نکات خانه داری

برنامه تمیزکاری خانه
خانه بصورت روزانه نیاز به تمیزکاری و نظافت دارد چه بهتر که لیستی از کارها تهیه کرده و آن ها را در برنامه هفتگی خود قرار دهید.
پاک کردن کنگر فرنگی

روش اصلی و درست پاک کردن کنگر فرنگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پاک کردن کنگر فرنگی بنظر کاری دشوار می آید در صورتی که اگر نکات ریز و درشت آن را بدانید به راحتی این کار را انجام خواهید داد.
خرد کردن سبزیجات

روش خردکردن سبزیجاتی که شکل متفاوتی دارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب غذاهای معروف و سنتی ایران باید با استفاده از سبزیجات مختلف طبخ شوند که این موضوع برای برخی خانم ها دشوار است، در ادامه با نحوه صحیح خرد کردن سبزیجات با اشکال مختلف آشنا می شوید.
صرفه جویی در مصرف آب

تمام راههای موثر صرفه جویی در مصرف آب

زمان مطالعه : 7 دقیقه
صرفه جویی در آب مهمترین روش مدیریت بحران کم آبی در جهان است.روشهای مختلفی برای صرفه جویی آب در منزل وجود دارد که علاوه بر کاهش هزینه ها می توان آن را برای نسل های بعدی نیز ذخیره سازی کرد .
نکته خانه داری

هر روز سه نکته خانه داری ! سری 1

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه شما نکات کلی خانه داری را میدانید اما با این حال نکات ظریف و بسیار موثری در خانه داری هست که ما از این به بعد در بخش رازهای خانه داری در نمناک تصمیم داریم هر روز 3 نکته را به شما تقدیم کنیم.
آلوده ترین وسایل آشپزخانه

آلوده ترین ابزار و وسایل آشپزخانه را بشناسید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آشپزخانه یکی از آلوده ترین و کثیف ترین مکان های خانه است، طبق تحقیقات انجام شده 10 وسایل کثیف و آلوده در آشپزخانه مشخص شده است.
تمیز کردن خانه

خانه تان را با سس کچاپ برق بیاندازید ! + روش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
لوازم منزل را می توان بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر هم تمیز کرد و روش های بسیار مناسبی برای تمیز کردن و برق انداختن خانه نیز وجود دارد.
نکات خانه داری

هر روز سه نکات خانه داری! سری 8

زمان مطالعه : 3 دقیقه
معمولا خانم ها در کارهای خانه دچار مشکلاتی مانند تمیز نشدن سرامیک ها یا سفید نبودن برنج می شوند که می توانند با استفاده از نکات خانه داری به راحتی این مشکلات را حل کنند.
شستشوی حوله

بهترین روش شستشوی حوله برای حفظ نرمی آن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حوله ها به مرور زمان و با تکرار شستشو دیگر نرمی و لطافت روز اول را ندارند ، مطمئنا این به دلیل آن است که در شستشوی حوله نکاتی را رعایت نکرده ایم.
موکت

برای گرم شدن کف خانه چه کار کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از مواردی که در ذخیره انرژی مؤثر است، گرم نگه داشتن کف خانه است که روش های مختلفی دارد. از سیستم های گرمایش از کف گرفته تا انواع موکت و فرش.
خانه داری

اشتباهات رایج و مخرب ما در تمیزکردن خانه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خانم ها در کارهای خانه داری و تمیرکاری خانه اشتباهاتی را انجام می دهند که موجب آسیب به وسایل خانه می شوند و کارشان را خراب تر می کنند.
دستمال مرطوب کودک

کاربردهایی از دستمال مرطوب کودک که نمیدانستید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دستمال مرطوب کودک علاوه بر نظافت کودکان در موارد دیگری کاربردهای جالب و شگفت انگیزی دارد که نمی دانید.
تمیز کاری خانه

تمیز کاری خانه با روشی که تابه حال کسی به شما نگفته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم های خانه دار برای انجام کارهای خانه می توانند از این ترفندهای تمیزکاری خانه استفاده کنند تا در کمترین زمان به تمام کارهای خود برسند.
نگهداری لباس

ترفندهای ساده ولی مهم نگهداری کفش و لباس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نحوه نگهداری از کفش و لباس ها بسیار مهم است و استفاده از ترفندهای ساده اما کاربردی برای نگهداری اصولی کفش و لباس به افزایش عمر آن ها کمک بسیاری می کند.
تمیز کردن سینک

روش تمیز کردن سینک ظرفشویی در جنس های مختلف

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شما باید بدانید جنس سینک آشپزخانه منزلتان چیست تا بتوانید به راحتی آن را تمیز کنید و تمیز کردن سینک آشپزخانه را برای خود کاری آسان کنید.
صفحه 1 از 19