ریمل برای ابرو
یکی از مهمترین موارد در زیبایی چهره افراد ابروها می باشند. شما میتوانید برای مرتب کردن ابروها از ریمل مژه استفاده کنید اما قبل از آن باید نکات مهمی را بدانید.

آیا می توان از ریمل معمولی برای آرایشِ ابروها استفاده کرد؟

ابروها قاب چهره هستند و اگر به خوبی از آن ها نگهداری شود، می توانند ظاهرتان را زیباتر و جوان تر نشان دهند. با شانه کردن ابرو ها حتی اگر کرکی یا پر باشد، صورت تان لیفت شده نشان داده می شود. برای زیباتر شدن ابروها، میتوانید از ریمل استفاده کنید و ما در این قسمت از دنیای مد نمناک قصد داریم به شما بگوییم که از چه ریمل و بُرسی برای این کار استفاده کنید، پس با ما همراه باشید.

مزایا و روش استفاده از ریمل برای ابرو ها

معمولا آرایشگران برس اسپولی یا همان برسی که در تیوب ریمل ها هست را برای آرایش ابرو ها توصیه می کنند.

ریمل می تواند انتخاب بهتری نسبت به مداد ابروهای سنتی باشد؛ چرا که مواد ریمل فقط روی موها می ماند و در نتیجه ظاهر طبیعی تر و سه بعدی به آن می دهد.

اگر رنگی متناسب برای رنگ پوست تان انتخاب کنید که دیگر نور علی نور خواهد شد. هنگام انتخاب سایه برای ابرو هم رنگ های سردتر ظاهر طبیعی تری به آن می دهند. بعد از سایه؛ ریمل را بزنید سپس از برس دوم اسپولی برای افزایش حجم استفاده کنید.

شانه زدن ابرو

حتی اگر هیچ لوازم آرایشی برای ابرو نداشتید، استفاده از همین ریمل معمولی می تواند مفید و کافی باشد. توصیه می شود ریمل را به آرامی از تیوب در بیاورید، مواد اضافی اش را با یک دستمال کاغذی بکشید و از وسط ابرو و با زدن ضربات ملایم و رو به بالا شروع به آرایش تار موها کنید.

اگر هم می خواهید ابروهای تان ظاهری بسیار طبیعی تر داشته باشند، از ریمل شفاف یا کلیر استفاده کنید. این محصول برای تمام روز ماندگاری خواهد داشت.

استفاده های خلاقانه تر از ریمل

از میله برس ریمل می توان به جای خط چشم هم استفاده کرد. این جایگزین نسبت به مداد ماندگاری بسیار بیشتری دارد؛ پس اگر از ریمل ضد آب استفاده کنید، خط چشم تان خراب نخواهد شد.

برای صاف کردن خرده موها و تارهای وز سر هم می توانید از ریمل استفاده کنید.

نکته ای درباره استفاده از ریمل مژه برای ابرو

4.1119
این مطلب مفید بود ؟9821
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی