روابط زن و شوهر

همسر عاشق
اگر حس می کنید که همسرتان مثل قبل عاشق شما نیست باید کاری کنید تا رابطه تان تقویت شود و عشق به زندگی زناشویی تان بازگردد.
کم شدن عشق

4 تغییر که می گوید عشق همسرتان به شما کم شده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تغییرات در رفتار و صحبت هایی که شما با همسرتان دارید اولین نشانه هایی است که کم شدن عشق را هشدار می دهند.
دروغ به همسر

دروغ هایی که خانمها زیاد به آقایون میگن !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دروغگویی یکی از پدیده های اجتماعی است که با آسیب های زیادی همراه است. در صورتی که این دروغگویی در روابط زناشویی رخ دهد آسیبش دو چندان شده و باعث کاهش کیفیت زندگی زناشویی می شود.
تفاهم در زندگی

چیزهایی که به تفاهم در زندگی ربط ندارند !

زمان مطالعه : 10 دقیقه
شاید داشتن تفاهم برای شما به معنی نداشتن هیچ گونه اختلافی در زندگی باشد اما این فکر درنتیجه تفکرات و اشتباهات رایجی که درباره مفهوم تفاهم داریم شکل گرفته است.
بی توجهی زن به شوهر

پیامدهای منفی بی توجهی زن به شوهرش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
توجه از نیاز های عاطفی مهم افراد است به خصوص توجه به همسر در روابط زناشویی زیرا این توجه نشان دهنده عشق و علاقه شما به همسرتان است.
ازدواج همسر سابق

بهترین طرز برخورد با ازدواج همسر سابق

زمان مطالعه : 11 دقیقه
نحوه برخورد شما با ازدواج همسر سابقتان به عوامل متعددی بستگی دارد که می توان با یادگیری رفتار های مناسب نسبت به این موقعیت واکنش درستی را از خود بروز بدهید.
لذت زندگی مشترک

شرط لذت بردن از زندگی متاهلی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آیا از زندگی مشترک خود لذت می برید؟ برای لذت بردن از زندگی مشترک نیاز به انجام کارهای بزرگ و پرهزینه ندارید، بلکه با توجه کردن به مسائل ریز می تواند از زندگی مشترک خود لذت ببرید.
کلید طلایی زندگی مشترک

کلیدهای طلایی زندگی مشترک چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای موفقیت در زندگی مشترک باید همیشه حواستان به همسر و زندگیتان باشد نباید از یکدیگر غافل شوید و با تلاش و مراقبت از رابطه تان کلید طلایی خوشبختی را پیدا کنید.
بدترین همسر دنیا

ویژگی هایی که بدترین همسر دنیا دارد !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ویژگی ها و نشانه های بدترین همسر دنیا را بشناسید و اگر دارای این خصوصیات هستید برای جلوگیری از فروپاشی زندگی مشترک، رفتارهای خود را تغییر دهید.
دعواهای زن و شوهر

دلیل دعواهای زن و شوهری در ایام عید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از زوجین در تعطیلات عید دعواهایی دارند که دلیلش تعطیلات و ماندن در خانه نیست، بلکه علت های مختلف دیگری دارد که باید بدانند و از آنها جلوگیری کنند.
ازدواج با مرد کوچکتر از خود

نکات مهم قبل از ازدواج با مرد کوچکتر از خودتان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه بسیاری از خانم ها هستند که به ازدواج با مرد کوچکتر از خودشان اقدام می کنند اما زندگی این افراد مشکلاتی را دارد که هر فردی باید قبل از ازدواج راجع به آن ها اطلاعاتی داشته باشد.
دروغ در زندگی مشترک

دروغ با زندگی مشترک شما چه می کند ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد از روی عادت و برخی دیگر به دلیل ترس از گفتن حقیقت، به دروغگویی در زندگی مشترک عادت دارند اما از اثرات منفی که موجب خراب شدن رابطه شان می شود خبر ندارند.
برای محبوبیت چه کنیم

زنانی که در همه حال محبوب شوهرشان هستند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای محبوب و خاص بودن زن شوهر ذهنیتی خاص دارد ، ویژگی های فردی و رفتارهای همسر در زندگی مشترک مرد را به او جذب و یا حتی دفع می کند.
بی میلی مرد به زن

چرا شوهرم از من فراریه ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ظاهری از زنان که مردان دوست ندارند ، رفتارهایی که آقایان از آنها فراری هستند و چندین مورد دیگر که همه و همه مرد را از زن فراری می دهد.
شادی همسر

با کمترین زحمت شوهرتان را شاد کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاد کردن همسر موجب افزایش آرامش در زندگی و حس خوشبختی بین زوجین می شود که این شاد کردن نیازمند دانستن برخی ترفند ها است.
صفحه 1 از 14