سریال نقطه چین
سریال نقطه چین به کارگردانی مهران مدیری یکی از سریال های طنز پرطرفدار تلویزیون در دهه 80 بود که در پخش مجدد روی آنتن شبکه آی فیلم میرود.

سریال نقطه چین جایگزین پایتخت 5 در آی فیلم

سریال نقطه چین اثری ماندگار از مهران مدیری در سالهای 82 و 83 است که یکی از پرمخاطب ترین سریال های طنز در میان کارهای مهران مدیری است. رضا شفیعی جم یکی از شخصیت های اصلی سریال نقطه چین بود که با این سریال در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد.

بعد از گذشت حدود 15 سال از اولین پخش سریال نقطه چین شبکه آی فیلم این سریال را آماده پخش مجدد به عنوان جایگزین پایتخت 5 کرد.

پخش سریال نقطه چین بعد از 15 سال

شب گذشته 9 تیر 1397 آخرین قسمت سریال پایتخت 5 از شبکه آی فیلم پخش شد و شبکه آی فیلم درنظر دارد که از امشب سریال نقطه چین را به جای پایتخت 5 روی آنتن ببرد.

سریال نقطه چین

رضا شفیعی جم ، سحر ولدبیگی و مهران مدیری در سریال نقطه چین

سریال نقطه چین به کارگردانی مهران مدیری در سالهای 82 و 83 روی آنتن شبکه سه سیما رفت . حمید و مجید آقا گلیان تهیه کنندگی این سریال را برعهده داشتند.

رضا شفیعی جم

رضا شفیعی جم در سریال نقطه چین

رضا شفیعی جم یکی از شخصیت های اصلی این سریال در نقش بامشاد بود که یکی از بازی های ماندگار رضا شفیعی جم محسوب میشود.

سریال نقطه چین

پخش سریال نقطه چین از آی فیلم

در خلاصه داستان سریال نقطه چین آمده است :داستان درباره یک آپارتمان سه واحدی و ساکنان آن است. ساکن یکی از خانه ها، صاحبخانه آپارتمان در نقش آقای پیردوست و پسرش در نقش کوروش است که مغازه ای نیز در نزدیکی آن دارند. مستأجر خانه دوم یک کاراگاه به نام اردلان پشندی است که پس از چند قسمت بازنشسته می شود و کارمند شرکت خصوصی می شود. همسر او منیژه است. خانه سوم، منزل باجناغ اردل، بامشاد پهن فر همسرش در نقش مژده است.

مهران مدیری و رضا شفیعی جم

رضا شفیعی جم و مهران مدیری در سریال نقطه چین

بازیگران سریال نقطه چین عبارتند از : مهران مدیری ، رضا شفیعی جم ، سحر جعفری جوزانی ، سحر ولدبیگی ، سعید پیردوست ، سیامک انصاری ، محمدرضا هدایتی ، ساعد هدایتی ، ساناز سماواتی ، علی کاظمی ، اصغر حیدری ، شایان احدی فر ، شقایق جودت ، شیوا بلوریان ، یوسف پشندی ، سید جواد رضویان ، شقایق دهقان و وحید مهین دوست.

پیمان قاسم خانی، مهراب قاسم خانی، سروش صحت، بهمن معتمدیان، علیرضا کاظمی پور، شقایق دهقان، محسن چگینی و علیرضا ناظر فصیحی نویسندگان سریال نقطه چین را تشکیل میدهند.

رضا شفیعی جم

رضا شفیعی جم و سحر ولدبیگی در سریال نقطه چین

سریال نقطه چین از امشب 10 تیر 1397 ساعت 21 در شبکه آی فیلم روی آنتن میرود و و بازپخش آن نیز ساعت های 5:00 صبح و 13:00 روز بعد خواهد بود.

پخش سریال نقطه چین بعد از 15 سال در شبکه آی فیلم +تصاویر

4.440
این مطلب مفید بود ؟355
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی