روابط زن و شوهر

همکار بودن با همسر

خوب و بد همکار بودن با همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همکار بودن با همسر می تواند باعث ایجاد تغییرات زیادی میان روابط شما با همسرتان شود برای اینکه دچار تغییرات منفی نشوید بهتر است که به برخی از نکات توجه کنید.
زن و شوهر موفق

راز زن و شوهرایی که همه حسرت زندگیشونو میخورن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رابطه زن و شوهر نیاز به مراقبت و اهمیت دارد تا مثل روز اول باشد. اگر فکر میکنید رابطه شما با همسرتان در حال سرد شدن است باید این اقدامات انجام دهید.
زندگی مشترک

ایراد زندگی های مشترک امروزی کجاست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها آمار طلاق در حال عبور از حد خطرناک است و این یعنی نگرانی بزرگ ، ولی چرا ؟ چرا پایه های زندگی مشترک مدرن و امروزی اینقدر ضعیف و شکننده است؟ چرا طلاق عاطفی اینقدر نرمال شده است ؟
آشپزی با همسر

راز جذب شوهر با بوی غذا و آشپزی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با توجه به این مساله که بیشتر وظیفه آشپزی بر عهده همسر خانه دار می باشد، می توان برای بهبود زندگی مشترک و افزایش علاقه متقابل، به آشپزی با همسر بپردازیم.
دلبری برای شوهر

ترفند دلبری و ناز کردن برای شوهر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم ها برای جلب توجه شوهرشان کارهای مختلفی انجام می دهند اما شاید بی تاثیر باشد. روش های صحیح دلبری و ناز کردن را بلد باشید تا همسرتان را جذب خود کنید.
ترس زن

شما هم فکر می کنید همسرتان روزی رهایتان خواهد کرد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد به دلیل عدم اعتماد به نفس مدام با خود می گویند همسرم مرا ترک می کند و در نهایت باعث برهم زدن رابطه عاطفی خود می شوند.
خوب شدن حال روحی

چیزهایی که حال یک زن رو خوب میکنه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما ازدواج کرده اید یا میخواهید ازدواج کنید، باید طرز برخورد صحیح با همسرتان را بدانید تا همسری شاد و زندگی پر از آرامش داشته باشید.
ایجاد اعتماد در زندگی مشترک

راه ایجاد اعتماد در زندگی مشترک از اینجاست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اعتماد یک پایه مهم در روابط عاطفی است، اما به خودی خود بوجود نمی آید اگر میخواهید اعتماد را در زندگی مشترکتان افزایش دهید باید نکاتی را رعایت کنید.
آرامش زندگی زناشویی

راز پنهان آرامش میان زن و شوهر در زندگی زناشویی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در زندگی زناشویی تان به همسرتان محبت کنید و در بحث ها حرمت شکنی نکنید مشکلاتتان را با گفت و گو حل کنید و همیشه برای حفظ آرامش زندگی تلاش کنید.
دعوای زن و شوهری

بیشتر دعواهای زن و شوهری سر چیه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر زن و شوهری در زندگی مشترک دعواها و اختلافاتی دارند. این دعواها دلایل مختلفی دارند که برخی از آن ها عامل مشترک اختلاف زوجین می باشد.
رفتار با شوهر سختگیر

راه حل شمایی که همسرتان سختگیر است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید بنابر دلایل مختلف، همسر ما به هر چیزی احساس سختگیری کند که در اکثر مواقع شاید عادی باشد. اما رفتاری که ما باید با او داشته باشیم، باید چگونه باشد؟
رابطه عاشقانه با همسر

نبایدهای بزرگ در رابطه عاشقانه با همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای حفظ و بهبود رابطه عاشقانه با همسر باید بعضی کارها و رفتارهای اشتباه و نامناسب را کنار بگذارید تا یک رابطه عاطفی با دوام و مستحکم داشته باشید.
جبران اشتباه

راه جبران اشتباه و بدست آوردن دل همسر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در همه روابط زناشویی اشتباهات و خطاهای وجود دارد اما مهم این است که چگونه بتوانیم این اشتباهات را جبران کنیم و دل همسرمان را بدست اوریم.
معذرت خواهی از همسر

مثل زنهای باسیاست از شوهرت معذرت خواهی کن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه انسان ها در زندگی مشترک اشتباه می کنند اما موضوع مهمی که وجود دارد برگشت از این اشباه است اینکه شما بدانید چگونه از همسرتان عذر خواهی کنید بسیار مهم است.
رفتار با همسر در جمع

تو جمع، اینطوری با همسرت رفتار کن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
احترام گذاشتن زن و شوهر به یکدیگر یکی از مهم ترین اصول زندگی مشترک است. نحوه رفتار و احترام گذاشتن به همسرتان در جمع را بدانید تا زندگی موفق تری داشته باشید.