استفاده از ریمل

آموزش ریمل زدن
اگر می خواهید مژه های بلند و پرپشتی داشته باشید، هنگام خرید ریمل به نکات مهمی باید توجه کنید و با روشی صحیح و اصولی از ریمل استفاده کنید.
حساسیت به ریمل

هشدار جدی به خانم ها در مورد حساسیت به ریمل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ریمل از لوازم آرایشی پرمصرف خانم هاست اما برخی از آن ها به مواد موجود در ریمل حساسیت دارند و چشم یا اطراف چشم این افراد دچار واکنش های آلرژیک می شوند.
ریمل ریزش مژه

برای آنکه مژه هایتان با ریمل نریزد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده درست از ریمل ضرری برای مژه ها ندارد اما خرید ریمل نامناسب و یک سری اشتباهات هنگام ریمل زدن میتواند باعث ریزش مژه شود.
ریمل مناسب

فرم چشماتو بگو تا ریمل مناسبت رو بگم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ریمل یکی از مهم ترین مراحل در آرایش صورت محسوب می شود. اگر شما طرز استفاده صحیح ریمل برای فرم چشمانتان را بدانید نیمی از راه زیبایی را طی کرده اید.
ریمل برای ابرو

درباره استفاده از ریمل مژه برای ابرو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از مهمترین موارد در زیبایی چهره افراد ابروها می باشند. شما میتوانید برای مرتب کردن ابروها از ریمل مژه استفاده کنید اما قبل از آن باید نکات مهمی را بدانید.
ریختن ریمل

آرایشگرها واسه نریختن ریمل چیکار میکنن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ترفند های آرایشی ساده ای وجود دارند که تاثیر زیادی بر آرایش می گذارد. پیشنهاد آرایشگران برای نریختن ریمل زیر چشم یکی از این تکنیک های مفید است.
ریمل اکستنشن مژه

بهترین ریمل واسه مژه های کاشت و اکستنشن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ریمل زدن یا نزدن به اکستنشن مژه بحثی است که بین مشتری و آرایشگران وجود دارد اما اگر بهترین ریمل برای اکستنشن را بشناسید دیگر نگران مژه هایتان نخواهید بود.
ریمل خوب

انتخاب ریمل خوب و ویژگی انواع ریمل ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ریمل در زیبایی مژه و چشم ها بسیار تاثیرگذار است و شما برای آنکه بتوانید ریمل خوبی انتخاب کنید باید با ویژگی انواع ریمل ها آشنا شوید.
چسبندگی مژه ها

رفع مشکل چسبندگی مژه ها بعد ریمل زدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چسبندگی مژه ها بعد از ریمل زدن یکی از رایج ترین مشکلات خانم ها هنگام آرایش کردن است که باید علت آن را بدانند سپس با روش هایی از آن جلوگیری کنند.
شستن ظرف ریمل

تکنیک شستن ظرف ریمل و برس آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم ها بعد از تمام شدن مواد ریمل، برس و قوطی آن را دور نندازید. شما می توانید با شستن و تمیز کردن برس و قوطی ریمل، از آن ها برای کارهای دیگری استفاده کنید.
پاک کردن ریمل

پاک کردن ریمل ضد آب بدون دردسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پاک کردن ریمل ضدآب دشوارترین بخش پاک کردن آرایش است زیرا پوست اطراف چشم به مراقبت بیشتری احتیاج دارد. در ادامه با روشهای مختلفی برای پاک کردن ریمل ضدآب آشنا می شوید.
ریمل زدن

قلق ریمل زدن مژه های کوتاه و بلند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
به عقیده آرایشگران حرفه ای یکی از رازهای زیبایی چشم ها ریمل زدن است که لازمه آن شناخت ریمل خوب و تطابق آن با نوع مژه ها است.
آموزش آرایش چشم

آموزش تصویری آرایش چشم با ریمل رنگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استفاده از ریمل رنگی در آرایش چشم یکی از گزینه های خوب برای برجسته کردن رنگ چشمان تان است، آموزش آرایش چشم با ریمل رنگی در این بخش از دنیای مد نمناک.
پاک کردن ریمل

روش پاک کردن ریمل بدون آسیب به مژه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
حتما شما هم هنگام پاک کردن ریمل شاهد کنده شدن مژه هایتان هستید, برای پاک کردن ریمل به روش زیر عمل کنید تا مژه هایتان آسیب نبیند.
انواع ریمل

انواع ریمل ، کدام نوع برای مژه های شما مناسب است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مطمئنا با انواع ریمل آشنا هستید ، ریمل های حجم دهنده و ضدآب و یا ریمل های بدون رنگ و فر کننده . علاوه بر این موارد بهتر است بدانید کدام ریما برای جنس مژه های شما مناسب تر است.
صفحه 1 از 2