بیماری آلزایمر

آلزایمر و بیماری قلبی
مشکلات قلبی در دنیا بسیار شایع هستند و مطالعات انجام شده بر بیماری قلبی وجود ارتباط عجب این مشکل با آلزایمر را خبر میدهند که باعث تعجب محققان نیز شده است.
علائم آلزایمر

علائمی از آلزایمر که ربطی به حافظه ندارند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آلزایمر نیز مانند هر بیماری دیگری دارای علائم مختص به خود است این بیماری اصولا در سنین بالا اتفاق می افتد ولی امروزه این بیماری برای جوانان نیز پیش می آید.
پیشگیری از آلزایمر

5 راه ساده برای اینکه جلوی آلزایمرو بگیریم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آلزایمر مشکلی است که این روزها افراد زیادی درسنین بالا به آن مبتلا می شوند اما نگران نباشید میتوانید با رعایت ترفندهایی از ابتلا به این بیماری جلوگیری کنید.
علائم فراموشی

مشکلی در رانندگی که علامت زوال عقل است

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در رانندگی گاها ممکن است با مسائلی روبرو شویم که باعث نگرانی ما نسبت به زوال عقل و آلزایمر شوند.با این وجود چه علائمی گویای زوال عقل در حین رانندگی هستند؟
ابتلا به آلزایمر

ابتلا به آلزایمر با تکرار عادتی اشتباه در شب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آلزایمر بیماری است که در سنین بالا برای برخی انسان ها اتفاق می افتد. اگر میخواهید خطر ابتلا به آلزایمر را کاهش دهید باید تغییراتی در سبک زندگیتان ایجاد کنید.
علائم آلزایمر

این حال و روز از نشونه های آلزایمره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بیماری آلزایمر این روزها به شدت در حال افزایش است بنابراین باید مراقب نشانه های اولیه این بیماری در خودتان باشید تا سریع تر آن را تشخیص دهید.
علت آلزایمر

علت آلزایمر؛ کاری که خیلی روزها انجامش میدیم!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آلزایمر علل مختلفی دارد اما عادتی در برخی از ما وجود دارد که ابتلا به این اختلال را افزایش میدهد پس با آگاهی از این عادت از ابتلا به آلزایمر جلوگیری کنید.
نشانه آلزایمر

نشانه آلزایمر در توالت رفتنمان!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از افراد از ابتلا به آلزایمر در سنین بالا می ترسند. اگر میخواهید ابتلا به بیماری آلزایمر را کاهش دهید باید نکاتی را در زندگی روزمره رعایت کنید.
علت ابتلا به آلزایمر

اشتباهی بعد خوردن ناهار که باعث آلزایمر میشه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف نکردن بعضی مواد غذایی بعد از ناهار از نکات مهم سلامتی است که بسیاری به آن بی توجه هستند همچنین از دلایل بروز برخی بیماری ها است .
درمان آلزایمر

کلید مخفی درمان آلزایمر کشف شد

تاریخ انتشار : 15 اسفند 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
آلزایمر جزء بیماری های شایع در جهان است و تلاش های زیادی برای درمان آن میشود. یک راه برای توقف و پیشگیری از این بیماری کشف شده است که بسیار تاثیرگذار است.
رفتار با سالمند آلزایمری

بهترین شیوه ی رفتار با سالمند آلزایمری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد سالمندی که دچار بیماری زوال عقل یا آلزایمر شده اند به مرور زمان دچار تغییرات شخصیتی می شوند و به توجه، رفتارها و مراقبت های مناسبی نیاز دارند.
خواب و آلزایمر

این مدلی بخواب تا آلزایمر نگیری!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای داشتن یک خواب با کیفیت پوزیشنی که انتخاب می کنید اهمیت بسیار زیادی دارد، همچنین پوزیشن صحیح خواب به شما برای جلوگیری از ابتلا به آلزایمر کمک زیادی می کند.
مواد غذایی ضد آلزایمر

ضد آلزایمرترین خوردنی برای جلوگیری از فراموشی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بسیاری از افراد با افزایش سن دچار فراموشی و از دست دادن حافظه می شوند اما با مصرف مواد غذایی ضد آلزایمر از کودکی یا جوانی می توانند از ابتلا به این بیمار جلوگیری کنند.
علائم آلزایمر

نشانه آلزایمر در لباس پوشیدنمان!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آلزایمر بیماری است که دیر تشخیص داده میشود اما نشانه هایی در لباس پوشیدن افراد خبر از این بیماری میدهد که به تشخیص سریع تر آلزایمر کمک بسزایی میکند.
جلوگیری از آلزایمر

20 دقیقه طلایی برای جلوگیری از آلزایمر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ابتلا به آلزایمر در سنین بالا ترس همه انسان هاست، اگر میخواهید از ابتلا به این بیماری پیشگیری کنید باید کارهایی را در روزمره خود انجام دهید که بسیار مهم می باشد.
صفحه 1 از 6