حرف زدن

حرف زدن با جنین
شاید فکر کنید حرف زدن با جنین کاری بیهوده و بی تاثیر است اما بچه ها عاشق شنیدن صدای مادرشان هستند صدای شما باعث آرامش جنینتان می شود.
مودبانه صحبت کردن

میخوای باکلاس صحبت کردن رو یاد بگیری؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
طرز صحبت کردن و جملات و کلماتی که به کار می بریم نشان دهنده شخصیت ماست. با استفاده از کلمات و جملات محترمانه، فردی با کلاس و مودب باشید.
دلیل حرف زدن با خود

به دلیلی مهم، با خودت زیاد حرف بزن!

تاریخ انتشار : 2 اسفند 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از مردم حرف زدن با خود را دیوانگی میدانند، اما دلایل بسیار مهمی برای حرف زدن با خود وجود دارد که به شما در بعضی از کارهای زندگی کمک بسزایی می کند.
دیر حرف زدن کودک

دیر حرف زدن کودکم دلیل نگران کننده ای دارد ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
دیر حرف زدن کودک مسئله ای است که موجب نگرانی والدین می شود این درحالی است که بسیاری از آنها نمی دانند که کودکشان در چه سنی باید چه اندازه قدرت کلام و ارتباط داشته باشد.
مزاحم صحبت کردن

موارد اعصاب خوردکن در صحبت کردن مان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای برقراری یک مکالمه خوب باید از برخی عادات و ایرادات در صحبت کردن خودداری کنید، عادت هایی که در هنگام صحبت کردن اعصاب خوردکن و آزاردهنده می باشند.
بیان خواسته ها

از این به بعد خواسته هاتو فقط اینطوری بیان کن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای برآورده شدن خواسته هایتان باید بدانید که چگونه آنها را مطرح کنید. استراتژی افراد موفق در بیان خواسته هایشان تاثیر بسزایی در رسیدن آنها به هدفشان دارد.
قطع صحبت دیگران

روش قطع کردن صحبت دیگران به شکل مودبانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر می خواهید هنگام صحبت کردن دیگران حرفی بزنید یا حرف زدن آن ها را قطع کنید، باید با اصول صحیح و محترمانه این کار را انجام دهید تا طرف مقابل ناراحت نشود.
غيبت كردن

میدونید چرا خانم ها علاقه به غیبت کردن دارن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
غیبت کردن کاری است که هر انسانی انجام می دهد. بسیاری از افراد از غیبت کردن لذت می برند و این لذت دلایل خاصی دارد که شاید شما نمیدانید.
حرف کم نیاوردن

چجوری حرف کم نیاریم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فن بیان قوی مانند صلاحی است که به شما برای به درستی پاسخ دادن سوالات و کم نیاوردن در صحبت های مختلف کمک میکند و برای تقویت آن راهکار های وجود دارد.
رفتار با غیبت کردن

اگه کسی پشت سرت حرف زد ...

زمان مطالعه : 5 دقیقه
این اتفاق برای هر شخصی در زندگی افتاده است که افرادی پشت سر او حرف بزننید و موجب ناراحتی او شوند، بهترین نوع رفتار با کسانی پشت سر حرف می زنند چیست؟
حرف زدن پشت دیگران

پشت سرت زیاد حرف میزنن چون ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید برای شما هم این موضوع سوال باشد که برخی افراد چرا پشت دیگران حرف می زنند؟ از لحاظ علمی و همچنین از لحاظ روانی دلایل مختلفی برای غییت کردن وجود دارد.
روش صحبت

با روش مسلط صحبت کردن دیگران را مبهوت کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعضی از افراد برای صحبت کردن در جمع با مشکل مواجه می شوند و دائم تپق می زنند روش هایی وجود دارد که می تواند به مسلط صحبت کردن شما کمک کند.
جملات مورد علاقه زنان

حرفی که خانم ها عاشق شنیدنش هستند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آقای محترم، همسرتان گاهی با ساده ترین کلمات از طرف شما متحول می شود پس حرفهایی که او برای شنیدنش از زبان شما لحظه شماری می کند را بهتر بشناسید.
صحبت با نوجوان

زمان مناسب و نحوه صحیح صحبت کردن با نوجوان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نوجوانان به دلیل تغییرات هورمونی و روانی بسیار پیچیده می شوند و به سادگی نمی توان با آن ها ارتباط برقرار کرد برای اینکه بتوانید با نوجوانان صحبتی منطقی داشته باشید باید بهترین زمان را انتخاب کنید.
صحبت با خود

با خودت از این حرفها زیاد بزن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
صحبت با خود ویژگی است که بسیاری از ما داریم و در تنهایی در مورد مسائل زیادی با خود صحبت میکنیم اما نکته این است که این کار درست است یا خیر؟
صفحه 1 از 2