمی دانید این قسمت از نمناک را مطالعه کنید.
رئیس شدن

برای رئیس شدن به این ویژگی ها نیاز دارید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس شدن و ریاست می تواند خواسته ی هر کدام از کارمندان یک شرکت و.. باشد ولی باید بدانیم که برای قرار گرفتن در این جایگاه چه خصوصیات اخلاقی را بایستی در خود رشد دهیم.
انگیزه کاری

12 قدم برای آنکه در کارتان بهترین باشید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
معمولی بودن چیز جالبی نیست. چرا باید یک فرد معمولی باقی بمانیم در صورتی که می توانیم کاری کنیم که دنیا از مهارت های ما انگشت به دهان بماند؟کافی است اراده کنید.
افراد بی حاشیه

سیاست افراد بی حاشیه در محیط کار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افراد بی حاشیه در محیط کار بهتر و راحت تر در مسیر پیشرفت قرار می گیرند. این افراد برای دوری از حاشیه، رفتارها و سیاست های خاص خود را دارند.
فریلنسر

فریلنسر کیست و چه کارهایی فریلنسینگ می باشند؟

زمان مطالعه : 15 دقیقه
فریلنسر شاید یکی از شغل هایی باشد که چندین بار نام آنرا در فضای مجازی شنیده باشید. در این گزارش شما را با تمامی دانستنی های فریلنسینگ آشنا خواهیم نمود.
کار کمتر نتیجه بهتر

کار کمتر نتیجه بهتر ؛ راهش اینجاست

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای پیشرفت و رسیدن به موفقیت همیشه نیاز به کار و تلاش زیادی نیست. شما می توانید با کار کمتر اما موثرتر در کمترین زمان بهترین نتیجه را دریافت کنید.
صفحه 1 از 9