حرف زدن

حرف کم نیاوردن

چجوری حرف کم نیاریم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فن بیان قوی مانند صلاحی است که به شما برای به درستی پاسخ دادن سوالات و کم نیاوردن در صحبت های مختلف کمک میکند و برای تقویت آن راهکار های وجود دارد.
رفتار با غیبت کردن

اگه کسی پشت سرت حرف زد ...

زمان مطالعه : 5 دقیقه
این اتفاق برای هر شخصی در زندگی افتاده است که افرادی پشت سر او حرف بزننید و موجب ناراحتی او شوند، بهترین نوع رفتار با کسانی پشت سر حرف می زنند چیست؟
حرف زدن پشت دیگران

پشت سرت زیاد حرف میزنن چون ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید برای شما هم این موضوع سوال باشد که برخی افراد چرا پشت دیگران حرف می زنند؟ از لحاظ علمی و همچنین از لحاظ روانی دلایل مختلفی برای غییت کردن وجود دارد.
روش صحبت

با روش مسلط صحبت کردن دیگران را مبهوت کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعضی از افراد برای صحبت کردن در جمع با مشکل مواجه می شوند و دائم تپق می زنند روش هایی وجود دارد که می تواند به مسلط صحبت کردن شما کمک کند.
جملات مورد علاقه زنان

حرفی که خانم ها عاشق شنیدنش هستند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آقای محترم، همسرتان گاهی با ساده ترین کلمات از طرف شما متحول می شود پس حرفهایی که او برای شنیدنش از زبان شما لحظه شماری می کند را بهتر بشناسید.
صحبت با نوجوان

زمان مناسب و نحوه صحیح صحبت کردن با نوجوان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نوجوانان به دلیل تغییرات هورمونی و روانی بسیار پیچیده می شوند و به سادگی نمی توان با آن ها ارتباط برقرار کرد برای اینکه بتوانید با نوجوانان صحبتی منطقی داشته باشید باید بهترین زمان را انتخاب کنید.
صحبت با خود

با خودت از این حرفها زیاد بزن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
صحبت با خود ویژگی است که بسیاری از ما داریم و در تنهایی در مورد مسائل زیادی با خود صحبت میکنیم اما نکته این است که این کار درست است یا خیر؟
شرایط سکوت

تو این شرایط لطفا سکوت کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه ما باید بدانیم در برخی شرایط قبل از صحبت کردن باید خوب فکر کنیم و یا سکوت کنیم تا تنش و درگیری به وجود نیاید.
صحبت كردن با خود

اتفاقات خوبی که بعداز صحبت کردن با خود در شما می افتد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از افراد معتقد هستند که انسان های دیوانه و بیمار با خودشان صحبت می کنند اما هرگز اینگونه نیست، بلکه صحبت کردن با خود از فوایدی هم برخوردار است.
حرف زدن با جنین

روش تاثیرگذار حرف زدن با جنین در بارداری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید فکر کنید حرف زدن با جنین کاری بیهوده و بی تاثیر است اما بچه ها عاشق شنیدن صدای مادرشان هستند صدای شما باعث آرامش جنینتان می شود.
درمان پرحرفی

چجوری کمتر حرف بزنم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که مدام در حال صحبت کردن و پرحرفی می باشند برای اطرافیان غیرقابل تحمل هستند. اگر می خواهید جزو این افراد نباشید این نکات را باید رعایت کنید.
غيبت كردن

میدونید چرا خانم ها علاقه به غیبت کردن دارن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
غیبت کردن کاری است که هر انسانی انجام می دهد. بسیاری از افراد از غیبت کردن لذت می برند و این لذت دلایل خاصی دارد که شاید شما نمیدانید.
دیر حرف زدن کودک

دیر حرف زدن کودکم دلیل نگران کننده ای دارد ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
دیر حرف زدن کودک مسئله ای است که موجب نگرانی والدین می شود این درحالی است که بسیاری از آنها نمی دانند که کودکشان در چه سنی باید چه اندازه قدرت کلام و ارتباط داشته باشد.
بیان خواسته ها

از این به بعد خواسته هاتو فقط اینطوری بیان کن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای برآورده شدن خواسته هایتان باید بدانید که چگونه آنها را مطرح کنید. استراتژی افراد موفق در بیان خواسته هایشان تاثیر بسزایی در رسیدن آنها به هدفشان دارد.
مزاحم صحبت کردن

موارد اعصاب خوردکن در صحبت کردن مان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای برقراری یک مکالمه خوب باید از برخی عادات و ایرادات در صحبت کردن خودداری کنید، عادت هایی که در هنگام صحبت کردن اعصاب خوردکن و آزاردهنده می باشند.
صفحه 1 از 2