روابط زن و شوهر

اصول زندگی مشترک

اصول طلایی زندگی مشترک که کسی بهت نمیگه

تاریخ انتشار : 8 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای داشتن رابطه ای موفق با همسرتان باید اصول طلایی زندگی مشترک را بدانید و با رعایت آن ها می توانید شاهد تغییرات خوبی در رابطه با همسرتان باشید.
وابستگی به همسر

حالاتی که می گوید وابستگی شما به همسرتان زیاد است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وابستگی بیش از حد به همسر در زندگی مشترک اگر یک طرفه باشد ممکن است مشکلاتی در رابطه زوج ها به وجود بیاورد و باید میزان این وابستگی را با روشی مناسب کاهش داد.
رفتار آقایان

رفتاری از آقایان که روی اعصاب خانمهاست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اکثر آقایان رفتارهایی دارند که خانم ها نمی پسندند و دنبال راهی خوب و با دوام برای ترک رفتارهای شریک زندگیشان هستند.
قبل از ازدواج

قبل از ازدواج حواست به این رفتارهای نامزدت باشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوران نامزدی و روزهای قبل از ازدواج بهترین زمان و فرصت برای شماست تا همسرتان را بیشتر بشناسید ، اگر رفتاری از او دیدید که نگران کننده بود به سادگی از کنار آن عبور نکنید.
دعوای زن و شوهری

بیشتر دعواهای زن و شوهری سر چیه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر زن و شوهری در زندگی مشترک دعواها و اختلافاتی دارند. این دعواها دلایل مختلفی دارند که برخی از آن ها عامل مشترک اختلاف زوجین می باشد.
رفتار با همسر افسرده

همسر افسرده تان دوست دارد بدانید که ...

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اطرافیان نقش بسیار مهمی در درمان فرد افسرده دارند و در این بین نقش همسر از همه پرنگ تراست ، همسر می تواند با رفتار صحیح خود از میزان درد و رنج بیمار بکاهد و فرآیند بهبود در او را تسریع بخشد .
اثبات عشق به همسر

عشق به همسرتان را اینگونه ثابت کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عشق احساس باشکوهی است ولی امروزه خیلی سریع تبدیل به روزمرگی می شود، برای جلوگیری از این اتفاق می توان با رفتار های ساده هر روز عشق خود را به همسرتان اثبات کنید.
همسر وفادار

اینگونه همسرتان را وفادار و وابسته ی خود کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وفاداری یکی از اصول و ارکان اصلی موفقیت در زندگی زناشویی است که این امر در پس ایجاد وابستگی همسر به خود و خصوصیات اخلاقی مناسب ایجاد می شود.
دلتنگی مردان

نشانه های مردی که دلش براتون تنگ شده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آقایان احساسات خود را بروز نمی دهند اما وقتی دلتنگ همسرشان می شوند رفتارهای خاصی از خود نشان می دهند که زنان می توانند با آن ها متوجه دلتنگی همسرشان شوند.
آشپزی با همسر

دلبری از شوهر با بوی غذا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با توجه به این مساله که بیشتر وظیفه آشپزی بر عهده همسر خانه دار می باشد، می توان برای بهبود زندگی مشترک و افزایش علاقه متقابل، به آشپزی با همسر بپردازیم.
تنفر مرد از زن

خانم؛ این رفتارت شوهرتو ازت متنفر میکنه

تاریخ انتشار : 31 خرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
در زندگی مشترک زن و مرد هردو باید برای داشتن زندگی شاد تلاش کنند اما گاهی خانمها بدون اینکه بدانند با برخی رفتارهای اشتباه باعث دلزدگی و تنفر همسرشان می شوند.
همکار بودن با همسر

خوب و بد همکار بودن با همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همکار بودن با همسر می تواند باعث ایجاد تغییرات زیادی میان روابط شما با همسرتان شود برای اینکه دچار تغییرات منفی نشوید بهتر است که به برخی از نکات توجه کنید.
دلتنگی زنان

نشانه های زنی که دلش براتون تنگ شده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از نظر بسیاری فهمیدن احساسات زنان بسیار پیچیده است درحالی که تنها با آشنا بودن ویژگی رفتاری آن ها به راحتی میتوانید متوجه احساسات و خواسته ی آنها شوید.
تکنیک های همسرداری

1 ماهه همسرتان را شیفته ی خود کنید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای اینکه همسرتان را همچنان علاقه مند و مشتاق نسبت به خودتان نگه دارید از تکنیک های همسرداری استفاده کنید و با گذشت زمان رابطه عاشقانه تری داشته باشید.
قهر کردن با همسر

برای قهر کردن با همسر هم قوانینی وجود دارد؟!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جر و بحث در تمامی روابط زناشویی وجود دارد و قهر کردن یکی از پیش آمدهای زندگی است، اما برای اداره بهتر روابط و احساساتتان باید قوانین قهر کردن را بدانید.
صفحه 1 از 18