نکات خانه داری

نگهداری دارو
داروها در خانه باید در جایی کاملا مناسب نگهداری شوند و در صورت قرار دادن داروها در شرایط نامناسب، می تواند موجب تخریب داروها می شود.
عوارض ظروف استیل

از عوارض ظروف استیل چیزی میدانید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انتقال کم حرارت و چسبیدن مواد غذایی به ظروف چند نمونه از عوارض استفاده از ظروف استیل در آشپزی و آشپزخانه است، البته رعایت نکات مهم برای خرید و نگهداری ظروف استیل مهم است.
نکات خانه داری

هر روز سه نکات خانه داری ! سری 9

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم ها همیشه به دنبال ترفندهایی برای آسان تر شدن خانه داری هستند که در این بخش نمناک نکات و ترفند هایی برای تمیزکردن اجاق گاز، نگهداری قارچ و استفاده از عصاره ها را برایشان آورده ایم.
تمیز کردن لوستر کریستال

تمیز کردن لوستر کریستالی با محلولی خانگی + آموزش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تمیز کردن لوسترهای کریستال کاری دشوار و زمان بر است برای تمیزکردنش می توان قطعاتش را جدا کرد و یا همانطور سرهم با تکنیک های ویژه آن را برق انداخت.
کاربرد دهانشویه

4 کاربرد جالب دهانشویه در خانه داری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصور می کنید کاربرد دهانشویه تنها برای تمیز کردن دهان و دندان است سخت در اشتباه هستید، چرا که این مایع می تواند بخش هایی از خانه را تمیز و براق کرده و کامل ضدعفونی کند.
تابه دو طرفه رژیمی

چیزهایی که با تابه دوطرفه میشه درست کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بنا به این موضوع که در حال حاضر اغلب خانواده ها از تابه دو طرفه استفاده می کنند، بهتر است از خصوصیات تابه دو طرفه رژیمی و غذاهای قابل پخت در آن مطلع باشید.
تميز كردن با جوش شيرين

این وسایل رو با جوش شیرین تمیز نکنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جوش شیرین یکی از موادی است که پاک کنندگی فوق العاده ای دارد ولی تمیز کردن با جوش شیرین نکاتی دارد و باید بدانید که بعضی از چیزها را نباید با جوش شیرین تمیز کنید.
نحوه خرد كردن مرغ

آموزش مرحله به مرحله خرد و تکه کردن مرغ + تصویر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر مرغی کامل خریده اید نیازی به نگرانی نیست شما می توانید در خانه با روشی ساده ولی حرفه ای یک مرغ درسته را به 8 قسمت تقسیم کنید.
گرفتن تلخی بادمجان

گرفتن تلخی بادمجان، با بهترین روش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تلخی بادمجان امری مشهود و اثبات شده به دلیل وجود ترکیب شیمیایی آلکالوئیدها می باشد. اما آیا می توان این تلخی را قبل و بعد از پخت بادمجان گرفت؟ و چگونه؟
خانه مرتب

برای داشتن خانه مرتب از کجا شروع کنیم ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
به نظر می رسد به محض آن که خانه را تمیز می کنید، خیلی زود همه چیز به هم می ریزد. چند پیشنهاد ساده کمک می کند تا خانه دار خوبی بوده و خانه ای همیشه مرتب داشته باشید.
کلید شکسته در قفل

تکنیک خارج کردن کلید شکسته داخل قفل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی کلید شما بر روی قفل در شکسته شده است و به کلید ساز دسترسی ندارید، می توانید با روش های ساده و سریع اقدام به خارج کردن کلید از قفل کنید.
تمیز کردن دمپایی

دمپایی لا انگشتی رو حتما اینطوری تمیز کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در فصل تابستان پوشیدن کفش برای برخی افراد دشوار است و به همین دلایل از دمپایی لا انگشتی استفاده می کنند، اما برای تمیز کردن و شستن دمپایی لا انگشتی با مشکل مواجه می شوند.
قاشق چنگال استیل

قاشق چنگال های استیل کهنه را مثل روز اول براق کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قاشق چنگال های استیل قدیمی که سیاه و کدر شدند را می توانید با استفاده از مواد خانگی به راحتی براق کنید و خط و خش های آن را از بین ببرید.
خوشبو کننده طبیعی خانه

با مواد طبیعی خانه و وسایل تان را خوشبو کنید + روش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب برای از بین بردن بوی بد خانه از اسپری های خوشبو کننده استفاده می شود در صورتی که با مواد طبیعی می توان وسایل خانه را خوشبو کرد.
بازسازی ظروف تفلون

به دلیلی مهم ظروف تفلون را بازسازی نکنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ظروف تفلون اگر غیر استاندارد باشد می تواند خطراتی برای سلامت انسان ایجاد کند و علاوه بر آن بازسازی این ظروف عوارض جدی و خطرناکی دارد که باید بدانید.
صفحه 1 از 19