روابط زن و شوهر

خواسته زنان

آقای شوهر کاش می دونستی....

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در زندگی مشترک مشکلاتی ایجاد می شود که ریشه آن ها انجام ندادن کارهای ساده ای است که آقایان باید بدانند و انجام دهند تا زندگی بهتری داشته باشند.
پشیمانی در زندگی

بزرگترین پشیمانی زن و مردها در زندگی مشترک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اکثر زن و شوهرها در زندگی مشترک دچار پشیمانی هایی میشوند که شاید قابل جبران هم نباشد، پشیمانی در زندگی مشترک که شاید قابل جبران نیست.
جملات عاشقانه مرد به زن

جملاتی که هر زنی دوست دارد از همسرش بشنود

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر می خواهید برای همیشه در قلب همسرتان جای داشته باشید جملات عاشقانه را فراموش نکنید زنان کلمات خاصی را در فهرست مورد علاقه های خود دارند که مردان می توانند از آنها استفاده کنند.
وابستگی به همسر

حالاتی که می گوید وابستگی شما به همسرتان زیاد است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وابستگی بیش از حد به همسر در زندگی مشترک اگر یک طرفه باشد ممکن است مشکلاتی در رابطه زوج ها به وجود بیاورد و باید میزان این وابستگی را با روشی مناسب کاهش داد.
عشق اجباری

آیا همسرم به اجبار عاشق من است؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
معمولا افراد به علت فشار خانواده و یا از روی تنهایی و ناامیدی به ازدواج اجباری روی می آورند که زندگی مشترکشان بدون عشق آغاز می شود و باعث سرخوردگی همسر می شود.
تنفر مرد از زن

خانم؛ این رفتارت شوهرتو ازت متنفر میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در زندگی مشترک زن و مرد هردو باید برای داشتن زندگی شاد تلاش کنند اما گاهی خانمها بدون اینکه بدانند با برخی رفتارهای اشتباه باعث دلزدگی و تنفر همسرشان می شوند.
همکار بودن با همسر

خوب و بد همکار بودن با همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همکار بودن با همسر می تواند باعث ایجاد تغییرات زیادی میان روابط شما با همسرتان شود برای اینکه دچار تغییرات منفی نشوید بهتر است که به برخی از نکات توجه کنید.
زن و شوهر موفق

راز زن و شوهرایی که همه حسرت زندگیشونو میخورن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رابطه زن و شوهر نیاز به مراقبت و اهمیت دارد تا مثل روز اول باشد. اگر فکر میکنید رابطه شما با همسرتان در حال سرد شدن است باید این اقدامات انجام دهید.
زندگی مشترک

ایراد زندگی های مشترک امروزی کجاست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها آمار طلاق در حال عبور از حد خطرناک است و این یعنی نگرانی بزرگ ، ولی چرا ؟ چرا پایه های زندگی مشترک مدرن و امروزی اینقدر ضعیف و شکننده است؟ چرا طلاق عاطفی اینقدر نرمال شده است ؟
آشپزی با همسر

راز جذب شوهر با بوی غذا و آشپزی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با توجه به این مساله که بیشتر وظیفه آشپزی بر عهده همسر خانه دار می باشد، می توان برای بهبود زندگی مشترک و افزایش علاقه متقابل، به آشپزی با همسر بپردازیم.
دلبری برای شوهر

ترفند دلبری و ناز کردن برای شوهر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم ها برای جلب توجه شوهرشان کارهای مختلفی انجام می دهند اما شاید بی تاثیر باشد. روش های صحیح دلبری و ناز کردن را بلد باشید تا همسرتان را جذب خود کنید.
ترس زن

شما هم فکر می کنید همسرتان روزی رهایتان خواهد کرد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد به دلیل عدم اعتماد به نفس مدام با خود می گویند همسرم مرا ترک می کند و در نهایت باعث برهم زدن رابطه عاطفی خود می شوند.
خوب شدن حال روحی

چیزهایی که حال یک زن رو خوب میکنه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما ازدواج کرده اید یا میخواهید ازدواج کنید، باید طرز برخورد صحیح با همسرتان را بدانید تا همسری شاد و زندگی پر از آرامش داشته باشید.
ایجاد اعتماد در زندگی مشترک

راه ایجاد اعتماد در زندگی مشترک از اینجاست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اعتماد یک پایه مهم در روابط عاطفی است، اما به خودی خود بوجود نمی آید اگر میخواهید اعتماد را در زندگی مشترکتان افزایش دهید باید نکاتی را رعایت کنید.
آرامش زندگی زناشویی

راز پنهان آرامش میان زن و شوهر در زندگی زناشویی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در زندگی زناشویی تان به همسرتان محبت کنید و در بحث ها حرمت شکنی نکنید مشکلاتتان را با گفت و گو حل کنید و همیشه برای حفظ آرامش زندگی تلاش کنید.
صفحه 1 از 17