روابط زن و شوهر

رفتار با شوهر سختگیر
شوهران سختگیر از آنجایی که نسبت به همسرشان احساس مالکیت می کنند نگران از دست دادن وی هستند و می خواهند همه چیز تحت نظارت آنان باشد.
بخشیدن همسر

شما هم نمیتونید همسرتون رو ببخشید ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گاهی اوقات در زندگی مشترک هر یک از زوجین اشتباهاتی را مرتکب می شوند که بخشیدن آن برای طرف مقابل دشوار است اما راهی وجود دارد که میتوانید همسرتان را راحت تر ببخشید.
عشق اجباری

آیا همسرم به اجبار عاشق من است؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
معمولا افراد به علت فشار خانواده و یا از روی تنهایی و ناامیدی به ازدواج اجباری روی می آورند که زندگی مشترکشان بدون عشق آغاز می شود و باعث سرخوردگی همسر می شود.
اعتماد به نفس همسر

علامت همسری که اعتماد به نفس شما رو نابود می کنه !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر احساس می کنید اعتماد به نفس شما در رابطه کاهش می یابد، ممکن است رفتارهای همسرتان باعث از بین رفتن اعتماد به نفس شما باشد.
همسر بدبین

همسرتان بدبین است ؟ پس حتما بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا می دانید با همسر بدبین باید چگونه رفتار کرد؟ رفتار کردن با همسر بدبین از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید کاملا درست و اصولی باشد.
رفتار با همسر حسود

بهترین رفتار با همسر حسود و حساس

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زندگی با فرد حساس کار آسانی نیست باید ابتدا با توجه به رفتارهای همسرتان تشخیص دهید که او حساس است یا حسود تا با راهکاری مناسب با این افراد درست برخورد کنید.
اثبات عشق به همسر

عشق به همسرتان را اینگونه ثابت کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عشق احساس باشکوهی است ولی امروزه خیلی سریع تبدیل به روزمرگی می شود، برای جلوگیری از این اتفاق می توان با رفتار های ساده هر روز عشق خود را به همسرتان اثبات کنید.
دعواهای زناشویی

راه حل موثر در دعواهای زن و شوهری

زمان مطالعه : 9 دقیقه
دعواهای زناشویی یکی از مشکلاتیست که اغلب زوج ها با آن روبرو هستند که برای جلوگیری و یا کاهش تنش ها در دعوای زن و شوهر باید تکنیک هایی کاربردی را بلد باشید.
آزار زبانی همسر

همسرم مثل مار نیش میزنه ؛ چیکار کنم ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آزار زبانی همسر یکی از مشکلات زوجین امروزه است که می تواند باعث سرد شدن رابطه میان زوجین شود که نحوه برخورد همسر با این مسئله می تواند راه نجات باشد.
رفتار با همسر حساس

رفتار با همسر حساس چگونه باید باشد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر همسر حساسی دارید و مدام از شما می رنجد و قهر می کند با رفتار خود به او نشان دهید که حرف هایش را می شنوید و به او توجه می کنید.
همسر وفادار

اینگونه همسرتان را وفادار و وابسته ی خود کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وفاداری یکی از اصول و ارکان اصلی موفقیت در زندگی زناشویی است که این امر در پس ایجاد وابستگی همسر به خود و خصوصیات اخلاقی مناسب ایجاد می شود.
رفتار بد زنان

رفتارهایی زنانه که مردان را فراری می دهد !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زنان بدون اینکه متوجه باشند گاهی اوقات کارهایی را انجام می دهند یا رفتارهایی دارند که باعث سرد و فراری شدن مردان از خانه می شوند.
رفتار بد زنان

رفتارهای زنانه ای که روی اعصاب مردهاست !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنان در زندگی مشترک رفتارهای اشتباهی دارند که باعث آزار دادن همسرشان می شود و در نتیجه موجب دوری و سردی روابط زن و شوهر می شوند.
رفتار با شوهر تنبل

خانم هایی که شوهرشان تنبل است لطفا ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای داشتن زندگی آرام و لذت بخش نیاز است که زن و شوهر در انجام کارهای منزل مشارکت داشته باشند اما تنبل بودن و مسئولیت پذیر نبودن برخی از همسران می تواند روابط زناشویی را دچار مشکلات کند.
تغییر دادن همسر

تغییر دادن همسر اینجوری محاله!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افرادی که سعی در تغییر دادن همسرشان دارند از بدترین رفتارها و روش های نامناسبی استفاده می کنند که ممکن است نتیجه برعکس داشته باشد و به رابطه شان آسیب بزند.
صفحه 1 از 14