ازدواج

ترس از ازدواج
هستند افرادی که از ازدواج گریزانند و به نوعی از آن می ترسند ودوری می کنند، البته این ترس و دوری در افراد مختلف دلایل و شرایط متفاوتی دارد.
ازدواج با مردی کوچکتر از خود

خوب و بد ازدواج با مرد کوچکتر از خودت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اکثر خانومها ترجیح می دهند با مردانی ازدواج کنند که از خودشان بزرگ تر باشند، اما عده ای هم به ازدواج با مرد کوچکتر از خود مثبت نگاه می کنند.
ازدواج با مرد مسن

آسیب های پنهان در پس ازدواج زنان جوان با مردان مسن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه بسیاری از دختران جوان تمایل به ازدواج با مردان مسن را دارند که جای پدرشان است اما از آسیب ها و مشکلاتی که این ازدواج ها در زندگی شان به وجود می آورد اطلاعی ندارند.
راز موفقیت در ازدواج

رازهای مهم و کلیدی برای ازدواج موفق و داشتن زندگی عاشقانه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
در زندگیتان مسئولیت پذیر باشید و با همسرتان قرارهای عاشقانه بگذارید و برایش گل بخرید همچنین از او تعریف کنید و شنونده خوبی برایش باشید.
وساطت برای ازدواج

وساطت برای ازدواج، کار خوب و درستی است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شرع مقدس اسلام به ازدواج عنایت و تأکید فوق العاده ای دارد. رسول خدابه مسلمین در امر مهم ازدواج تأکید فراوان کردند و از آن طرف مجرد بودن را مکروه شمرده اند.
با چه کسانی نباید ازدواج کرد

افرادی که ازدواج با آنها پایان خوشی ندارد!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر قصد ازدواج دارید باید ملاک هایتان را یکبار دیگر مرور کنید آیا تابحال به این فکر کرده اید که با چه کسانی نباید ازدواج کرد! خیلی از افراد اصلا مناسب ازدواج نیستند.
راضی کردن مرد

راضی نگه داشتن مرد زندگی تان از بودن کنار شما

زمان مطالعه : 11 دقیقه
اگر دوست دارید که مرد محبوب و مورد علاقه تان در زندگی از بودن در کنار شما رضایت و علاقه ی واقعی داشته باشد لازم است نکاتی را بدانید.
آمادگی ازدواج

این علامت یعنی نامزدت آمادگی ازدواج نداره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روابط رمانتیک همیشه سرانجام خوبُ خوش و یکسانی نخواهند داشت برای زودتر فهمیدن سرانجام رابطه عاطفی میتوانید برخی نشانه هارا دنبال کنید.
ازدواج

برای ازدواج با این افراد، باید احتیاط کنی!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ازدواج اتفاق مهمی در زندگی همه افراد است به همین دلیل قبل از ازدواج باید نکاتی را برای شناخت طرف مقابل در نظر داشته باشید تا دچار مشکل نشوید.
پیشنهاد ازدواج

روش های رمانتیک برای دادن پیشنهاد ازدواج

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اولین قدم برای ازدواج با فرد مورد علاقه دادن پیشنهاد ازدواج است پس باید یک روش رمانتیک و عاشقانه برای درخواست ازدواج انتخاب کنید تا جواب مثبت بگیرید.
زیبایی در ازدواج

ازدواج با زن زیبا خوبه یا بد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زیبایی ظاهری نقش بسیاری در ازدواج و دوام آن دارد.اما آیا زیبایی بسیار زنان باعث دوام ازدواج خواهد شد؟ یا مردان زیباتر می توانند ازدواج موفقی داشته باشند؟
بازی با حلقه ازدواج

دلیل بازی با حلقه ی ازدواج چیست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بارها دیده اید افرادی را که حلقه ی ازدواج شان را در دست خود بازی می دهند و مدام از انگشت خود خارج و دوباره .. اینها معانی دارند که در ادامه می خوانید.
اختلاف تحصیلات در ازدواج

اختلاف سطح تحصیلات در ازدواج چقدر مهمه؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تفاوت میزان تحصیلات یکی از چالش های پیش روی جوانان قبل از ازدواج است که باید بدانند میزان تحصیلاتشان میتواند اختلاف داشته باشد یا الزاما باید همسطح باشد؟
ازدواج با زن مطلقه

آنچه قبل ازدواج با زن مطلقه باید بدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ازدواج با زنان مطلقه دارای مزایا و معایبی است و نباید فقط با دید منفی به آن نگاه کرد اما افرادی که قصد ازدواج با خانم مطلقه را دارند این نکات را باید بدانند.
ازدواج نکنید

افرادی که هرگز نباید باهم ازدواج کنند!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تشکیل زندگی باید از طرف مقابل خود شناخت کاملی داشته باشید و از همه مهم تر این است که شما بدانید با چه کسانی نباید ازدواج کنید.
صفحه 1 از 15