تولد
طلا و جاوید

تبریک خاص طلا و جاوید سریال یاغی به قهرمان کشتی

تاریخ انتشار : 27 شهریور 1401کد مطلب : 88639زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدال طلای کامران قاسم‌پور در مسابقات کشتی قهرمانی جهان با واکنش جذابی از سوی علی شادمان و طناز طباطبایی، بازیگران سریال یاغی همراه شد.

واکنش کارگردان و بازیگران سریال یاغی به قهرمانی کامران قاسم‌پور

کامران قاسم‌پور نماینده وزن 92 کیلوگرم کشورمان در فینال مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان 2022 در بلگراد صربستان، با عملکرد خارق‌العاده برابر جیدن کاکس غول آمریکایی با نتیجه 2 بر 0 به پیروزی رسید و مدال طلای جهان را کسب نمود.

با پیروزی کامران قاسم‌پور و کسب مدال طلای این کشتی‌گیر بسیاری از هنرمندان و چهره ها به وجد آمده و با استوری هایی این قهرمانی را به او تبریک گفتند. در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک واکنش کارگردان و بازیگران سریال یاغی را به قهرمانی کامران قاسم‌پور مشاهده می کنید.

تبریک خاص علی شادمان به قهرمان واقعی کشتی جهان

علی شادمان بازیگر نقش جاوید گنجی در سریال یاغی، جوانی پر استعداد که سختی ها و مشکلات او را از هدف دور نساخت و در سریال یاغی عنوان قهرمانی کشتی را به دست‌آورد، برای قهرمان واقعی کشتی کامران قاسم‌پور نوشت:

آقا کامران، پهلوان

این روزها حال ما خوش نیست

و اما

شما امشب

از دل تاریکی برای ما طلا کشیدی

بیرون

نوش جان و گوارای وجودت

کامران قاسم پور

پیام تبریک طناز طباطبایی برای کامران قاسم‌پور

طناز طباطبایی بازیگر نقش طلا در سریال یاغی که در این سریال برای رسیدن به اهداف خود با همسرش بهمن خان (پارسا پیروز فر) از جوانان مستعد اما پر از مشکل، حمایت می کند تا به قله قهرمانی در ورزش کشتی برسند، در استوری قهرمانی کامران قاسم‌پور را تبریک گفت و برای او نوشت:

مدال طلای جهان مبارک

استوری طناز طباطبایی

استوری احساسی محمد کارت برای قهرمان کشتی

کارگردان و بازیگران سریال پربیینده یاغی که این روزها به ایستگاه پایانی خود نزدیک است، در صفحه اینستاگرام خود به قهرمانی کامران قاسم‌پور بعد از اخذ مدال طلای جهانی واکنش نشان دادند.

محمد کارت کارگردان سریال «یاغی» که با پرداختن به زندگی پرفراز و نشیب یک قهرمان کشتی موجب افزایش داوطلبان کشتی در سراسر کشور شده است، در استوری اینستاگرامیش برای کامران قاسم‌پور نوشت:

مرد

مبارک غیرت و وجود با ارزشت

نور امید شدی در این روزها

تبریک محمد کارت

تبریک خاص طلا و جاوید سریال یاغی به قهرمان کشتی

4.729
این مطلب مفید بود ؟272
منبع : عکاس: پیموده باران / عکاس: مجید طالبی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی