آفتاب سوختگی

عوارض آفتاب
متخصصان توصیه میکنند در ساعات 10 صبح تا چهار بعدازظهر که شدت آفتاب زیاد است در معرض آن قرار نگیرند، به دلیل اینکه مضرات جدی را برای بدن به همراه خواهد داشت.
آفتاب سوختگی

کاری که آفتاب سوختگی رو بدتر میکنه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آفتاب سوختگی یکی از متداول ترین اتفاقاتی است که در فصل تابستان رخ میدهد و در صورت انجام برخی موارد زودتر به سراغ شما می آید. این موارد عبارتند از...
بعد آفتاب سوختگی

کاری که هرگز نباید بعد آفتاب سوختگی انجام داد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از افراد بعد آفتاب سوختگی برای درمان آن کارهایی را انجام می دهند که به هیچ وجه صحیح نیستند، 8 کار را هرگز نباید بعد از آفتاب سوختگی انجام دهید.
درمان آفتاب سوختگی

درمان ساده و سریع آفتاب سوختگی در خانه

زمان مطالعه : 13 دقیقه
آفتاب سوختگی یکی از مشکلات رایج مردم در فصل تابستان است که باید با روش های طب سنتی درمان شود در غیر این صورت آسیب های جدی به پوست می رساند.
ماسک کاهو

ماسک کاهو عالی است البته فقط با این دستور

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کاهو از موادی است که با چین و چروک پوست مبارزه می کند استفاده از ماسک کاهو در جوانسازی پوست بسیار موثر بوده و به پوست زیبایی دو چندان می دهد.
زیبایی و سلامت پوست

راز پوستی جوان و شاداب در روزهای داغ تابستان

زمان مطالعه : 11 دقیقه
تابش مستقیم خورشید بر پوست بدن علاوه بر التهاب و قرمزی پوست در برخی موارد موجب تخریب سلول های پوستی شده و به سلامت پوست آسیب میزند.
آفتاب سوختگی پوست تیره

آفتاب پوست های تیره رو نمی سوزونه ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فقط افراد دارای پوست روشن دچار آفتاب سوختگی نمی شوند، بلکه تیره پوستان نیز از سوخته شدن توسط آفتاب درامان نیستند، فقط خصوصیت مثبتی دارند که پوست های روشن فاقد آن است.
درمان آفتاب سوختگی

درمان آفتاب سوختگی با این میوه فوریه + روش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آفتاب سوختگی را می توان با مصرف میوه و سبزیجات خوشمزه درمان کرد حتی می توان به صورت موضعی از این مواد برای رفع آفتاب سوختگی استفاده کرد.
ضدآفتاب خوراکی

ضد آفتاب های خوراکی و طبیعی را بشناسید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یک سری از خوراکی ها خاصیت ضد آفتابی دارند با مصرف این خوردنی ها از پوستتان در روزهایی که قرار است زیاد در معرض خورشید قرار بگیرید محافظت کنید.
درمان آفتاب سوختگی

درمان قطعی و خانگی آفتاب سوختگی + درمان با شیر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در زمان آفتاب سوختگی پوست خود را مرطوب نگاه دارید زیرا پوست برای ریکاوری نیاز به رطوبت دارد همچنین در آفتاب سوختگی از مصرف میوه غافل نشوید.
سرکه سیب

101 فایده شگفت انگیز “سرکه سیب”

زمان مطالعه : 11 دقیقه
“سرکه سیب” یک ماده عجیب و شگفت انگیز است که علاوه بر درمان بیماری ها و زیبایی پوست و مو ، یک تمیز کننده قوی و همچنین مفید برای حیوانات نیز می باشد.
آفتاب سوختگی کودک

راه های جلوگیری و درمان آفتاب سوختگی کودک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پوست نوزاد به شدت حساس است و اگر مقابل نور خورشید قرار گیرد سریع دچار آفتاب سوختگی میشود, برای محافظت از پوست نوزاد در برابر آفتاب چه کنیم؟
درمان آفتاب سوختگی گردن

جلوگیری و درمان سریع آفتاب سوختگی گردن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معمولا در فصل تابستان که هوا بسیار گرم و آفتاب سوزان می باشد اکثر افراد دچار آفتاب سوختگی از ناحیه گردن می شوند و از راه های درمان آفتاب سوختگی آگاه نیستند.
درمان سریع آفتاب سوختگی

درمان سریع آفتاب سوختگی داخل یخچال شماست!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اکثر انسان ها در فصل تابستان دچار آفتاب سوختگی پوست می شوند و از نحوه درمان آن آگاه نیستند، یکی از بهترین درمان ها برای آفتاب سوختگی شیر سرد می باشد.
پوست های آفتاب سوخته

ماسک های مفید برای پوست های آفتاب سوخته

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر مدتی طولانی در معرض آفتاب قرار گرفته اید و پوستتان ملتهب شده است از این ماسک های مفید برای درمان پوست های آفتاب سوخته بهره کافی ببرید.
صفحه 1 از 2