روش تقویت حافظه

تقویت هوش بزرگسالان
اگر سنتان بالا رفته است و حس می کنید هوش و ذهنتان آن بازدهی قبلی را ندارد به سراغ یک موسسه آموزشی مخصوص بزرگسالان بروید و با یادگیری زبان یا موسیقی جدید مغزتان را تقویت کنید.
دویدن

فواید دویدن صبحگاهی بقدری است که باور نمیکنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دویدن صبحگاهی می تواند به تقویت حافظه، قدرت توجه و هشیار ماندن حس ها کمک کند و تا پایان روز شما را سرحال و پر انرژی نگه دارد.
روش تقویت مغز

پیشنهاد متخصصان برای تقویت مغزتان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داشتن حافظه قوی می تواند در بهبود بسیاری از کارهای شما موثر باشد بنابراین با استفاده از روش متخصصان مغز، عملکرد حافظه و مغزتان را افزایش دهید.
باهوش شدن کودک

راه باهوش شدن کودک شما اینجاست

زمان مطالعه : 13 دقیقه
همه ی والدین دوست دارند فرزندی باهوش داشته باشند، داشتن فرزند باهوش کار سختی نیست کافیست یک سری نکات آموزشی را به فرزند خود بیاموزید.
تقویت هوش و حافظه

غذاهایی که هوش تان را بیشتر می کند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تغذیه نقش مهمی در تقویت هوش و حافظه دارد اگر حافظه خود و یا کودکتان دچار ضعف شده است غذاهای خود را اصلاح کنید و آن ها را با مواد مغذی جایگزین کنید.
درمان عدم تمرکز

دلیل اصلی عدم تمرکز و درمان راحت آن

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اگر شما هم دچار عدم تمرکز هستید و نمی توانید آن طور که باید روی مسائل تمرکز داشته باشید، باید تمرینات افزایش تمرکز را شروع کنید و این مشکل را درمان کنید.
تقویت حافظه

تقویت حافظه با روش های ساده اما موثر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روش تقویت حافظه با تغذیه - ورزش و توصیه های امامان در حقیقت در یک جمله تمام راه و روش های تقویت حافظه ی بلند مدت و کوتاه مدت را می توانید در این بخش از سلامت نمناک بیابید.
تقویت حس ششم

نشانه ای که میگوید شما هم حس ششم دارید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
حس ششم یا غریزه یک توانایی ذهنی ذاتی است که با نشانه هایی می توانید وجود این حس در خود را تشخیص دهید و با روش هایی ساده حس ششم را تقویت کنید.
افزایش هوش

14 کار عجیب اما جالب و عالی برای افزایش هوش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای افزایش هوش لازم نیست کار سخت و عجیبی انجام بدهید، چندین روش ساده برای افزایش هوش وجود دارد که واقعا تاثیرگذار است و کمک شایانی به شما می کنند.
تقویت مغز

مغزت رو تضمینی تقویت کن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تقویت حافظه و افزایش تمرکز راههای گوناگونی وجود دارد، مثل تغذیه مناسب و فعالیت هایی که نیاز به فکر کردن آرامش اعصاب دارند میتواند تاثیر گذار باشد.
تقویت حافظه

6 راهکار تقویت حافظه و افزایش قدرت یادگیری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای همه ما داشتن استایلی خوش فرم و تناسب اندام یک دغدغه است و برای پیشبرد آن در باشگاه ثبت‌نام می‌کنیم، رژیم‌های غذایی متنوعی می‌گیریم و یا به پیاده‌روی های روتین می‌رویم تا اندام ایده‌آل مدنظرمان را بدست آوریم.
تقویت حافظه کودک

مواد غذایی که از کودکتان انیشتین می سازد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وقتی کودکان به مدرسه می روند والدین باید برای یادگیری بهتر درس و تقویت حافظه کودک مواد غذایی مناسبی در رژیم غذایی او استفاده کنند.
تقویت مغز و حافظه

تقویت مغز و حافظه با تمرین جالب لمس سکه!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای جلوگیری از فراموشی و بالابردن توانایی ذهن باید به قدرت خاص مغز اهمیت بیشتری دهیم، انجام چند تمرین ساده برای تقویت ذهن و حافظه افراد بسیار مناسب است.
تقویت حافظه دانش آموزان

تقویت حافظه بچه ها از راه علمی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دانش آموزان در هر مقطع تحصیلی به دنبال راهی برای بهبود یادگیری هستند. تقویت حافظه با روش های علمی و مناسب تاثیر زیادی در یادگیری دانش آموزان دارد.
تکنیک اتاق رومی

پایان فراموشکاری با تکنیک اتاق رومی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حتما برای هر یک از ما پیش آمده است که برخی کارها را از شب قبل برنامه ریزی میکنیم و فردای آن فراموش میکنیم که تکنیک اتاق رومی می تواند کمک بسزایی کند.
صفحه 1 از 3