کتاب کمک درسی
در این نوشته روش هایی را بیان می کنیم که با کمک آن ها بتوانید بین 20 تا 50 درصد برای خرید کتاب های کنکور تخفیف بگیرید.

روش های کاهش هزینه کتاب های کمک درسی تا 50 درصد

اگر به دنبال دریافت تخفیف 20 تا 50 درصدی خرید کتاب های کنکور از مبتکران، گاج، نشر الگو، خیلی سبز و ... هستید حتما با دقت این نوشته را دنبال کنید. در این نوشته قصد داریم 2 روشی را به شما معرفی کنیم که می توانید هزینه کتاب های کمک درسی خود را حتی تا نصف کاهش دهید.
دانش آموزانی که قصد قبولی در دانشگاه های معتبر و رشته های سطح بالا را دارند باید در کنار کتاب های درسی خود از کتاب های کمک درسی نیز کمک بگیرند. حال یک سوال همیشگی وجود دارد و آن هم این که چگونه بالاترین تخفیف را هنگام خرید دریافت کنیم.
در ادامه دو روش را برای این منظور به طور کامل توضیح خواهیم داد.

روش اول:تخفیف های عادی در ایام مختلف

تخفیف نوروزی

استفاده از تخفیف کتاب های کمک درسی می تواند روش های مختلفی داشته باشد. این تخفیف ها با توجه به شرایط مختلف ممکن است متفاوت و تا 50 درصد نیز قابل افزایش است.

از جشنواره ها غافل نشوید

اولین روش کاهش قیمت کتاب، تخفیف های مختلفی است که فروشندگان کتاب های کمک درسی در ایام مختلف بر روی کتاب ها اعمال می کنند.
اکثر مراکز فروش آنلاین کتاب تخفیف هایی برای کتاب های خود در نظر می گیرند اما میزان این تخفیف ها با هم تفاوت دارند. این تخفیف ها امکان دارد گاهی به 20 تا 50 درصد نیز برسد. تخفیف های عادی با توجه به اهمیت کتاب، انتشارات آن و زمان و ایام مختلف متفاوت هستند.

مناسبت های خاص برای دریافت کد تخفیف بالا

برای مثال ممکن است در ایام جشن و روز های خاص مانند عید نوروز، شب یلدا، روز دانش آموز و ... هر سایتی جشنواره های متفاوتی را در نظر بگیرد و با گذاشتن تخفیفات مختلف فرصتی برای خرید کتاب با قیمت کمتر را در اختیار دانش آموزان قرار دهد.

تفاوت تخفیف های انتشارات مختلف

همچنین نکته قابل توجه دیگر این است که تخفیفات انتشارات مختلف با یکدیگر فرق دارند. هر انتشارات با توجه به شرایط خود تخفیفات جداگانه ای را در نظر می گیرد. لذا میزان تخفیف همیشه یکی نیست و به این موضوع نیز بستگی دارد پس می توانید با خرید از انتشاراتی که تخفیف بیشتری دارند هزینه کمتری برای خرید کتاب پرداخت کنید.
نکته سوم زمان تهیه کتاب است. برای مثال در ماه های پایانی کنکور سراسری کتاب هایی مثل کنکوریوم مهروماه، دور دنیا در 4 ساعت عمومی گاج، کتاب های جمع بندی مهروماه و موج آزمون نشرالگو بسیار کاربردی و پر فروش هستند و دانش آموزان زیادی از آن ها استقبال می کنند. به همین خاطر انتشارات و فروشندگان کتاب های کمک درسی با در نظر گرفتن تخفیف های مناسب شرایط خرید را برای دانش آموزان فراهم می کنند.

خرید کتاب با تخفیف بالا از بانک کتاب

شما می توانید برای دریافت تخفیف های ویژه از 20 تا 50 درصد برای خرید کتاب کنکور به بانک کتاب مدابوک با بیش از 5000 هزار جلد کتاب کمک درسی و تخفیف های بالا مراجعه و از خدماتی مانند ارسال رایگان استفاده کنید.

روش دوم:بهینه کردن خرید  کتاب کمک درسی

خرید کتاب

علاوه بر روشی که در بالا ذکر شد و تخفیف هایی که به آن شکل در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد روش دیگری نیز برای کاهش قیمت کتاب های کمک درسی وجود دارد. بهینه کردن خرید دومین روشی است که قصد توضیح درباره آن را داریم.

بهینه کردن خرید به چه معناست؟

در واقع بهینه کردن، خرید با برنامه و طبق اصول است. یعنی با جلوگیری از اشتباهات و برخی روش ها هزینه هارا به حداقل برسانیم. 

مشورت با مشاورین مخصص

خرید کتاب های متعدد بدون هیچ اطلاعات و تجربه ای می تواند یک هزینه اضافی تلقی شود. جهت خرید کتاب کمک درسی حتما هر دانش آموزی نیاز به مشورت با یک فرد متخصص در این زمینه دارد و در غیر این صورت ممکن است کتابی را تهیه کند که هیچ فایده ای برایش نداشته باشد.
در این صورت تنها هزینه کتاب را بدون استفاده از آن پرداخت کرده و در آخر نیز مجبور می شود کتاب دیگری تهیه کند. پس پیشنهاد ما در ابتدا این است که قبل از خرید کتاب با مشاوران متخصص در این زمینه مشورت کنید تا بر اساس سطح تحصیلی شما، نیاز درسی و موارد دیگر مناسب ترین کتاب را به شما معرفی کنند.

خرید گروهی کتاب

همچنین برای دریافت تخفیف های 20 تا 50 درصد هنگام خرید کتاب کمک درسی گزینه دیگری که در روش بهینه کردن خرید قابل بررسی است خرید کتاب کمک درسی به تعداد بالا است. برای مثال معلمان و موسساتی که با دانش آموزان زیادی سر و کار دارند می توانند کتاب های مورد نیاز دانش آموزان خود را به تعداد بالا خریداری کنند. در این صورت امکان دریافت تخفیفات بیشتر نسبت به حالت عادی خرید کتاب کمک درسی وجود دارد.
همچنین دانش آموزان نیز می توانند کتابی که مورد نیازشان است را به جای خرید تک نفره با یکدیگر  و به تعداد زیاد خرید کنند تا بتوانند از تخفیف های مراکز فروش کتاب بهره مند شوند.

عدم تعدد منابع

در آخر باید بگوییم که علاوه بر دقت به موارد بالا، برای کاهش هزینه ها و دریافت تخفیف های 20 تا 50 درصد این نکته را نیز در نظر بگیرید که هرگز  چند کتاب برای یک درس به یکباره تهیه نکنید و به جای اینکار بعد از تهیه کتاب و مطالعه کامل آن با مشورت مشاور کتاب جدید را خریداری کنید.

 

تخفیف 50% خرید کتاب کمک درسی با 2 روش

54
این مطلب مفید بود ؟40
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی