روابط زن و شوهر

مادرشوهر
رابطه بین مادر شوهر و عروس یک بحث دیرینه است اما در این ارتباط برخی حرف ها و جملاتی را نباید به مادرشوهر بگویید تا رابطه بهتری داشته باشید.
همسر

چرا باید همسرتان از فرزندانتان مهم تر باشد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای آنکه در زندگی زناشویی با همسرتان موفق باشید باید در مقایسه با فرزندان اولویت را به همسر خود بدهید.
رابطه با همسر

10 کار ساده برای ساخت یک رابطه قوی با همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوست دارید مهم ترین فرد زندگی همسرتان باشید و این کاملا طبیعی است پس بایستی راه و روش محکم شدن رابطه با همسرتان را بدانید.
نارضایتی از زندگی مشترک

ریشه اصلی نارضایتی از زندگی مشترک چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نارضایتی از زندگی مشترک یکی از دلایل مهمی است که منجربه ازهم گسیختن پایه های این مهم می شود ، با کمی دقت در رفتار خود می توانید علل اصلی آن را شناخته و از جدایی ها جلوگیری کنید.
مردان روانی

جمله هایی که مردان را روانی می کند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنان در زندگی مشترک با سیاست های زنانه می توانند از بروز برخی مشکلات جلوگیری کنند اما خانم ها با زدن حرف هایی که مردان دوست ندارند و آن ها را روانی می کند دچار ایجاد تنش در روابط شان می شوند.
زوج خوشحال

چگونه با خوب و بدهای همسرتان یک زوج خوشحال باشید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال یک زندگی خوب هستید و میخواهید یک زوج خوشحال باشید باید در کنار همسرتان با شرایط خوب و بد خودتان را وفق دهید.
اولویت همسر

به دلایلی مهم همسرتان را برهمه مقدم بدانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دلایل زیادی برای این که همسرتان اولویت اول زندگیتان باشد وجود دارد که توجه به آن ها می تواند زندگی موفق و با عشقی را برای شما ایجاد کند.
همسر شاد

علم میگه همسر شادش خوبه چون....

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن همسر شاد تاثیرات فوق العاده ای دارد، همچنین نتایج تحقیقات محققان نشان می دهد افرادی که همسران شاد و خوشحالی دارند از سلامتی بیشتری در زندگی برخوردار هستند.
تکنیک های همسرداری

1 ماهه همسرتان را شیفته ی خود کنید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای اینکه همسرتان را همچنان علاقه مند و مشتاق نسبت به خودتان نگه دارید از تکنیک های همسرداری استفاده کنید و با گذشت زمان رابطه عاشقانه تری داشته باشید.
آشپزی با همسر

دلبری از شوهر با بوی غذا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با توجه به این مساله که بیشتر وظیفه آشپزی بر عهده همسر خانه دار می باشد، می توان برای بهبود زندگی مشترک و افزایش علاقه متقابل، به آشپزی با همسر بپردازیم.
سختی های زندگی مشترک

سختی های رایج زندگی مشترک امروزی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هیچ زندگی مشترکی بدون مشکل نیست و این مشکلات می تواند در هر زندگی متفاوت و منحصر به فرد باشد. همچنین شیوه بر خود افراد با این مشکلات نیز متفاوت است.
ابراز احساسات به همسر

روش صحیح ابراز احساسات به همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ابراز و بیان احساسات منفی و مثبت به همسر در روابط عاطفی تاثیر زیادی دارد. رو راست باشید و هر احساس ناراحتی یا دلخوری که از او دارید را صادقانه بیان کنید.
شک به همسر

شک به ارتباطات مجازی همسر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر همسر شما هم بیشترین زمان خود را صرف گشتن در شبکه های اجتماعی و ارتباطات اینترنتی می کند این نکات را بخوانید تا ریشه این مشکل را یافته و آن را حل کنید.
اعتماد به نفس همسر

علامت همسری که اعتماد به نفس شما رو نابود می کنه !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر احساس می کنید اعتماد به نفس شما در رابطه کاهش می یابد، ممکن است رفتارهای همسرتان باعث از بین رفتن اعتماد به نفس شما باشد.
شوهر خسیس

شوهرم خسیس است چه کنم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خسیس بودن همسر یکی از مشکلات جدی در زندگی های مشترک می باشد که برای حل این مشکل ابتدا باید نوع خساست شوهر خود را بدانید.
صفحه 1 از 14