تولد
سریال مرد هزار چهره

بازگشت مرد هزار چهره به تلویزیون

تاریخ انتشار : 8 بهمن 1399کد مطلب : 80131زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال مرد هزار چهره به کارگردانی مهران مدیری نوروز 87 روی آنتن تلویزیون رفت و بازپخش این سریال از فردا در شبکه آی فیلم آغاز میشود.

پخش مرد هزار چهره از آی فیلم

سریال مرد هزار چهره به کارگردانی مهران مدیری یکی از سریال های پربیننده و خاطره انگیز تلویزیون است که نوروز 1387 از شبکه سه سیما پخش شد. این سریال مهران مدیری با حضور پیمان قاسم خانی به عنوان سرپرست نویسندگان در ژانر کمدی و خانوادگی ساخته شد و یکی از سریال های پربازیگر تلویزیون بود.

این سریال در بازپخش مجدد به شبکه آی فیلم رسید و جایگزین سریال پایتخت در این شبکه میشود و از فردا 9 بهمن ماه 99 ساعت 21 روی آنتن میرود.

مروری بر داستان و بازیگران مرد هزار چهره

مهران مدیری مانند اغلب سریال هایش در مرد هزار چهره را هم به ایفای نقش پرداخته و نقش اصلی قصه این سریال را هم برعهده دارد.

مرد هزار چهره

مرد هزار چهره روایتگر ماجراهایی از فردی به نام مسعود شصتچی است که کارمند بایگانی اداره ثبت احوال شیراز است و شرایط برایش به گونه ای رقم میخورد که به جای افراد مختلفی اشتباه گرفته میشود و در موقعیت های گوناگونی قرار میگیرد.

مهران مدیری و علیرضا خمسه

این سریال مهران مدیری با استقبال خوبی از سوی مخاطبین روبرو شد و ادامه این سریال با نام مرد دو هزار چهره در نوروز 1388 پخش شد و مسعود شصتچی باز هم شخصیت اصلی قصه این سریال بود.

مهران مدیری

بازیگران سریال مرد هزار چهره عبارتند از:

مهران مدیری و پژمان بازغی

بازگشت مرد هزار چهره به تلویزیون

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی