سئو سایت

 آشنایی با بیشتر با واژه سئو

سئو مخفف سه کلمه Search Engine Optimization می باشد که در فارسی از آن به عنوان بهینه سازی موتور های جستجو یاد می شود که در این امر سایت برای رتبه بندی در صفحه نتایج گوگل آماده می شود و بنابر ملاک های مهم سئو در رتبه های برتر گوگل قرار می گیرد.

سئو سایت

سئو سایت در سه مرحله انجام می شود :

  • سئو تکنیکال
  • سئو on-page
  • سئو of-page

سئو تکنیکال : 

سرعت سایت و استاندارد نویسی کد های سایت و همچنین طراحی های ظاهری و دسترسی به سایت از جمله عوامل سئو تکنیکال محسوب می شوند.

سئو on - page : 

تولید محتوا و شناسایی نوع رفتار کاربر و درخواست او ، همچنین تگ گذاری و لینک سازی داخلی عواملی هستند که در سئو سایت در دسته بندی سئو داخلی قرار می گیرند.

سئو کردن سایت

سئو of-page : 

آف پیج یا سئوی خارجی  همان طور که از عنوانش پیدا می باشد به مسائلی خارج از بحث داخلی سایت منتقل می شود و تمرکز خود را بر روی خرید بک لینک ، رپورتاژ آگهی و فعالیت در شبکه  های اجتماعی معطوف کرده است.

آشنایی بیشتر با اصطلاحات سئو : 

  • سئو کلاه سیاه
  • سئو کلاه سفید

سئو کلاه سیاه:

توی زبان فارسی بعضی اوقات اشاراتی به کلمه سیاه بازی برای برخی افرادی که اهل فریب کاری هستند به کار برده می شود این مثل را عنوان کردیم تا شاید بهتر درک کنید که سئو کلاه سیاه یا بلک هت مجموعه کار هایی می باشد که هدف فریب دادن گوگل و دستکاری الگوریتم های آن را دنبال می کند.

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید : 

این نوع سئو بر خلاف سئو کلاه سیاه که کمر به دروغ گویی در مقابل گوگل بسته است به مجموعه قوانین و نکاتی گفته می شود که برای نتیجه گیری در گوگل به صورت طبیعی استفاده می شود.

سئو سایت
در این مقاله راجع به اصول سئو ی خارجی ، تاثیر رپورتاژ آگهی و لینک سازی بر روی رتبه وبسایت صحبت خواهیم کرد.
سئو کلاه سفید

“سئو کلاه سفید” چیست؟ + تکنیک های اصلی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از روش های اصولی سئو، سئو کلاه سفید می باشد که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با “سئو کلاه سفید” و تکنیک های اصلی آن آشنا خواهید شد.
سئو سایت

مهم ترین نکات در افزایش فروش اینترنتی که باید بدانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در اینجا با مهم ترین نکات در افزایش فروش اینترنتی آشنا می شویم و تاثیر سئو، تولید محتوا و طراحی سایت را بر فروش اینترنتی بررسی می کنیم.
سئو سایت

آیا دلایل شما برای شرکت در دوره آموزش سئو درسته؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یادگیری سئو بسیار زمان بر و دشوار است اما وقتی تاثیر آن را در رشد سایت و رونق کار خود میبینید متوجه میشوید که ارزش این همه انرژی و هزینه را داشته است.
قیمت سئو

قیمت سئو در شرکت های مختلف! از رقم های ناچیز تا نجومی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله می خواییم به طور مختصر و مفید توضیح بدیم که قیمت بهینه سازی سایت چقدره؛ اصلا این قیمت بر چه مبنایی تعیین میشه و دلیل اختلاف قیمت سئو شرکت های مختلف چیه... با ما همراه باشید .
بک لینک

آشنایی با بک لینک و تاثیرات آن در سئو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بک لینک در فضای گوگل سبب ساز رشد و تعالی می شود اما نه هر بک لینکی و نه هر نوع ثبت کردن بک لینکی !
پنالتی گوگل

پنالتی گوگل : دلایلی که سایت ما در گوگل پنالتی می شود

زمان مطالعه : 12 دقیقه
گوگل سعی دارد که بهترین محتوا و نتیجه را در اختیار کاربرانش بگذارید بنابر این پنالتی شدن در گوگل به افرادی مربوط می شود که به دنبال دور زدن این قانون گوگل هستند.
بک لینک

روش های چک کردن بک لینک های سایت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بک لینک ها تاثیراتی مثبتی دارند که بهتر است در هر صورت آن ها را چک کنید تا این رکن مهم سئو را همیشه زیر نظر داشته باشید.
متن یونیک

متن یونیک چه تاثیری در سئو دارد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تاثیر متن یونیک در بالا آمدن رتبه سایت بسیار زیاد می باشد و سبب پسندیده شدن مطلب شما نزد گوگل می شود.
رپورتاژ آگهي

نحوه نگارش رپورتاژ آگهی ، چگونه رپورتاژ آگهی بنویسیم ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاید در ظاهر تحریر و آماده سازی نوشته رپورتاژ اگهی کار خیلی ساده ای است ، اما پیشنهاد ما به شما این است که برای پدید آوری متن و نگاشتن یک رپرتاژ آگهی نیرومند و هدفمند به نکاتی که در ادامه گفته ایم توجه نمایید و از نگاشتن رپورتاژ آگهی رونوشت خود داری نمایید .
بک لینک طبیعی

6 روش دریافت بک لینک طبیعی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بهبود رتبه سایت در گوگل توسط بک لینک ها ترفندی در سئو است که کمک بسیار زیادی را به پیشرفت سایت می کند اما بهترین نوع ثبت بک لینک ها این است که طبیعی باشند.
انکر تکست

تعریف “انکر تکست” یا همان متن لینک و انواع آن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انکرتکست بخش مهمی از هر لینک می باشد که سبب آگاه سازی کاربر در هنگام کلیک بر روی لینک می شود.