روابط زن و شوهر

آزار زبانی همسر
آزار زبانی همسر یکی از مشکلات زوجین امروزه است که می تواند باعث سرد شدن رابطه میان زوجین شود که نحوه برخورد همسر با این مسئله می تواند راه نجات باشد.
زندگی زناشویی موفق

راز رسیدن به یک زندگی زناشویی موفق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر زوجی آرزو دارند بتوانند زندگی زناشویی مشترک خوبی در کنار همسرشان داشته باشند و در صورتی هم که اختلافی بینشان پیش آمد بتوانند مشکلاتشان را خودشان حل کنند.
عاشق کردن مردان

روش کنترل و عاشق کردن مرد زندگی تان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از جمله کارهایی که باید برای عاشق کردن مردان انجام داد رسیدگی به خود و بازیگوش بودن است یک دختر بازیگوش می تواند یک مرد را به هیجان بیاورد.
همسر شلخته

برای شمایی که همسرتان شلخته و بی نظم است

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شلختگی و بی نظمی مردان در خانه یکی از مشکلات جدی خانم ها با آن ها است، برخورد صحیح و منطقی به محدود کردن شلختگی های همسر کمک بسیاری می کند.
مردان بی تعهد

نشانه های بی چون و چرای مردان بی تعهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در رابطه ای هستید که قصد ازدواج دارید می توانید با دانستن ویژگی های یک مرد بی تعهد به زندگی، مرد مورد علاقه تان را بشناسید و از متعهد بودن او مطمئن شوید.
سختی های زندگی مشترک

سختی های رایج زندگی مشترک امروزی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هیچ زندگی مشترکی بدون مشکل نیست و این مشکلات می تواند در هر زندگی متفاوت و منحصر به فرد باشد. همچنین شیوه بر خود افراد با این مشکلات نیز متفاوت است.
دروغ در زندگی مشترک

دروغ با زندگی مشترک شما چه می کند؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد از روی عادت و برخی دیگر به دلیل ترس از گفتن حقیقت، به دروغگویی در زندگی مشترک عادت دارند اما از اثرات منفی که موجب خراب شدن رابطه شان می شود خبر ندارند.
جلب محبت همسر

اینجوری باش تا همسرت رو حرفت حرف نزنه

تاریخ انتشار : 27 شهریور 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
عشق واقعی تنها زمانی به سراغ شما میاید که بدانید با همسرتان چگونه رفتار کنید، آن زمان است که محبت شریک زندگیتان روز به روز به شما بیشتر خواهد شد.
حل دعوا با همسر

دعوا با همسر را برای همیشه تمام کنید + راه حل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوست دارید دعوا با همسر در خانه ی شما برای همیشه تمام شود ؟ پاسخ چندان سخت و پیچیده نیست باید به توصیه های کاربردی و موثر کارشناسان در این زمینه عمل کنید.
رفتار بد زنان

رفتارهایی زنانه که مردان را فراری می دهد!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زنان بدون اینکه متوجه باشند گاهی اوقات کارهایی را انجام می دهند یا رفتارهایی دارند که باعث سرد و فراری شدن مردان از خانه می شوند.
حمایت از همسر

حمایت از شوهر در شرایط خاص زندگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای موفقیت در یک رابطه باید به نکات زیادی توجه کرد. حمایت از همسر یکی از این نکات مهم برای پیشرفت و پایداری یک رابطه است.
بی توجهی مرد به زن

عواقب جدی بی توجهی مرد به همسرش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در برخی از زندگی های مشترک بعد از گذشت چند سال مردها به همسرشان بی توجهی می کنند که این بی توجهی آقایان آسیب ها و عواقب بدی دارد.
همسر بدبین

همسرتان بدبین است ؟ پس حتما بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شک نسبت به یکدیگر در زندگی مشترک می تواند منجر به مشکلات بزرگ شود، به همین علت رفتار با همسر بدبین از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید کاملا اصولی باشد.
ترس از دست دادن همسر

ترس از دست دادن همسر رهایت نمیکند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن افکار منفی و ترس از دست دادن همسر می تواند زندگی شما را مختل کند. با توجه به علت ترس ازدست دادن همسر می توانید با روش هایی مناسب بر این ترس غلبه کنید.
چشم چرانی مردان

میخوای بدونی چرا شوهرت به خانم ها نگاه میکنه؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه خانم ها از نگاه همسرشان به خانم های دیگر ناراحت می شوند و دوست دارند که همسرشان تمام توجه خود را برای ایشان بگذارد، اما چشم چرانی آقایان علت های خاصی دارد.
صفحه 1 از 19