مشکلات ریه

تمرین ورزشی
تمرین های ورزشی که به شما پیشنهاد می کنیم، از انواع ورزش هایی است که هوای بیشتری را به ریه ها وارد کرده و بهترین تمرین برای تقویت ریه خواهد بود.
علائم مشکل ریه

علائمی که میگه ریه تون مشکل داره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مشکلات ریوی در افراد امروزه به دلیل هوای آلوده بسیار افزایش یافته است، علائم و نشانه هایی وجود دارند که شاید ساده به نظر برسد اما خبر از مشکلات ریه می دهند.
بیماری عفونی ریوی

علائم انواع عفونت های ریوی در کودکان و بزرگسالان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیماری های عفونی ریوی مانند سیاه سرفه، آنفولانزای H1N1، آنفولانزای پرندگان،ذات الریه باکتریایی و غیره بر سیستم تنفسی و ریه تاثیر می گذارد.
ریه

با "ریه" و انواع بیماری های این عضو مهم آشنا شوید

زمان مطالعه : 12 دقیقه
ریه مهم ترین اندام دستگاه تنفسی در بدن انسان است و آنفولانزا، سرفه مزمن، آسم، برونشیت، سیاه سرفه و ... از بیماری های مرتبط با ریه می باشد.
پاکسازی ریه

شربت گیاهی معجزه آسا برای پاکسازی کامل ریه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سیر یک ماده ی غذایی طبیعی و حاوی خواص درمانی فوق العاده ای است که می تواند برای تمیز کردن و پاکسازی ریه مؤثر باشد.
آموکسی کلاو

درچه شرایطی آموکسی کلاو تجویز می شود؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آموکسی کلاو یکی از آنتی بیوتیک ها برای درمان انواع عفونت در کودکان و بزرگسالان است و مصرف این دارو برخی عوارض جانبی را به همراه دارد.
پاکسازی ریه

پاکسازی ریه با روش های طبیعی و سنتی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
برای پاکسازی ریه شما می تواند از رژیم غذایی سالم و خاصی استفاده کنید موادی همچون کلم و انگور،پسته وغیره که می توند برای شما در این رژیم بسیار مفید باشد.
عفونت ریه

علائم اصلی عفونت ریه و سینه پهلو + درمان گیاهی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عفونت ریه یا بیماری پنومونی معمولا با مشکلات تنفسی همراه است که بیشتر در افراد مسن و کودکان ایجاد می شود و درمان اصلی آن استفاده از آنتی بیوتیک ها می باشد.
کمبود اکسیژن خون

نشانه ها و عوارض جدی کمبود اکسیژن خون

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کمبود اکسیژن خون در بدن می تواند به طور ناگهانی در نتیجه مصرف برخی داروها یا یک حمله آسم شکل بگیرد، یا با گذشت زمان به واسطه مشکلات قلبی یا بیماری های ریوی، ایجاد شود.
بیماری سل ریوی

علائم و درمان های جدید بیماری سل ریوی

زمان مطالعه : 14 دقیقه
بیماری سل ریوی یا توبرکلوز نهفته فرد را متوجه بیماری نمی کند و ممکن است سال ها بدون تشخیص در بدن فرد بماند و نوع فعال آن معمولا با سرفه شروع می شود.
شستشوی ریه

برونکوسکوپی ریه چیست و برای چه افرادی تجویز می شود؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شستشوی ریه یا همان برونکوسکوپی که در آن پزشک با کمک از دستگاهی به نام برونکوسکوپ که از طریق فرستادن آن به بدن معاینه خود را انجام می دهد.
پردنیزولون

داروی پردنیزولون برای چه افرادی تجویز میشود ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
داروی پردنیزولون از داروهای کورتیکواستروئید است که از ایجاد التهاب در بدن جلوگیری می کند و هر فردی باید قبل از مصرف این دارو در مورد نحوه مصرف و عوارض آن بداند.
بیماری آمبولی ریه

آمبولی ریه ، بیماری که سریع می کشد

زمان مطالعه : 10 دقیقه
آمبولی ریه معمولا با تنگی نفس و درد سینه و سرفه خود را نشان می دهد علت آن می تواند سفرهای طولانی، قرص ضد بارداری و چاقی باشد.
مراقبت های پیوند ریه

پیوند ریه از شرایط قبل عمل تا مراقبت های بعد جراحی

زمان مطالعه : 11 دقیقه
پیوند ریه به علت مشکلات ریوی شدید ممکن است نیاز شود احتمال پس زدن ریه جدید خیلی بالاست که با مصرف منظم دارو و رعایت تغذیه به مرور کاهش می یابد.
سالم نگه داشتن ریه

برای سالم نگه داشتن ریه خود حتما بخوانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ریه یک عضو مهم تنفسی است که اهمیت ندادن به آن می تواند باعث بروز بیماری های جدی مثل آسم شود با سالم نگه داشتن ریه به حفظ سلامت کلی بدنتان کمک کنید.
صفحه 1 از 3