لباس
برای خوشبو کردن کمد و لباس های درون آن 3 ترفند ساده به شما معرفی میکنیم تا لباس هایتان همیشه بوی خوب بدهند.

خوشبو کردن لباس ها و کمد

شاید شما هم با این مشکل مواجه شدید که کمد لباس ها بعد ا زمدتی بوی ماندگی می گیرد، برای آنکه کمد لباستان همیشه خوشبو بماند به توصیه ما عمل کنید.

برای اینکه کمد لباستان خوشبو باشد، هرگز لباس های کثیف و عرق کرده را به مدت طولانی در کمد آویزان نکنید.در ضمن می توانید شیشه های عطر خالی را در لابلای لباس هایتان بگذارید.

خوشبو کردن لباس

خوشبو کردن لباس های داخل کمد

عطر و بوی خوب نکته ی مهمی در ظاهر شما می باشد و بوی خوبی که از لباس تان به مشام طرف مقابل می رسد به تصویری که از شما در ذهن او باقی می ماند، کمک خواهد کرد. بوی خوب لباس تان مخاطب را به وجد می آورد و یک زبان ارتباطی است و نباید اهمیت آن را دست کم گرفت.

اما برای این که لباس هایمان بوی خوبی دهد همیشه باید از ادکلن و اسپری استفاده کنیم ؟ بوی خوبی که از باز کردن کمد لباس به مشام مان می رسد، همیشه بوی ادکلن و اسپری نیست. پس چطور می توان همیشه لباس های خوشبو پوشید ؟
 
قرار دادن یک قالب صابون نو در کمد لباس
صابون های عطری بوی خیلی خوبی دارند و خیلی خوشایند است که لباسهایتان چنین بویی را بدهد. برای این که لباس هایتان بوی خوب و مطبوع صابون را بگیرد باید یک قالب صابون را بدون این که از بسته بندی خارج کنید در کمد لباس تان قرار دهید. البته چند خراش به بسته بندی وارد کنید تا بوی خوب آن خارج شود. بعد از مدتی خواهید دید که لباس هایتان بوی خوب صابون را می دهد.
 
خوشبو کردن لباس

روش خوشبو کردن لباس ها

از اسانس های خوشبو استفاده کنید
یکی از مواردی که می تواند لباس هایتان را خوشبو کند، استفاده از اسانس های خوشبو می باشد. بوی مورد علاقه تان را پیدا کنید و 10-15 قطره از این اسانس را در شیشه بریزید و در گوشه ای از کمد لباس تان قرار دهید. اسانس خوشبو همانند صابون بوی خوبی به لباس هایتان می دهد.
 
گیاهان طبیعی و خوشبو را خشک کنید
گیاهان طبیعی و خوش بو را خشک کنید و در یک شیشه بریزید و در گوشه ای از کمدتان قرار دهید. این روش نسبت به روش های قبلی آسان تر و کم هزینه تر است و فقط لازم است گیاه خوشبوی مورد علاقه تان را پیدا و خشک کنید.

چگونه لباس های خود را خوشبو کنیم؟

4.474
این مطلب مفید بود ؟659
برگرفته از بیست ستون - /ح
وبگردی