نکات خانه داری

ترمه
ترمه از ابریشم طبیعی تهیه می شود و مورد توجه خانم های ایرانی قرار دارد که نگهداری از این گنجینه نفیس نیازمند رعایت نکات خاصی می باشد.
اسکاچ ظرفشویی

نحوه شستن و ضدعفونی کردن اسکاچ ظرفشویی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اسفنج و اسکاچ ظرفشویی به دلیل شستن ظرف ها بسیار آلوده هستند و حتما باید ضد عفونی شود، البته برای شستشوی اسکاچ و اسفنج ظرفشویی باید از روش های مناسب استفاده کرد.
رفع آلودگی هوای خانه

روش پاک سازی کامل خانه از آلودگی هوا

زمان مطالعه : 8 دقیقه
آلودگی هوای خانه موجب ایجاد مشکلات خطرناکی برای سلامت افراد می شود بنابراین باید با روش هایی مناسب هوای خانه را از آلودگی رفع و پاکسازی کنیم.
شستن ظروف

هر روز سه نکته خانه داری! سری 5

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از کارهای روزانه خانم های خانه دار شستن ظروف می باشد که در برخی موارد مانند ظروفی که برنج در آن سوخته است کار را برایشان سخت می کند و باید با استفاده از روشی مناسب این کار را انجام دهند.
شستن سیرابی

آموزش بهترین روش شستن سیرابی در منزل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سیرابی از غذاهای مورد علاقه بسیاری از افراد در اقصی نقاط دنیاست و شستن درست سیرابی کمک می کند تا بوی نامطبوع آن از بین برود و غذای لذیذی را به ارمغان بیاورد.
وسایل دور ریختنی

لیست وسایلی که همین الان باید دور بریزید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در بسیاری از خانه ها یک سری وسایل کهنه و بدردنخور وجود دارد، در ادامه با وسایلی در گوشه کنار خانه تان که حتما باید دور بریزید آشنا خواهید شد.
کثیف ترین جای خانه

میدانید کثیف ترین جای خانه شما کجاست ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
خانم ها هنگام نظافت خانه تمیز کردن برخی نقاط مانند حمام ، توالت و وسایل آشپزخانه را فراموش می کنند در حالی که آن ها جزو کثیف ترین جاهای منزل می باشند.
تميز كردن ديوار رنگ روغن

ضدلک عالی مخصوص دیوارهای رنگ روغنی و پلاستیک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روش هایی عالی و کاربردی را به شما معرفی میکنیم که برای تمیز کردن دیوارهای رنگ روغنی عالی است و تمام لکه ها را از روی دیوار پاک میکند.
کاربرد مایع ظرفشویی

کابردهای متفاوت مایع ظرفشویی که از آن بی خبرید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مایع ظرفشویی از تمیز کننده هایی است که در همه خانه ها به واسطه شستن ظرفها وجود دارد، اما علاوه بر ظرف شستن مایع ظرفشویی استفاده های جالب و کاربردهای دیگری هم دارد.
نظم خانه

ترفند نظم دادن به خانه های شلوغ و شلخته

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر می خواهید همیشه خانه ای مرتب و منظم داشته باشید با ترفندها و ایده های نظم دهی از شر خانه شلوغ و شلخته خود خلاص شوید.
نکات اتو کشیدن

هر روز سه نکته خانه داری ! سری 2 + نکات اتو کشیدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از افراد در هنگام اتو کشیدن لباس های خود دچار مشکلاتی مانند برق افتادن لباس می شوند که باید برای جلوگیری از این مشکل نکات ساده ای را رعایت کنند.
روش های رفع بوی نم از لباس

رفع بوی نم زدگی و کپک از لباس ها با کمک فریزر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زمانی که لباس ها پس از شستشو در لباسشویی مدت طولانی خیس باقی بمانند بوی بد نم زدگی و کپک به خود می گیرند برای جلوگیری و رفع این بوی نامطبوع از لباس ها روش های ساده و موثری وجود دارد.
روش تشخیص تخم مرغ تازه

ساده ترین روش برای تشخیص تخم مرغ تازه از کهنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد به تازگی و کهنه بودن تخم مرغ دقت نمی کنند، اما حتما باید این موضوع را جدی بگیرید و با روش های تشخیص تخم مرغ تازه آشنا شوید.
آرد ذرت

آرد ذرت و کاربرد باورنکردنی آن در خانه داری !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آرد ذرت یکی از مواد غذایی است که علاوه بر آشپزی کاربردهای جالب دیگری در خانه داری مانند پاک کردن سطوح و شیشه ها دارد.
استفاده سرکه سفید

چیزهایی که نباید با سرکه تمیز کرد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
احتمالا شما هم برای تمیز کردن برخی از لوازم خانگی خود از سرکه سفید مقطر استفاده می کنید گاهی این روش های خانگی می تواند آسیب جدی به لوازم خانگی شما وارد کند.
صفحه 1 از 17