ناباروری مردان

علت باردار نشدن

شما باردار نمیشین چون ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر بعد از مدتی تلاش برای بارداری به نتیجه ای نرسیدید و باردار نشدید می تواند دلایل مختلفی مانند نداشتن تخمک گذاری یا مبتلا به آندومتریوز داشته باشد.
ناباروری مردان

چه زمان موبایل باعث ناباروری مردان می شود ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در میان علل اصلی ناباروری مردان و بروز اختلالات جنسی آقایان ، تلفن همراه و گوشی موبایل با ایجاد شرایط خاص می تواند خطرات بیشتری داشته باشد.
رژیم غذایی باروری

رژیم غذایی که موجب نازایی می شود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رژیم غذایی از مهم ترین مسائل برای سلامتی بدن است که یکی از این مسائل مهم قدرت باروری است که تغذیه به طور مستقیم بر این موضوع تاثیر می گذارد.
خانواده شاد

مکمل های غذایی تقویت کننده قوای باروری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این مقاله درخصوص مکمل های غذایی که می توانند قدرت باروری را افزایش دهند و مورد استقبال پزشکان قرار گرفته اند، صحبت می کنیم.
اسپرم

وای فای و موبایل باروری مردان را کاهش میدهد ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
موبایل و وای فای دو ابزار پر مصرف بین افراد امروزی است که عوارض زیادی برای بدن دارند و یکی از عوارض مهم آن تاثیر بد آن ها بر اسپرم است.
ناباروری واریکوسل

نوعی از واریکوسل که موجب ناباروری می شود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
واریکوسل یکی از رایج ترین مشکلات جنسی در آقایان می باشد که با عدم تشخیص و درمان موجب ناباروری مردان می شود.
تاثیر ناباروری

ناباروری با روح و روان چه می کند ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ناباروری مشکلی پیچیده و بزرگی است که عوارض زیادی دارد و بر زندگی بسیاری از زوجین تاثیر منفی می گذارد و آن ها را با مشکلات روحی و روانی درگیر می کند.
گذاشتن لپ تاپ روی پا

گذاشتن لپ تاپ روی پا ربطی به ناباروری داره ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگرچه لپ تاپ طوری طراحی شده که بتوان بدون نیاز به میز به راحتی آن را روی پا گذاشت و از آن استفاده کرد، اما توصیه های زیادی از آسیب رساندن حرارت لپ تاپ به بدن گفته شده است.
بیماری هیدروسل

بیماری هیدروسل در کودکان باعث ناباروری می شود؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیماری هیدروسل جمع شدن مایع در بیضه ها می باشد که بدون هیچ دردی موجب ورم بیضه ها می شود و یکی از بیماری های رایج در بین نوزادان پسر است.
ناباروری

واقعیتی درباره ناباروری مرد و زن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ناباروری داستان تلخ بسیاری از زوج های جوان است . داستانی که رفته رفته تبدیل به گره ای باز نشدنی می شود و زوجین بنا به دلایلی راضی به جدایی می شوند اما لحظه ای درنگ مسیر را تغییر خواهد داد.
ناباروری مردان

همسرتان چه می کند که ناباروری مردان دارد!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ناباروری مردانه دارد و نسخه های پزشک هم درمانش نمی کند.به چه دلیل مردان دچار ناباروری و کاهش اسپرم می شوند؟ اصلی ترین علت ناتوانی جنسی و ناباروری مردان، عاداتی است که شاید همسرشما هم آنها را انجام می دهد.
سلامت اسپرم

تشخیص سلامت از روی اسپرم ؛ کدام رنگ و بو یعنی خطر؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر رنگ اسپرم تغییر کرد و یا بوی ناخوشایندی داشت حتما علت آن را بررسی کنید و سلامت جنسی خود و همسرتان را به خطر نیندازید.
اسپرم و باروری

قاتلان خاموش اما بزرگ اسپرم و باروری مردان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مراقب باشید کارهایی مثل گذاشتن لپتاپ روی پاها و قرار دادن موبایل در جیب شلوار و تغذیه نامناسب باعث کاهش قدرت اسپرم و باروری آقایان می شوند.
استرس ناباروری

چطور با استرس و اضطراب ناباروری کنار بیاییم ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ناباروری بشدت می تواند در زوجین استرس ایجاد کند و تمرکز آن ها را برای ادامه روند درمان به هم بریزد با کنترل خود و بازگرداندن زندگی به وضع سابق خود این اضطراب را از بین ببرید.
ناباروری

دلیل اصلی ناباروری در مردان و زنان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ناباروری یک مشکلات گسترده در جامعه و دنیای امروزی است که حتی شمایی که به تازگی ازدواج کرده اید و احساس مشکل هم نمی کنید می توانید در معرضش باشید.
صفحه 1 از 4