نکات خانه داری

رفع بوی بوقلمون
رفع بوی بوقلمون و مرغ باعث می باشد غذاهایی که با آنها تهیه می کنیم بسیار خوشمزه شود و دانستن روش های رفع بوی زهم بوقلمون می تواند به شما در این قضیه کمک کند.
کاربرد پارافین

13 کاربرد جالب پارافین که نمیدانستید

تاریخ انتشار : 29 شهریور 1402زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید شماهم فکر کنید که پارافین تنها در شمع سازی استفاده می شود اما اینگونه نیست، پارافین کاربرد هایی دارد که حیرت زده تان خواهد کرد.
تمیزکاری با نمک

شگردهای جالب تمیزکاری خانه با نمک !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نمک ماده ای است که علاوه بر طمع دار کردن غذا، توانایی پاک کنندگی قوی دارد و خانم های خانه دار می توانند از این ماده طبیعی و بدون ضرر برای رفع بسیاری از لکه ها استفاده کنند.
برق انداختن دیوار

راههای آسان برای برق انداختن دیوارهای خانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید یکی از سخت ترین نظافت ها در خانه تکانی تمیز کردن و برق انداختن دیوار ها باشد. اما با رعایت نکات کلیدی و ساده می توانید به راحتی دیوارها را برق بیاندازید.
خانه شاد

داشتن خانه ای شاد و خوش انرژی به همین سادگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همیشه خانه مکانی امن برای افراد خانواده بوده و هست، اگر میخواهید خانه ای به دور از تنش و اضطراب داشته باشید باید نکاتی را در زندگی روزمره خود قرار دهید.
نگهداری وسایل در زیرزمین

چیزی که نباید داخل زیرزمین نگه داری و انبار کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با نگهداری بعضی از وسایل در زیرزمین، احتمال آسیب رسیدن آنها زیاد می شود مثل کتاب ها، هیزم، فرش و قالیچه که بخاطر رطوبت و وجود حشرات ممکن است خراب شوند.
تمیز کردن خانه

خانه تان را با سس کچاپ برق بیاندازید ! + روش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
لوازم منزل را می توان بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر هم تمیز کرد و روش های بسیار مناسبی برای تمیز کردن و برق انداختن خانه نیز وجود دارد.
تیز شدن قیچی

قیچی های را به راحتی در خانه تیز کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
قیچی یکی از کاربردی ترین وسایل مورد نیاز در خانه است که با کند شدن آن تصمیم به خرید قیچی نو میکنید در صورتی که می توان با چند ترفند ساده قیچی را تیز کرد.
جرم گیر توالت

چرا بعضی ها داخل توالت خونشون آبلیمو می ریزن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ریختن آبلیمو داخل توالت برای بسیاری از افراد تعجب برانگیز است زیرا از تاثیرات شگفت انگیز آن در سرویس بهداشتی بی اطلاع هستند.
نظافت تخت خواب

اصول نگهداری و نظافت کامل تخت خواب

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نظافت اصولی تخت خواب باعث می شود تا تخت طول عمر بیشتری داشته باشد. همچنین می توانید با استفاده از این اصول تختی خوش بو و تمیز داشته باشید.
تمیزی خانه

جزئیاتی که ما نمی بینیم ولی مهمون میبینه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ریزبین بودن و توجه به جزئیات در تمیزی خانه از ویژگی های ایرانیان است. میزبان با دانستن نکات مهم تمیزی خانه میتواند باخیال آسوده از مهمانش پذیرایی کند.
عمر لوازم خانگی

عمر لوازم خانگی با این اشتباهات کم میشود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آشنایی با اشتباهاتی که باعث کاهش عمر مفید لوازم خانگی می شود به شما کمک می کند از وسایل خود مدت بیشتری استفاده کنید.
اسکاچ ظرفشویی

روش ضدعفونی کردن اسکاچ ظرفشویی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اسفنج و اسکاچ ظرفشویی به دلیل شستن ظرف ها بسیار آلوده هستند و حتما باید ضد عفونی شود، البته برای شستشوی اسکاچ و اسفنج ظرفشویی باید از روش های مناسب استفاده کرد.
لکه روغن ماشین

لکه روغن ماشین با چی راحت پاک میشه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
لکه روغن ماشین روی لباس و سطوح یکی از معضلات خانم های خانه دار است درحالی که برخی ترفند ها و تکنیک ها به پاک کردن کامل این لکه کمک بسزایی می کنند.
وسایل دور ریختنی

لیست وسایلی که همین الان باید دور بریزید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در بسیاری از خانه ها یک سری وسایل کهنه و بدردنخور وجود دارد، در ادامه با وسایلی در گوشه کنار خانه تان که حتما باید دور بریزید آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 24