نکات خانه داری

رنگ نقاشی ساختمان
پس از نقاشی ساختمان ممکن است مقداری رنگ اضافی بماند و برای نگهداری از آن باید اصول صحیح نگهداری رنگ نقاشی ساختمان را بدانید و همه جوانب را رعایت کنید.
کاربردهای جوراب

کاربردهای جالب یک لنگه جوراب + تصاویر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یک لنگه از جورابتان گم یا سوراخ شده بدون معطلی لنگه دیگر را دور می اندازید ، قبل از این کار با کاربردهای جوراب تک لنگه در آشپزخانه و حمام ، برای نگهداری جواهرات و عینک آفتابی آشنا شوید شاید نظرتان تغییر کرد.
عوارض ظروف استیل

از عوارض ظروف استیل چیزی میدانید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انتقال کم حرارت و چسبیدن مواد غذایی به ظروف چند نمونه از عوارض استفاده از ظروف استیل در آشپزی و آشپزخانه است، البته رعایت نکات مهم برای خرید و نگهداری ظروف استیل مهم است.
پیمانه های آشپزی

آشنایی با قاشق های آشپزی و اندازه هاشون

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قاشق ها و پیمانه های اندازه گیری از وسایل بسیار کاربردی برای اندازه گیری دقیق حجم مواد آشپزی یا شیرینی پزی می باشد که دارای انواع مختلفی می باشند.
روش شستن قمقمه

بطری و قمقمه آب رو چطوری باید تمیز کرد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بدون شک بطری آب با هر جنسی نیازمند ضدعفونی و شست وشوی صحیح روزانه است ما برای شما روش هایی برای شست و شوی قمقمه آماده کرده ایم.
سیاه شدن قابلمه روحی

با قابلمه روحی سیاه شده، چیکار میشه کرد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم جز افرادی هستید که به آشپزی در ظروف روحی علاقه دارید اما ظروفتان به دلیل استفاده زیاد سیاه شده اند میتوانید با انجام ترفند هایی آنهارا سفید کنید.
خانه مرتب

10 راه حل برای آنکه همیشه خانه تان مرتب باشد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای جلوگیری از صرف وقت و انرژی زیاد در تمیز کردن خانه به سراغ بخش هایی می رویم که خانه را کثیف جلوه می دهند.
اسپری خوشبو کننده‌ هوا

طرز تهیه اسپری خوشبو کننده هوا با رایحه عالی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ساخت اسپری خوشبو کننده هوا روشی آسان برای تهیه خوشبو کننده هوا با الهام از زیبایی طبیعت در فصل بهار و راهی برای آوردن طراوت به خانه و لذت بردن از آن.
شستن پرده توری

بهترین روش برای شستن پرده های توری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از سفید کننده برای شستشوی پرده ها و زیرپرده های سفیدرنگ منجر به زرد شدن و یا کدر شدن پرده می شود. روش مناسب شستشوی پرده توری را در ادامه می خوانید.
پاکسازی هوای خانه

پاکسازی کامل هوای خانه با ذغال!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در برخی از مواقع ممکن است هوای داخل خانه آلوده باشد که این موضوع می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، تکنیک های ساده اما کاربردی برای بهبود کیفیت هوای داخل منزل وجود دارد.
از بین بردن خراش

ترفند از بین بردن خراش روی سطوح مختلف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای از بین بردن خراش روی سطوح شیشه ای، اقلام چرمی، سطوح چوبی، سوطح پلاستیکی و سطوح فلزی روش های مناسب و کاربردی وجود دارد.
تمیز کردن لوستر کریستال

تمیز کردن لوستر کریستالی با محلولی خانگی + آموزش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تمیز کردن لوسترهای کریستال کاری دشوار و زمان بر است برای تمیزکردنش می توان قطعاتش را جدا کرد و یا همانطور سرهم با تکنیک های ویژه آن را برق انداخت.
گرفتن تلخی بادمجان

گرفتن تلخی بادمجان، با بهترین روش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تلخی بادمجان امری مشهود و اثبات شده به دلیل وجود ترکیب شیمیایی آلکالوئیدها می باشد. اما آیا می توان این تلخی را قبل و بعد از پخت بادمجان گرفت؟ و چگونه؟
جابجایی وسایل سنگین

اصول جابجایی هر وسیله سنگین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جابجایی وسایل سنگین منزل اگر به روش صحیح و اصولی انجام نشود به سلامت بدن آسیب وارد می کند. بنابراین این نکات جابجایی اجسام سنگین را رعایت کنید.
کاربرد دهانشویه

4 کاربرد جالب دهانشویه در خانه داری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصور می کنید کاربرد دهانشویه تنها برای تمیز کردن دهان و دندان است سخت در اشتباه هستید، چرا که این مایع می تواند بخش هایی از خانه را تمیز و براق کرده و کامل ضدعفونی کند.
صفحه 1 از 23