گذراندن تعطیلات

هدر رفتن تعطیلات
بعد یک هفته شلوغ و پر مشغله همه به دنبال راهی برای استراحت دادن به ذهن و جسم خود هستن، و یک تعطیلات آخر هفته برنامه ریزی شده گزینه مناسبی به نظر می رسد.
برنامه ریزی روز تعطیل

یک روز تعطیل را چگونه خوش بگذرونیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
این که روز های تعطیل را بدون برنامه وقت کشی می کنید باعث کلافگی شما خواهد شدکه با در نظر گرفتن برخی موارد آخر هفته های با نشاطی خواهید داشت.
سرگرمی در خانه

بهترین سرگرمی های خانگی مناسب این روزها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گاهی اوقات افراد مجبوراند تعطیلات خود را در خانه بمانند، ماندن این ایام در خانه کسل کننده است ولی می توان این اوقات را با برخی سرگرمی های ساده خوش گذراند.
افراد موفق

افراد موفق تعطیلات آخر هفته را چگونه سپری می کنند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افرادی که واقعاً موفق هستند در آخر هفته وقت جور می کنند تا بر روی آنچه دارند و خوشحالی ها و دستاوردهایشان بیندیشند. افرادموفق برای تعطیلات خود این چنین برنامه ریزی میکنند...
افسردگی بعد تعطیلات

راه مقابله و درمان افسردگی بعد از تعطیلات

زمان مطالعه : 8 دقیقه
معمولا بعد از یک تعطیلات خوب و مفرح افراد دچار یک نوع افسردگی می شوند و تمایلی برای بازگشت به زندگی روزمره خود ندارند با مدیریت احساس خود این احساس را از بین ببرید.
ورزش در سفر

در سفر و تعطیلات اینطوری ورزش کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از ورزشکاران برای رفتن به سفر به دلیل برنامه ریزی ورزشی خود مشکل دارند، اما با استفاده از روش هایی می توان در سفر هم ورزش کرد.
رفتن به مدرسه

آماده کردن کودک برای رفتن به مدرسه بعد تعطیلات

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بازگشایی مدارس نزدیک است و والدین باید برای رفتن کودکان به مدرسه کارهایی را برای آمادگی دانش آموزان انجام دهند.
تعطیلات تابستان

برای تابستان تعطیلات را کجا بگذرانیم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با فرا رسیدن تعطیلات تابستان بازار مسافرت ها نیز داغ می شود که در این بین نباید جاهایی مثل مشهد و کیش را با جاذبه های خاص فراموش کنیم.
امنیت در ساحل

نکات مهم ایمنی و امنیت برای گذراندن تعطیلات در ساحل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این بخش از گردشگری نمناک نکات کلیدی مطرح کرده ایم که با استفاده از آن ها می توانید،باعث حفظ ایمنی و امنیت در ساحل شوید.
تعطیلات شاد

تدارک تعطیلاتی شاد برای سالمندان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
می توانید با پیروی از این نکات ساده به سالمندان کمک کنید تا از تعطیلات لذت ببرند و در ایام نوروز خاطرات شادی داشته باشید.
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی جالب براساس انتخاب مکان تعطیلات

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بر اساس تحقیقی که در سال 2015 در مجله تحقیقات شخصیت شناسی منتشر شد میتوان از روی انتخاب مکان برای تعطیلات به شخصیت افراد پی برد.
افسردگی

چرا موقع تعطیلات افسردگی می گیریم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عواملی که سبب بروز افسردگی در زمان تعطیلات می شود، می تواند شامل استرس، خستگی، انتظارات نامعقول و غیرواقعی، ایجاد حجم زیاد کاری، محدودیت های مالی یا عدم توانایی برای بودن در کنار خانواده و دوستان باشد.