نکات خانه داری

تمیز کردن خانه
برای تمیز کردن خانه به سراغ مواد طبیعی بروید و بدون آسیب رساندن به پوست دست و دستگاه تنفسی قسمت های مختلف خانه را برق بیاندازید.
بطری آب سالم

راهنمای انتخاب و خرید بطری آب سالم

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بطری های آب پلاستیکی به دلیل ترکیبات شیمیایی برای بدن بسیار مضر هستند بنابراین باید برای نگهداری آب از بطری های مناسب و سالم تری استفاده کنید.
تمیز کردن توستر

استپ بای استپ تا تمیز کردن کامل توستر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
توستر را به دلیل تجمع چربی ها در آن باید به طور منظم و مداوم تمیز کنید اما برخی افراد با در تمیز کردن توستر با مشکل مواجه هستند، برای تمیز کردن کامل توستر باید برخی نکات را به خوبی رعایت کرد.
14 کاربرد جالب یخ

یخ به جز خوردن 12 کاربرد جالب دارد!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یخ ها صرفا برای خنک کردن آب و نوشیدنی ها نیست بلکه کاربردهای بسیار جالب دیگری هم دارد که شما از آن ها بی خبرید.
تکنیک های خانه داری

تکنیک های جالب و جذاب برای خانه داری و آشپزی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانم های خانه دار می توانند با استفاده از تکنیک های خانه داری، آشپزی و دیگر کارهای خانه را به راحتی و به صورت حرفه ای انجام دهند.
بوی بد

روش های فوری از بین بردن بوی پیاز از دست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از روش های فوری و ساده برای از بین بردن بوی بد و ناراحت کننده پیاز از دست ها استفاده از نمک و سرکه می باشد. در ادامه روش از بین بردن بوی پیاز از دست را بخوانید.
کاربرد پارچه توری

کاربرد جالب تکه پارچه های توری در خانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پارچه های توری علاوه بر استفاده در لباس های مجلسی و پرده کاربردهای جالب و متفاوت دیگری هم دارند که شاید بسیاری از خانم های خانه دار نمی دانند.
تیز شدن قیچی

قیچی های را به راحتی در خانه تیز کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
قیچی یکی از کاربردی ترین وسایل مورد نیاز در خانه است که با کند شدن آن تصمیم به خرید قیچی نو میکنید در صورتی که می توان با چند ترفند ساده قیچی را تیز کرد.
خانه داری راحت

نکاتی برای خانه داری راحت و تمیز کاری سریع

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خانه داری برای خیلی از افراد کاری سخت و سنگین است در صورتی که با دانستن نکات آن می توان خیلی راحت از پس کارها و نظافت خانه برآمد.
رفع بوی کفش

سریعترین روش خانگی برای رفع بوی بد کفش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از برخی کفش ها به خصوص کفش کتانی و چرم موجب بد بو شدن پا و خود کفش می شود ، برای رفع بوی کفش هایتان به سراغ چند برگ پرخاصیت بروید.
کاربرد نمک

26 “کاربرد نمک” که شما را شگفت زده می سازد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تا چه حد از “کاربرد نمک” در خانه داری و دیگر مسائل اطلاع دارید ؟ مطمئنا نمی دانستید که با استفاده از نمک می توانید ظروف و آشپزخانه را برق انداخته و جوش صورت را درمان کنید.
کاربردهای جوراب

کاربردهای جالب یک لنگه جوراب + تصاویر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یک لنگه از جورابتان گم یا سوراخ شده بدون معطلی لنگه دیگر را دور می اندازید ، قبل از این کار با کاربردهای جوراب تک لنگه در آشپزخانه و حمام ، برای نگهداری جواهرات و عینک آفتابی آشنا شوید شاید نظرتان تغییر کرد.
ظروف برنجی

برق انداختن ظروف برنجی با رب گوجه فرنگی !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ظروف برنجی از ظروفی هستند که خیلی سریع کدر می شوند و عدم آگاهی افراد از روش برق انداختن این ظروف باعث می شود تا این کار ساده دور از تصور باشد.
لوازم سفید

روش تمیز کردن انواع وسایل سفید در خانه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تمیز کردن لوازم سفید خانه از کار های دشوار برای بانوان است. برای حل این مشکل می توانید از روش های طبیعی مانند مخلوط جوش شیرین و لیمو استفاده کنید.
ضد عفونی ریش تراش

ماشین ریش تراش را اینگونه ضدعفونی کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نحوه نگهداری و تمیز کردن ریش تراش می تواند در عمر و دوام آن تاثیر بسزایی بگذارد البته برای انجام این کار باید به برخی نکات توجه ویژه ای کنید.
صفحه 1 از 20