مراقبت از مو

روتین موهای فر
نگهداری از موی فر در زمستان دردسر های زیادی دارد اما آشنایی و دنبال کردن روتین مخصوص موی فر در این فصل به شما برای داشتن موهای سالم و زیبا کمک میکند.
تقویت موی سر

روش تقویت مو واسه اونایی که عروسیشون نزدیکه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سلامت مو تاثیر زیادی بر زیبایی موها دارند و آشنا شدن با راه های مدرن تقویت و زیبایی مو نگرانی خانم ها برای موهایشان در روز عروسی را رفع میکند.
پوست کف سر

مراقبتی که پوست کف سر همه مون نیاز داره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مراقبت از پوست کف سر برای رشد موهای سالم از ریشه از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین باید روتین و نکات کلیدی مراقبت از پوست سر را بدانید و رعایت کنید.
درد پوست سر

چرا دست به موهام میزنم درد می گیره؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درد پوست سر با حرکت موها ممکن است برای هر فردی رخ دهد، دلایل اصلی درد پوست سر با حرکت موها چیست؟ چه راه هایی برای درمان درد پوست سر و ریشه موها وجود دارد؟
شوره سر

با این اشتباه، شوره موهات هر روز بیشتر میشه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
به جای دنبال کردن روش های درمان مختلف برای شوره سر بهتر است با حذف عادت های اشتباه در حمام از به وجود آمدن شوره سر پیشگیری کنید.
شانه ریزش مو

بدترین نوع شانه برای موهایی که ریزش دارد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از مهم ترین نکاتی که برای مراقبت از مو باید رعایت کنید انتخاب شانه مناسب است. برخی شانه ها می توانند عامل ریزش موی شما باشند.
برس مناسب مو

معرفی انواع برس مو و کاربرد هرکدام

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انتخاب برس مناسب مو می‌تواند از بروز بسیاری از مشکلات امروزه مو همچون مو خوره، گره مو و همچنین ریزش مو جلوگیری کند و این می‌تواند بهترین راه پیشگیری باشد.
مراقبت مو فرفری

روتین مراقبت از مو برای فرفری ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افرادی که موهای فرفری دارند برای جلوگیری از آسیب به موهایشان باید از روتین روزانه مناسبی را برای مراقبت از موهای فر استفاده کنند.
کره مو

کره مو چیه که خارجی ها اینقدر ازش استفاده میکنن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر دلتان می خواهد موهای سالم تری داشته باشید میتوانید از کره مو استفاده کنید و برای نتیجه گیری بهتر است باید ها و نباید های استفاده از این محصول را بدانید.
موی زنان 40 ساله

دلیل نابودی موهای خانم ها بعد 40 سالگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با بالا رفتن سن، آسیب دیدگی موها هم بیشتر می شود و به همین دلیل برای جلوگیری از مشکلات موها بعد از 40 سالگی، باید از یکسری عادات اشتباه دوری کنید.
اشتباهات روغن زدن مو

اینطوری روغن زدن به مو اشتباهه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای داشتن موهای سالم و زیبا یکی از بهترین روش ها روغن زدن به آن می باشد و اشتباهات روغن زدن مو باعث می شود روغنی که استفاده می کنیم کارایی خود را نشان ندهد.
مراقبت از مو

برنامه کامل و عالی برای تقویت و مراقبت از مو

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای اینکه موهایی زیبا و سالم داشته باشید، باید براساس برنامه منظمی موهایتان را با روغن‌های طبیعی ماساژ دهید و از غذاهای سالم در برنامه غذایی استفاده کنید.
روغن زیتون

برای تقویت مو روغن زیتون را بخوریم یا ماسک کنیم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
استفاده از روغن زیتون یکی از رازهای داشتن موهایی سالم و زیباست. روغن زیتون به دلیل داشتن ویتامین e و برخی اسید های چرب به سلامتی و زیبایی موها بسیار کمک می کند.
محرک رشد مو

بهترین محرک های طبیعی برای رشد مو

زمان مطالعه : 11 دقیقه
اگر به دنبال راهی برای رفع ریزش و رشد سریع مو هستید می توانید از بهترین محرک های طبیعی برای تحریک و افزایش رشد مو استفاده کنید.
جدا كردن ادامس از موي سر

جدا کردن آدامس از روی مو مثل آب خوردن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چسبیدن آدامس روی مو یکی از وحشت ناک ترین اتفاقات است که بلافاصله بعد از آن شما به دنبال راهی به غیر از کوتاه کردن مو برای جدا کردن آدامس هستید.
صفحه 1 از 6