روابط زن و شوهر

رفع سو تفاهم
بعضی افراد که نمی توانند نظراتشان را بیان کنند معمولا بیشتر دچار سو تفاهم می شوند و باید از راه های درست و اصولی این سو تفاهمات را رفع و کاهش دهند.
تفاهم در زندگی

چیزهایی که به تفاهم در زندگی ربط ندارند!

زمان مطالعه : 10 دقیقه
شاید داشتن تفاهم برای ما به معنی نداشتن هیچ گونه اختلافی در زندگی باشد؛ اما این طرز تفکر در نتیجه اشتباهات رایجی که درباره مفهوم تفاهم داریم شکل گرفته است.
خواسته زنان

آقای شوهر کاش می دونستی....

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در زندگی مشترک مشکلاتی ایجاد می شود که ریشه آن ها انجام ندادن کارهای ساده ای است که آقایان باید بدانند و انجام دهند تا زندگی بهتری داشته باشند.
زن و شوهر

ویژگی زنانی که محبوب دل شوهرشان هستند

زمان مطالعه : 12 دقیقه
میان زن و مرد و خواسته هایشان تفاوت های زیادی وجود دارد درک این تفاوت ها همان راز محبوب دل یکدیگر شدن برای داشتن زندگی آرام و عاشقانه است.
سردی زندگی مشترک

علامت خطر رابطه‌ زن و شوهرهای امروزی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زنان و مردانی که به دنبال زندگی مشترک خوب و عاشقانه هستند باید بدانند عشق در زندگی نیاز به مراقبت دارد و زوجین نباید با رفتارهای غلط آن را تخریب کنند.
تاثیر بارداری بر رابطه زناشویی

تاثیر بارداری همسر در زندگی مشترک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بارداری علاوه بر تغییرات جسمی با تغییرات روانی نیز همراه است که دانستن نحوه رفتار با زنان بارداری در این موارد می تواند بسیار یاری دهنده باشد.
قبل از ازدواج

قبل از ازدواج حواست به این رفتارهای نامزدت باشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوران نامزدی و روزهای قبل از ازدواج زمان خوبی برای شماست تا همسرتان را بیشتر بشناسید، اگر رفتاری از او دیدید که نگران کننده بود به سادگی از کنار آن عبور نکنید.
حفظ عشق در زندگی

چطور در هر شرایطی عاشق همسرم بمانم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر نگران سرد شدن رابطه عاشقانه با همسرتان در شرایط سخت زندگی یا بعد از گذشت چند سال هستید، با این روش‌ها می‌توانید عشق به همسرتان را حفظ کنید.
شوخی زشت همسر

شوخی های زشت زن و شوهرهای امروزی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شوخی و خنده باعث به وجود آمدن صمیمیت بین زوجین میشود اما برخی شوخی های زشت بالعکس باعث دوری آنها از هم میشود.
بازسازی عشق

5 قدم برای دوباره علاقه مند کردن همسرت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر حس می کنید در زندگی مشترک تان عشق از بین رفته و رابطه سردی دارید می توانید با راهکارهای مناسب همسرتان را دوباره به خودتان علاقه مند کنید.
حفظ زندگی مشترک

راز محرمانه زندگی های مشترک موفق فاش شد

تاریخ انتشار : 6 آذر 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات مشکلات زناشویی حفظ و ادامه زندگی مشترک را برای ما بسیار سخت می کند، پس بهتر است رازهایی را درباره ساختن یک زندگی مشترک شاد بدانید.
نارضایتی از زندگی مشترک

ریشه اصلی نارضایتی از زندگی مشترک چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نارضایتی از زندگی مشترک یکی از دلایل مهمی است که منجربه ازهم گسیختن پایه های این مهم می شود ، با کمی دقت در رفتار خود می توانید علل اصلی آن را شناخته و از جدایی ها جلوگیری کنید.
شوهر خسیس

شوهرم خسیس است چه کنم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خسیس بودن همسر یکی از مشکلات جدی در زندگی های مشترک می باشد که برای حل این مشکل ابتدا باید نوع خساست شوهر خود را بدانید.
همسر بد دهن

طرز برخورد درست و صحیح با همسر بد دهن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زندگی با همسر بد دهن و پرخاشگر بسیار سخت و غیر قابل تحمل است پس سعی کنید با رفتارهای صحیح و مناسب اخلاق شوهر بد دهن و عصبی خود را تغییر دهید.
تخریب رابطه بین زن و شوهر

خطایی که باعث نابودی رابطه زن و شوهر میشود

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خطاهای فکری و شناختی روی تصمیم گیری و قضاوت ها در زندگی اجتماعی یا روابط عاطفی تأثیر می گذارند. این خطاها ممکن است موجب تخریب رابطه زناشویی شما شوند.
صفحه 1 از 19