بیماری پارکینسون

نشانه پارکینسون
بیماری پارکینسون نشانه های مختلفی را به همراه دارد اما یک علامت متفاوت نیز وجود دارد، روشی وجود دارد که می توان از طریق راه رفتن پارکینسون را تشخیص داد.
پارکینسون چیست

علامتی که ثابت می کند پارکینسون دارید

زمان مطالعه : 12 دقیقه
پارکینسون بیماری است که در آن لرزش در حال استراحت اتفاق می افتد البته علائم این بیماری تنها به این موضوع منتهی نمیشود و علائم دیگری نیز دارد.
بلع در پارکینسون

وقتی غذا خوردنت علامت پارکینسون داره!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
علائم بیماری پارکینسون می تواند در افراد متفاوت باشد اما در مراحل اولیه این بیماری را می توانید با علامتی که هنگام غذا خوردن ایجاد می شود تشخیص دهید.
روز جهانی پارکینسون

تاریخ روز جهانی پارکینسون و نماد آن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیماری پارکینسون، از بیماری های شایع در افراد مسن است که به همین دلیل روز 11 آوریل، مصادف با روز حهانی پارکینسون در تقویم جهانی ثبت شده است.
داروی جنتامایسین

عوارض نگران کننده داروی جنتامایسین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داروی جنتامایسین آنتی بیوتیکی است برای درمان عفونت های قارچی که شرایط مصرف آن خاص است و باید حتما به تجویز پزشک آن را مصرف کنید.
ورزش بیماری پارکینسون

ورزش پیشنهادی برای بیماران پارکینسون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ورزش کردن برای کنترل و پیشگیری از تشدید بیماری پارکینسون بسیار مفید است اما این بیماران باید با توجه به شرایط جسمی خود، نوع ورزش را انتخاب کنند.
درد کف پا

علت “درد کف پا” چیست و بهترین درمان برای آن کدام است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درد کف پا یکی از دردهای آزاردهنده ای است که علل مختلفی برای بروز آن وجود دارد که در این مطلب به صورت کامل به آنها اشاره میکنیم و درباره درمان “درد کف پا” صحبت میکنیم.
تشخیص پارکینسون

تشخیص زودهنگام پارکینسون از روی اشک چشم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
محققان روشی جدید برای شناسایی زودهنگام بیماری پارکینسون بدست آوردند ، تشخیص پارکینسون با بررسی اشک چشم که در نوع خود یافته ای ارزشمند است.
بیماری پارکینسون

خطر ابتلا به بیماری پارکینسون با مصرف خودسرانه قرص آهن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تحقیقات حاکی آن است که اگر بیش از حد آهن در بدن و مغز جمع شود، احتمال اینکه فرد به بیماری پارکینسون مبتلا شود افزایش می یابد.
بیماری پارکینسون

علائم شایع بیماری پارکینسون چیست

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوع و شدت علائم تجربه شده توسط فرد مبتلا به بیماری پارکینسون با هر فرد متفاوت است در هر فرد ممکن است این بیماری توسعه یابد و ممکن است در فرددیگر متوقف شود .
آمانتادین هیدروکلراید

اطلاعات دارویی “آمانتادین هیدروکلراید” و شرایط مصرف آن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
“آمانتادین هیدروکلراید” یک داروی ضد ویروسی برای جلوگیری و یا درمان عفونت یک نوع از آنفلوانزا خاص است که آن را نیز به عنوان کمکی برای درمان بیماری پارکینسون تجویز می کنند.
سلژیلین

گفتنی های سلژیلین از عوارض تا تاثیرات این دارو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
“سلژیلین” در مادرانی که شیر می دهند هنوز خطر آن تایید نشده است اما باید شخص به صورت خیلی جدی در مصرف این دارو دقت نمایید.
آتروپین

عوارض مصرف و اشکال دارویی “آتروپین”

زمان مطالعه : 13 دقیقه
“آتروپین” به راحتی از دستگاه گوارش جذب می گردد و در کبد متا بولیسم آنزیمی می شود این دارو در تمام بدن انتشار می یابد و به راحتی از سد خونی - مغزی عبور می کند
داروی پارکینسون

قرص سافینامید داروی جدید پارکینسون

زمان مطالعه : 1 دقیقه
قرص سافینامید داروی پارکینسون به عنوان یکی از داروهای تایید شده سازمان غذا و دارو آمریکا برای درمان بیماران میتلا به پارکیسنون است که به تازگی معرفی شده است.
پارکینسون

آشنایی با علائم شایع بیماری پارکینسون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ارتعاش و لرزش دست و پا در حالت استراحت، کندی حرکات، سختی و خشک شدن دست و پا و بدن و نداشتن تعادل چهار علامت اصلی بیماری پارکینسون را تشکیل می دهند.
صفحه 1 از 2