تناسب اندام

کاهش وزن
رسیدن به اندام متناسب و وزن ایده آل یک شاه کلید دارد و آنهم رعایت نکات مهم تغذیه ای است ، نکاتی که در غالب اصلی ترین توصیه کاهش وزن برای سال جدید ارائه شده است.
فواید فوتبال

اتفاق خوبی که در بدن خانم های فوتبالیست می افتد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فوتبال یک ورزش بسیار پرطرفدار است و همچنین فوتبال جزء ورزش های محبوب بانوان است، البته ورزش فوتبال 10 فایده بسیار عالی و مناسب را برای زنان به همراه دارد.
رژیم تیپ بدنی

رژیم مناسب فرم و تیپ بدنی خود را انتخاب کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سه نوع تیپ بدنی مختلف داریم که ممکن است اندام افرادی ترکیبی باشد. برای رسیدن به تناسب اندام هر تیپ باید از رژیم غذایی مناسب هیکل خود بهره ببرد.
کالری سوزاندن با مغز

فکر کردن زیادی لاغرمون میکنه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا هر چه بیشتر از مغر خود استفاده کنیم انرژی بیشتری از دست می دهیم و کالری بیشتری می سوزانیم ؟ این سوالی است که بسیاری از افراد به دنبال پاسخ آن هستند.
کاهش وزن در میانسالی

40 نکته برای آنکه در میانسالی چاق نشویم

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای میانسالان ترکیب روش هایی مثل پیاده روی، انجام حرکات کششی و نرمشی و البته چند بار برداشتن وزنه بهترین روش تناسب اندام و جلوگیری از افزایش وزن دوران میانسالی و قوی شدن بدن برای تحرک بیشتر است.
تمرین کاهش وزن

بهترین موقع تمرین کاهش وزن برای شمایی که لاغر نمیشی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر چقدر ورزش می کنید و عرق می ریزید لاغر نمی شوید ، انگار چربی سوزی بدن تان متوقف شده است ؛ این به این دلیل است که شما زمان مخصوص روز برای انجام تمرین کاهش وزن و لاغری را رعایت نمی کنید.
عروس جذاب

راز عروس خانم های جذاب و خوش اندام چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عروس خانم هایی که به دنبال جذابیت و زیبایی در شب عروسی هستند باید بهترین و مناسب ترین انتخاب لباس عروس را نسبت به اندامشان داشته باشند.
تناسب اندام جنیفر انیستون

رازهای زیبایی و تناسب اندام جنیفر انیستون 50 ساله!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
جنیفر آنیستون بازیگر زن 50 ساله هالیوودی هنوز جوان و با تناسب اندام است. علت این زیبایی و تناسب اندام، رازهایی است که جنیفر آنها را شرح می دهد.
لاغر ماندن

شرط لاغر ماندن بعد از رژیم و کاهش وزن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مرحله سخت و پرزحمت کاهش وزن را برای رسیدن به تناسب اندام طی کرده اید حالا نوبت انتخاب راهی است برای لاغر ماندن ، راهی که چند توصیه ی ساده لازمه ی آن است.
افزایش وزنه در بدنسازی

نکات مهم برای افزایش وزن و وزنه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از بانوان برای به چالش کشیدن بدن خود به ورزش هایی چون فیتنس روی می آورند که در این ورزش با افزایش وزنی مناسب مواجه می شوند.
باور غلط در کاهش وزن

باورهایی نادرست که لاغری را سخت تر می کنند

زمان مطالعه : 11 دقیقه
کاهش وزن از مهم ترین دغدغه های افراد چاق است ، این افراد به دلیل چاقی و اضافه وزن به دنبال رژیم هایی با بازده زودهنگام هستند که ممکن است انجام این رژیم ها آسیب پذیر و اشتباه باشند.
رژیم غذایی جهان

مردم دنیا چطور سالم و خوش اندام می مانند ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از رژیم های غذایی مانند رژیم مدیترانه ای،رژیم اتکینز و رژیم روزه داری در سراسر جهان و کشور های مختلف جزو بهترین و سالم ترین رژیم های لاغری شناخته شده اند.
عدم تقارن بدن

ورزشی برای رفع عدم تقارن عضلات بدن + آموزش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عدم تقارن عضلات بدن از مشکلات بسیاری از افراد است که می توانند برای رفع آن از حرکات ورزشی مناسب استفاده کنند و قرینگی اندامشان را افزایش دهند.
عضلانی شدن افراد لاغر

فرمولی برای پر و عضلانی شدن لاغر و استخوانی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد لاغر و استخوانی برای برای حجیم و عضلانی شدن اندام خود باید یک برنامه ورزشی مناسب با رژیم غذایی سالم داشته باشند.
چاقی

نوری که تناسب اندام را به هم می زند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چاقی و نداشتن تناسب اندام هزاران دلیل دارد که تقریبا اکثر آنها مربوط به تغذیه و عادات غذایی می شود اما در این مقاله نوری را به شما معرفی میکنیم که باعث چاقی میشود.
صفحه 1 از 10