کنترل خشم

برخورد با کودک عصبانی
کودکانی که مدام عصبانی می شوند را می توان کنترل و درمان کرد اول باید به دنبال علت آن بود که معمولا بخاطر عدم توجه والدین به آن ها این رفتار را از خود نشان می دهند.
عصبانیت کودکان

تربیت مخصوص جلوگیری از عصبانیت در کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
والدین اولین و مهم ترین افرادی هستند که در تربیت فرزند نقش دارند ، یکی از معضلات والدین امروزی خشم و عصبانیت کودکان است که بایستی از راه صحیح و اصولی کنترل شود.
صحبت با همسر

هنگام عصبانیت با همسرم چطور صحبت کنم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دوست دارید زندگی مشترکتان از هر آسیبی به دور باشد ولی استرس و عصبانیت را چه کنید ؟ یا بهتر است بگوییم هنگام ناراحتی و خشم چطور صحبت با همسر را پیش ببریم؟
کنترل اعصاب

21 شماره تا کنترل همیشگی اعصاب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر زندگی پر از استرس آرامش را از شما گرفته ونمیتوانید بر اعصابتان مسلط باشید بدانید که تا کنترل اعصاب همیشگی و رهایی از این دغدغه فقط 21 قدم فاصله دارید.
فواید دشمن

داشتن دشمن برایتان بسیار مفید است چون ..

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب انسان ها به دلیل داشتن دشمن در زندگی خود ناراحت و مضطرب هستند، در حالی که از دید روانشناسان و احادیت داشتن دشمن بسیار مفید است.
رفتار با فرد عصبانی

بهترین نوع رفتار با یک فرد عصبانی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گاها ممکن است با افرادی که عصبی هستند روبرو شویم و مورد خشم بی دلیل انها قرار بگیریم. با این وجود ما چه رفتار و برخوردی باید با آنها داشته باشیم؟
کنترل خشم دیگران

تکنیک کنترل ذهن و خشم دیگران در دعوا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خشم یکی از قدرتمندترین احساسات افراد است که کاملا طبیعی است و ناشی از ترس می باشد راه هایی هست که بتوانیم با آرامش خشم دیگران را فروکش کنیم.
کنترل خشم نوجوان

بهترین روش کنترل خشم رو به نوجوان یاد بدید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای کمک به کنترل خشم نوجوان باید خودمان به خوبی با روش های کنترل خشم و خود کنترلی آشنا باشیم تا بتوانیم به آنها آموزش دهیم.
کنترل خشم

روش کنترل آنی خشم ، بداخلاقی و عصبانیت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خشم و عصبانیت احساسی طبیعی است اما چیزی که اهمیت دارد “کنترل خشم” است و برای کنترل آن باید قبل از هر حرفی نفسی عمیق بکشید و به حرفی که می خواهید بزنید خوب فکر کنید.
خشونت و پرخاشگری

ریشه خشونت و پرخاشگری در زندگی، کجاست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خشونت و پرخاشگری موضوعی است که ما خواه ناخواه ممکن است در برخی شرایط سخت دچار آن شویم. اما آیا به این فکر کرده اید که ریشه این مشکل کجاست؟
عصبانی شدن زیاد

اگه زود و زیاد عصبانی میشی بخون

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احساس عصبانیت سریع در ساده ترین مواقع که هیچ ضرورتی بر آن نیست، می تواند عوارضی را در پی داشته باشد که بهتر است هر چه زودتر از آن جلوگیری کرد.
مشت زدن

چرا مردها موقع عصبانیت به دیوار مشت میزنن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از رایج ترین کارها در بین آقایان، مشت زدن به دیوار هنگام خشم و عصبانیت است اما کسی نمی داند دلیل این واکنش مردها چیست.
کنترل خشم کودکان

راهکارهای طلایی برای کنترل خشم کودک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر نگران خشمگین شدن و سلامت روانی کودک خود هستید باید با راهکارهای مناسب کنترل و مهار کردن خشم را به فرزندتان آموزش دهید.
علت خشم

وقتی خشم می تواند شما را بکشد

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خشم بیماری نیست اما احساس و هیجانی است که اگر درمان نشود مشکلات جبران ناپذیری برای سلامت کل بدن ایجاد می کند.
خشم والدین

والدین چطور مقابل فرزند خشم خود را کنترل کنند؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرزندتان اشتباهی مرتکب شده است که شما را به شدت عصبانی کرده حالا باید چه کنید و بهترین عکس العمل چه می تواند باشد؟ توصیه های بسیار مهم و کاربردی برای خشم والدین وجود دارد.
صفحه 1 از 3