نکات خانه داری

مرتب کردن خانه
مرتب کردن خانه به معنای جمع کردن وسایل خانه و قرار دادن وسایل سر جای خود است که در بیشتر مواقع خانه مرتب نیست.
آموزش اتو كردن لباس

اتو کردن صحیح لباس ها با نکات صفر تا صدی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
حتما فکر می کنید اتو کردن لباس که کاری ندارد نیازی به آموزش نیست اما بدانید که هر نوع لباسی با هر جنسی نیاز به روشی خاص برای اتو کشی دارد.
دور کردن مورچه

روشی عالی برای دور کردن همه مورچه از خانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دور کردن مورچه ها از خانه بدون سم و مواد شیمیایی هم امکان پذیر است. شما می توانید از روش های طبیعی برای رهایی از مورچه ها استفاه کنید.
اتو کردن پیراهن مردانه

اتو کردن پیراهن مردانه قلق دارد + آموزش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از مردم اتوی پیراهن مردانه را کاری مشکل می دانند. در حالی که اگر اصول اتوکشی را رعایت کنید، کار بسیار راحتی است. در این مبحث روش اتو کردن پیراهن مردانه با تصویر توضیح داده شده است.
شستن لباس در لباسشویی

راه و چاه شستشوی صحیح لباس با ماشین لباسشویی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در این مطلب به اشتباهاتی که در شستن لباس ها در ماشین لباسشویی مرتکب میشوید اشاره میکنیم و راهکارهایی موثر برای درخشش لباسهایتان ارائه میدهیم.
تمیزکردن میله های اجاق گاز

تمیز کردن میله اجاق گاز با نوعی خمیر مخصوص

زمان مطالعه : 3 دقیقه
معمولا با هربار آشپزی اجاق گاز و میله های آن دچار لکه و کثیفی می شوند بهتر است بعد از آشپزی به سراغ تمیزکردن این لکه ها بروید تا بعد ها کار شما مشکل تر نشود.
خوشبو کننده

روش طبیعی خوشبو کردن خانه در ایام عید نوروز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خوشبو بودن خانه به خصوص در عید نوروز می تواند حس خوبی را به میهمانان القا کند و شما می تواند با استفاه از شمع، وانیل، پوست میوه و غیره خانه را خوشبو کنید.
کاربرد مایع ظرفشویی

کابردهای متفاوت مایع ظرفشویی که از آن بی خبرید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مایع ظرفشویی از تمیز کننده هایی است که در همه خانه ها به واسطه شستن ظرفها وجود دارد، اما علاوه بر ظرف شستن مایع ظرفشویی استفاده های جالب و کاربردهای دیگری هم دارد.
شستن سیرابی

آموزش بهترین روش شستن سیرابی در منزل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سیرابی از غذاهای مورد علاقه بسیاری از افراد در اقصی نقاط دنیاست و شستن درست سیرابی کمک می کند تا بوی نامطبوع آن از بین برود و غذای لذیذی را به ارمغان بیاورد.
اسپری خوشبو کننده‌ هوا

طرز تهیه اسپری خوشبو کننده هوا با رایحه عالی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ساخت اسپری خوشبو کننده هوا روشی آسان برای تهیه خوشبو کننده هوا با الهام از زیبایی طبیعت در فصل بهار و راهی برای آوردن طراوت به خانه و لذت بردن از آن.
کثیف ترین جای خانه

میدانید کثیف ترین جای خانه شما کجاست ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
خانم ها هنگام نظافت خانه تمیز کردن برخی نقاط مانند حمام ، توالت و وسایل آشپزخانه را فراموش می کنند در حالی که آن ها جزو کثیف ترین جاهای منزل می باشند.
اسکاچ ظرفشویی

نحوه شستن و ضدعفونی کردن اسکاچ ظرفشویی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اسفنج و اسکاچ ظرفشویی به دلیل شستن ظرف ها بسیار آلوده هستند و حتما باید ضد عفونی شود، البته برای شستشوی اسکاچ و اسفنج ظرفشویی باید از روش های مناسب استفاده کرد.
استفاده از نان بیات در خانه داری

کاربردهای جالب و شگفت انگیز از نان بیات در خانه داری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
معمولا نان که بیات می شود آن را دور میریزیم چون دیگر قابل خوردن نیست در صورتی که می توان از آن استفاده های خیلی جالب و کاربردی داشت!!
ضدعفونی خانه

ضدعفونی کامل خانه با گیاهان دارویی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دود کردن اسفند و استفاده از پیاز و سیر و برخی گیاهان دارویی علاوه بر خوشبوکنندگی فضای منزل سبب ضد عفونی و تصفیه هوای خانه نیز می شود.
برق انداختن دیوار

راههای آسان برای برق انداختن دیوارهای خانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید یکی از سخت ترین نظافت ها در خانه تکانی تمیز کردن و برق انداختن دیوار ها باشد. اما با رعایت نکات کلیدی و ساده می توانید به راحتی دیوارها را برق بیاندازید.
صفحه 1 از 30