تولد

مراقبت از مو

موهای مشکی

مو مشکی ها کلیک کنن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما هم جزو افرادی هستید که موهای مشکی دارید بهتر است این توصیه های مهم برای مراقبت از موهای زیبایتان را بدانید.
مراقبت از موی بلند

نکاتی مهم برای مو بلند ها

زمان مطالعه : 7 دقیقه
موهای بلند در عین حال که بسیار زیبا به نظر می رسند و به زیبایی چهره افراد کمک بسیاری می کند، به همان اندازه هم مراقبت از آن ها دشوار است و باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشت.
شانه کردن مو

رازهایی که برس موی شما آرزو دارد بدانید !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اغلب افراد روزانه موهای خود را دو تا سه بار در روز برس می کشند. آیا می دانستید نحوه شانه کردن می تواند بر سلامت موی شما نیز تاثیر گذار باشد؟
جدا كردن ادامس از موي سر

جدا کردن آدامس از روی مو مثل آب خوردن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چسبیدن آدامس روی مو یکی از وحشت ناک ترین اتفاقات است که بلافاصله بعد از آن شما به دنبال راهی به غیر از کوتاه کردن مو برای جدا کردن آدامس هستید.
برس مناسب مو

معرفی انواع برس مو و کاربرد هرکدام

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انتخاب برس مناسب مو می‌تواند از بروز بسیاری از مشکلات امروزه مو همچون مو خوره، گره مو و همچنین ریزش مو جلوگیری کند و این می‌تواند بهترین راه پیشگیری باشد.
خشکی پوست و موی سر

با 7 شماره جلوی خشکی پوست و موی سرت رو بگیر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مو بخش مهمی را در زیبایی ما ایفا میکند و برخی درگیر خشکی پوست و موی سرشان هستند البته جای نگرانی نیست زیرا با انجام چند راهکار مشکل آنها رفع میشود.
مراقبت از مو در شب

فوت و فن مراقبت از مو در خواب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وقتی می خوابید موهایتان ساعتها در وضعیت یکنواختی قرار می گیرند و آسیب های زیادی به موهایتان وارد می شود. با روش های مراقبت از مو در شب سد راه آسیب ها شوید.
مشکلات پوست و موی

مشکلات رایج پوست و موی نوجوانان

زمان مطالعه : 10 دقیقه
نوجوانی دوره بلوغ و تغییرات هورمونی است که باعث ایجاد مشکلات ظاهری و تخریب روحیه نوجوانان می شود که با دانستن راه های درمان می توان ازاین اتفاق جلوگیری کرد.
کره مو

کره مو چیه که خارجی ها اینقدر ازش استفاده میکنن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر دلتان می خواهد موهای سالم تری داشته باشید میتوانید از کره مو استفاده کنید و برای نتیجه گیری بهتر است باید ها و نباید های استفاده از این محصول را بدانید.
روتین موهای فر

روتین مخصوص مو فرفری ها در زمستان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نگهداری از موی فر در زمستان دردسر های زیادی دارد اما آشنایی و دنبال کردن روتین مخصوص موی فر در این فصل به شما برای داشتن موهای سالم و زیبا کمک میکند.
اشتباهات روغن زدن مو

اینطوری روغن زدن به مو اشتباهه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای داشتن موهای سالم و زیبا یکی از بهترین روش ها روغن زدن به آن می باشد و اشتباهات روغن زدن مو باعث می شود روغنی که استفاده می کنیم کارایی خود را نشان ندهد.
توقف رشد مو

چرا موهای سرم مثل قبل رشد نمیکنه ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مو یکی از عوامل اصلی در زیبایی انسان ها است که توقف رشد آن می تواند بسیار وحشتناک باشد در این صورت شما فقط می توانید علت آن را تشخیص و از آن جلوگیری کنید.
اشتباهات شستن مو

اشتباهی که همه در شستن موها داریم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید به نظر برسد شامپو و نرم کننده زدن به مو و آبکشی آن چندان موضوع پیچیده ای نباشد اما بر خلاف این تصور آگاه بودن از برخی روش های صحیح، می تواند در سالم نگه داشتن موها موثر باشد.
خوابیدن با موی باز

با موی باز بخوابم یا بسته؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خوابیدن با موهای باز یا بسته در سلامت موی شما بسیار موثر است بنابراین بهترین حالت مو در خواب برای مراقبت موهایتان را بدانید.
مراقبت از مو

برنامه کامل و عالی برای تقویت و مراقبت از مو

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای اینکه موهایی زیبا و سالم داشته باشید، باید براساس برنامه منظمی موهایتان را با روغن‌های طبیعی ماساژ دهید و از غذاهای سالم در برنامه غذایی استفاده کنید.
صفحه 1 از 6