کبد

نشانه کبد خراب

اوضاع کبدت خیلی خرابه اگه ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مشکلا کبدی نگرانی اصلی بیشتر انسان هاست، زیرا مشکلات این ارگان کم و بیش به سلامت بقیه اعضای بدن نیز آسیب میرساند. پس بهتر است نشانه های کبد خراب را بشناسید.
مضر برای کبد

عاداتی که کبد رو نابود میکنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کبد یکی از مهم ترین اعضای بدن است که اگر سالم نباشد مشکلات زیادی برای بدن ایجاد می شود بنابراین باید با ترک عادات مضر برای کبد، از این عضو مهم مراقبت کنید.
علائم بیماری کبد

علامت بیماری کبد روی کف دست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیماری های کبد علائم مختلفی دارند. یکی از علائم اولیه که می توانید سریع آن را تشخیص دهید، ایجاد مشکلاتی بر روی پوست کف دست می باشد.
معجون ترب

سم زدایی روده و کبد با ترب قرمز + دستور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای جلوگیری از بروز بیماری ها و یا رفع مشکلاتی در دستگاه گوارش روش سم زدایی را می توان پیش گرفت، سم زدایی روده و کبد با ترکیب چند مورد از سبزیجات مفید نسخه عالی طب سنتی است.
نوشیدنی کبد

نوشیدنی پرطرفدار اما سمی برای کبد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کبد عضوی بسیار مهم در بدن است و 24 ساعت شبانه روز درحال پاکسازی سموم از بدن شماست، اگر میخواهید بدنتان همیشه سلامت باشد باید از این عضو بسیار مراقبت کنید.
علائم بیماری کبد چشم

تو هم این علامت بیماری کبد رو دور چشمات داری؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
علائمی در دور چشم از وجود مشکلاتی در کبد خبر میدهد که آگاهی از این علائم به تشخیص سریع بیماری کمک بسزایی میکند.
تاثیر نوشابه بر کبد

بلایی که نوشابه سر کبد میاره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما می دانیم که نوشابه برای سلامت بدن بسیار مضر است. بیماری های کبدی یکی از خطرناک ترین عوارض این نوشیدنی های گازدار و شیرین کننده مصنوعی می باشند.
کبد سالم

اگه کبد سالم میخوای، اینو حتما بخور

زمان مطالعه : 1 دقیقه
فعالیت کبد در بدن به قدری حیاتی و مهم است که باید توجه ویژه ای به سلامت آن داشت. تغذیه میتواند تاثیر بسزایی در سالم نگهداشتن کبد داشته باشد.
خارش بیماری کبدی

خارشی که علامت مشکل کبدی است

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چندین مشکل مختلف وجود دارد که از نشانه های بیماری کبدی هستند، اما نوعی خارش وجود دارد که به طور جدی خبر از مشکلات کبدی می دهد.
نصف کردن قرص

اگه اینطوری قرص میخوری، وای به حال کبدت!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عادت نادرستی در برخی از افراد وجود دارد که هنگام مصرف قرص آن را مرتب تکرار میکنند و هیچگاه به اثرات و عوارض این رفتار اشتباهشان توجهی نمیکنند.
پوست کبد چرب

با این تغییر پوست، نگران کبدتان شوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
معمولا اغلب افراد تغییرات پوستی را از نشانه های بیماری کبد نمی دانند، در حالی که برخی تغییرات پوست با کبد در ارتباط هستند و خبر از وجود بیماری کبد می دهند!
مضرات برای کبد

این کارهای روزانه شما، برای کبد خطرناکند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عواملی از قبیل عادات غذایی و مصرف داروها در ایجاد بیماری های کبد نقش مهمی دارند بنابراین باید خوردنی های مضر برای کبد را کنار بگذارید.
درد زیر دنده

دلیل اصلی درد زیر دنده راست و چپ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دنده ها محافظ اندام های داخلی بدن هستند اما اگر درد شدیدی در زیر دنده های خود احساس میکنید باید آن را جدی بگیرید زیرا نشانه بیماری بسیار خطرناک است.
سوء مزاج سرد کبد

درمان سوء مزاج سرد کبد با پودر بیسموت + طرز تهیه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کبد یکی از ارگان های مهم بدن است که از نظر عناصر مزاجی باید متعادل باشد درصورت نامتعادل بودن زمینه ایجاد بسیاری از بیماری ها را فراهم می آورد.
نشانه مشکل کبدی

اگه این علامتو رو صورتت داری، یعنی کبدت مشکل داره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کبد از مهم ترین و حساس ترین اعضای بدن است که اگر مشکلی داشته باشد میتوانید علامت ها و نشانه های آن را بر روی دیگر اعضای بدن ببینید.
صفحه 1 از 6