اختلالات روانی

نیاز به روانشناس
ممکن است در وجود شما برخی علائم متفاوت وجود داشته باشد، این علائم نشان دهنده این است که شما نیاز جدی به یک روانشناس دارید.
بیماری روانی زنان

این بیماری های روانی به خانم ها نزدیک تره!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با توجه به تحقیقات انجام شده زنان بیشتر از مردان در خطر ابتلا به بیماری های روحی روانی هستند. از بیماری های روانی شایع در زنان می توان به استرس اشاره کرد.
اختلالات روانی

مهم ترین علامت اختلال روانی

زمان مطالعه : 13 دقیقه
اختلالات روانی بنابر علائمی که در طول زمان در فرد ظاهر می شوند، به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند که از مهم ترین علائم اختلالات روانی می توان به...
اختلال دوقطبی

نشانه های بارز اختلال دوقطبی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اختلال دوقطبی یک بیماری ذهنی است که در آن افراد مدام روحیه شان تغییر می کند. علائم و نشانه های این اختلال را بشناسید تا در خود یا دیگران سریعتر تشخیص دهید.
توهم خود بزرگ بینی

مهم ترین علامت فردی که توهم خود بزرگ بینی داره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
احتمالا شماهم افرادی را دیده اید که عقیده دارند از بقیه انسان ها بهتر هستند، اما در برخی موارد این احساس افراطی و بیمارگونه می شود که باید با آن مقابله کرد.
نشانه بیماری روانی

نشانه های اصلی بیماری روانی چیست؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نشانه های بیماری روانی یا سایکوپت معمولا در نوجوانی ظاهر می شوند که دلایل آن می تواند اتفاقات کودکی یا ژنتیکی باشد.
خنده های عصبی

خنده عصبی از چیه و چطور درمان میشه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما به خندیدن در شرایط دشوار تمایل دارید اصلا جای نگرانی نیست چون این خنده ی عصبی احساسی ناسازگار نامیده میشود و باشناخت دلایل آن به راحتی قابل درمان است.
روانشناس یا روانپزشک

برای مشکلم پیش روانشناس برم، روانپزشک یا مشاور؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای درمان مشکلات روحی و روانی، می توان به روانشناس، روانپزشک، مشاور و روانکاو مراجعه کرد. اما کدام یک می توانند ما را بهتر و سریعتر درمان کنند؟
بیماری دیسمورفیک

علائم دیسمورفیک؛ بیماری که آدمو زشت میکنه!!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احتمالا شماهم افرادی را در اطراف خود دیده اید که در مورد نواقص خود بسیار حساس تر از بقیه عمل می کنند. این افراد ممکن است اختلال دیسمورفیک داشته باشند.
سندرم روانی

15 اختلال روانی عجیب و غریب

زمان مطالعه : 8 دقیقه
در بین تمام بیماری های روانی، بیماری هایی وجود دارند که بسیار عجیب و ترسناک هستند. افراد مبتلا به این بیماری ها ممکن است به خود یا دیگران آسیب برسانند.
بیماری هیستری

علائم هیستری، بیماری که عاشق خانم هاست!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیماری هیستری نوعی اختلال روانی است که اغلب در زنان شایع می باشد و علائمی مانند توهم، عصبی بودن یا فلج شدن قسمتی از بدن دارد.
کمبود ویتامین ها

کمبود کدام ویتامین ها با اختلالات روانی ارتباط دارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به گفته پزشکان کمبود ویتامین ها در بدن علاوه بر مشکلات جسمی، موجب ایجاد اختلالات روانی مانند افسردگی و بیماری های روحی می شود.
اختلالات روانی

این نشانه ها هشدار اختلالات روانی در همسر است!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر به رفتارهای همسرتان مشکوک هستید و احتمال وجود اختلالات روانی را در او میدهید، نشانه هایی که در این مطلب ذکر شده است میتواند به شما کمک کند.
بیماری های روحی

تاثیر بیماری های روحی و روانی بر روی زندگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زندگی با وجود بیماری های روحی همسرتان یک چالش جدی است اما رابطه را ویران نمی کند. به فکر غلبه بر مشکل باشید. شما کاری که باید را انجام بدهید و از همسرتان بخواهید مسئولیت خودش را به عهده بگیرد و تلاش کند.
کلاستروفوبیا

بیماری کلاستروفوبیا ترانه علیدوستی چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ترانه علیدوستی از بیماری حادش خبر داد که کلاستروفوبیا نام دارد. برخی افراد تا بهحال اسم این بیماری را نشنیدند به همین دلیل سؤال هایی در ذهنشان ایجاد شده است.
صفحه 1 از 2