نکات خانه داری

تیز شدن قیچی
قیچی یکی از کاربردی ترین وسایل مورد نیاز در خانه است که با کند شدن آن تصمیم به خرید قیچی نو میکنید در صورتی که می توان با چند ترفند ساده قیچی را تیز کرد.
تمیزکاری با نمک

شگردهای جالب تمیزکاری خانه با نمک !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نمک ماده ای است که علاوه بر طمع دار کردن غذا، توانایی پاک کنندگی قوی دارد و خانم های خانه دار می توانند از این ماده طبیعی و بدون ضرر برای رفع بسیاری از لکه ها استفاده کنند.
جوانه زدن سیر و پیاز

برای اینکه سیر و پیاز جوانه نزنند ...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ترفندهای اشتباه نگهداری از پیاز و سیر باعث جوانه زدن آن ها می شود، از این رو برای جلوگیری از جوانه زدن سیر و پیاز باید از روش های صحیح استفاده کنید.
کاربرد شامپو بچه

کاربردهای جالب شامپو بچه که خیلی ها نمیدانند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اغلب افراد از شامپو بچه تنها برای شست و شوی سر کودک استفاده می کنند، در حالی که استفاده از شامپو بچه کاربردهای فراوان دیگری هم برای نظافت و ... به همراه دارد.
لوله کشی خانه

کاری که لوله کش ها در خانه خود انجام نمیدهند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
لوله کش ها برای جلوگیری از خرابی لوله کشی برخی کارها را هرگز انجام نمی دهند، کارهایی که انجام ندادن آن ها به خراب نشدن لوله کشی خانه کمک بسیاری می کند.
عمر لوازم خانگی

عمر لوازم خانگی با این اشتباهات کم میشود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آشنایی با اشتباهاتی که باعث کاهش عمر مفید لوازم خانگی می شود به شما کمک می کند از وسایل خود مدت بیشتری استفاده کنید.
خط و خش میز شیشه ای

از بین بردن خط و خش میز شیشه ای با استون + آموزش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر روی میز شیشه ای یا آینه تان خط و خش افتاده است فورا کمی استون تهیه کنید و از آن برای از بین بردن خطوط روی شیشه استفاده کنید.
تمیزی خانه

جزئیاتی که ما نمی بینیم ولی مهمون میبینه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ریزبین بودن و توجه به جزئیات در تمیزی خانه از ویژگی های ایرانیان است. میزبان با دانستن نکات مهم تمیزی خانه میتواند باخیال آسوده از مهمانش پذیرایی کند.
تمیز کردن لوازم

تمیز کردن لوازم و ابزار تمیز کننده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لوازمی که ما از آن ها برای تمیز کردن خانه استفاده می کنیم همیشه از شستنشان غافل می شویم ولی توجه به این نکته می تواند بر کار کرد این لوازم تاثیر مثبتی بگذارد.
اسماج چیست

اسماج چیست و به چه درد میخورد ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای پاکسازی و بوی خوش فضا، به جای استفاده از عود های صنعتی میتوانید از عود های دست ساز استفاده کنید. آنها طبیعی هستند و مدت طولانی تری قابل استفاده اند.
ترفند خانه داری

ترفندهای جالب خانگی برای آشپزی و خانه داری راحت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانه داری کاری دلنشین ولی زمان بر است ، امروزه ترفندهای جدیدی برای سریعتر انجام شدن کارهای خانه وجود آمده که بهتر است با آن ها آشنا شوید.
برق انداختن دیوار

راههای آسان برای برق انداختن دیوارهای خانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید یکی از سخت ترین نظافت ها در خانه تکانی تمیز کردن و برق انداختن دیوار ها باشد. اما با رعایت نکات کلیدی و ساده می توانید به راحتی دیوارها را برق بیاندازید.
ضد عفونی ریش تراش

ماشین ریش تراش را اینگونه ضدعفونی کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نحوه نگهداری و تمیز کردن ریش تراش می تواند در عمر و دوام آن تاثیر بسزایی بگذارد البته برای انجام این کار باید به برخی نکات توجه ویژه ای کنید.
صرفه جویی در مصرف آب

راحت ترین راه صرفه جویی در مصرف آب

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بحران آب بسیار جدی است. روش های مختلفی برای صرفه جویی آب در منزل وجود دارد که علاوه بر کاهش هزینه ها می توان آن را برای نسل های بعدی نیز ذخیره‌سازی کرد.
پاکسازی شپش

راهنمای پاکسازی خانه از شپش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شپش ها یکی از بیماری های قدیمی می باشند که برای از بین بردن و پاکسازی آنها می توانید برخی راهکارهای خانگی را انتخاب و در کمترین زمان ممکن استفاده کنید.
صفحه 1 از 22