ناباروری مردان

زوج های نابارور
علایم اضطراب و افسردگی در میان زوج های نابارور از دیگر زوج ها بیشتر است و متاسفانه روابط بین فردی زوج های نابارور نیز با مشکلات زیادی همراه است.
رژیم غذایی باروری

رژیم غذایی که موجب نازایی می شود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رژیم غذایی از مهم ترین مسائل برای سلامتی بدن است که یکی از این مسائل مهم قدرت باروری است که تغذیه به طور مستقیم بر این موضوع تاثیر می گذارد.
خواص ژل رویال

خواص شگفت انگیز “ژل رویال” برای پوست و ناباروری

زمان مطالعه : 10 دقیقه
“ژل رویال” موادی مفید و مغذی که توسط زنبور های کارگر برای استفاده ملکه تولید می شود و تاثیری فوق العاده در حفظ سلامت و زیبایی دارد.
اسپرم

وای فای و موبایل باروری مردان را کاهش میدهد ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
موبایل و وای فای دو ابزار پر مصرف بین افراد امروزی است که عوارض زیادی برای بدن دارند و یکی از عوارض مهم آن تاثیر بد آن ها بر اسپرم است.
تاثیر ناباروری

ناباروری با روح و روان چه می کند ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ناباروری مشکلی پیچیده و بزرگی است که عوارض زیادی دارد و بر زندگی بسیاری از زوجین تاثیر منفی می گذارد و آن ها را با مشکلات روحی و روانی درگیر می کند.
گذاشتن لپ تاپ روی پا

گذاشتن لپ تاپ روی پا ربطی به ناباروری داره ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگرچه لپ تاپ طوری طراحی شده که بتوان بدون نیاز به میز به راحتی از آن استفاده کرد اما توصیه های زیادی از آسیب رساندن حرارت لپ تاپ به بدن گفته شده است.
ژله رویال

معجزه ی ژل رویال در باروری زن و مرد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
به ژل رویال (royal jelly) شاه انگبین، شیر زنبور عسل، شهد شاهانه و غذای ملکه هم می گویند. ژل رویال ماده ای مغذی، نیرو بخش و برای باروری زنان و مردان بسیار مفید است.
علت باردار نشدن

شما باردار نمیشین چون ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر بعد از مدتی تلاش برای بارداری به نتیجه ای نرسیدید و باردار نشدید می تواند دلایل مختلفی مانند نداشتن تخمک گذاری یا مبتلا به آندومتریوز داشته باشد.
ناباروری مردان

چه زمان موبایل باعث ناباروری مردان می شود ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در میان علل اصلی ناباروری مردان و بروز اختلالات جنسی آقایان ، تلفن همراه و گوشی موبایل با ایجاد شرایط خاص می تواند خطرات بیشتری داشته باشد.
خانواده شاد

مکمل های غذایی تقویت کننده قوای باروری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این مقاله درخصوص مکمل های غذایی که می توانند قدرت باروری را افزایش دهند و مورد استقبال پزشکان قرار گرفته اند، صحبت می کنیم.
ناباروری واریکوسل

نوعی از واریکوسل که موجب ناباروری می شود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
واریکوسل یکی از رایج ترین مشکلات جنسی در آقایان می باشد که با عدم تشخیص و درمان موجب ناباروری مردان می شود.
بیماری هیدروسل

بیماری هیدروسل، باعث ناباروری می شود؟+ درمان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیماری هیدروسل جمع شدن مایع در بیضه ها می باشد که بدون هیچ دردی موجب ورم بیضه ها می شود و یکی از بیماری های رایج در بین نوزادان پسر است.
ناباروری

واقعیتی درباره ناباروری مرد و زن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ناباروری داستان تلخ بسیاری از زوج های جوان است . داستانی که رفته رفته تبدیل به گره ای باز نشدنی می شود و زوجین بنا به دلایلی راضی به جدایی می شوند اما لحظه ای درنگ مسیر را تغییر خواهد داد.
ناباروری مردان

همسرتان چه می کند که ناباروری مردان دارد!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ناباروری مردانه دارد و نسخه های پزشک هم درمانش نمی کند.به چه دلیل مردان دچار ناباروری و کاهش اسپرم می شوند؟ اصلی ترین علت ناتوانی جنسی و ناباروری مردان، عاداتی است که شاید همسرشما هم آنها را انجام می دهد.
سلامت اسپرم

تشخیص سلامت از روی رنگ اسپرم

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر رنگ اسپرم تغییر کرد و یا بوی ناخوشایندی داشت، حتما علت آن را بررسی کنید و سلامت جنسی خود و همسرتان را به خطر نیندازید.
صفحه 1 از 4