تولد
تصادف تیبا
محورهای جاده ای کشور به شدت حادثه‌خیز هستند. یکی از خودروهایی که نرخ تصادف بالایی هم دارد، تیبا 2 است. راننده این خودرو با داشتن بیمه شخص ثالث تیبا2 نیازی نیست که برای جبران خسارت‌های جانی و مالی نگران شود.

آیا بیمه شخص ثالث برای تیبا2 اجباری است؟ 

به‌صورت کلی اولین کاری که باید حتی قبل از خرید خودرو مطمئن شوید، بیمه شخص ثالث اتومبیل می باشد که اگه خودرو دست دوم بگیرید، شاید مدت زمانی برای تمدید بیمه داشته باشد و شاید هم نداشته باشد و این مورد در مورد خودرهای صفر کیلومتر هم صدق می کند. از این رو توصیه ای که می شود این است که حتما قبل و بعد از خرید خودرو اقدام به درخواست بیمه شخص ثالث کنید. تمامی اشخاصی که در یک حادثه تصادف، زیان مالی و جانی می بینند، تحت پوشش بیمه شخص ثالث ماشین قرار گرفته و این بیمه هزینه های مربوط به درمان، فوت و خسارات وارد شده به اموال را جبران می کند. در این گونه اتفاقات، راننده مقصر هم می تواند از مزایای بیمه حوادث راننده که شاخه ای جدید از بیمه شخص ثالث به شمار می آید استفاده کندالبته از نظر قانون در صورت فوت شخص ثالث، راننده مجازات می‌شود؛ اما از نظر پرداخت دیه، از بیمه شخص ثالث تیبا 2 ی خود  می‌تواند استفاده کند. البته داشتن این بیمه‌نامه فقط برای جبران خسارت مالی و جانی وارد به فرد روبرو نیست؛ بلکه سرنشینان خودروی مقصر هم تحت پوشش قرار می‌گیرند.

بیمه شخص ثالث تیبا 2 چیست؟

بیمه شخص ثالث برای همه خودروها یکسان است. هیچ تفاوتی بین آن‌ها وجود ندارد.ولی باید توجه کرد که  بیمه‌نامه شخص ثالث Tiba 2، یک بیمه‌نامه اجباری خودرو است که خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث و همچنین خسارت جانی وارد شده به راننده تیبا 2 مقصر را پوشش می‌دهد. اشخاص ثالث شامل راننده و سرنشینان خودروی مقابل، عابران، راکب موتورسوار و ترک‌نشین آن و همچنین سرنشینان خودروی مقصر هستند.با توجه به ریسک بالای تصادفات و حوادث رانندگی، داشتن بیمه شخص ثالث برای همه دارندگان خودرو از جمله رانندگان خودروی تیبا 2 الزامی است. بیمه شخص ثالث تیبا 2 خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث را جبران می‌کند. البته در صورتی که راننده تیبا 2 مقصر باشد.
با توجه به اهمیت و ضرورت بالای بیمه خودرو هنگام رانندگی و نرخ بالای تصادفات مخصوصا تصادفات خودروی تیبا2، کارشناسان به همراه داشتن بیمه شخص ثالث تیبا2 را به همه رانندگان این ماشین توصیه‌ می‌کنند.

بیمه شخص ثالث تیبا 2 چه خساراتی را پوشش می‌دهد؟

پوشش بیمه شخص ثالث تیبا 2 هم مانند بقیه خودروها یکسان است. این پوشش‌ها شامل موارد زیر هستند:

بیمه بدنه

  • خسارت‌های جانی از جمله فوت، شکستگی، ازکارافتادگی و نقص عضو که به افراد ثالث وارد می‌شود.
  • خسارت‌های مالی که به خودرو و اموال افراد ثالث وارد می‌شود.
  • خسارات جانی که به راننده تیبا 2 وارد می‌شود که به این خسارت حوادث سرنشین می‌گویند. راننده تیبا 2 هم در تصادف از نوع شاخ به شاخ، احتمال اینکه آسیب جدی ببیند، زیاد خواهد بود.

چگونه ارزان‌ترین بیمه شخص ثالث را انتخاب نماییم؟

پوشش مالی بیمه بدنه

بیمه مرکزی حداقل قیمت بیمه شخص ثالث را بر اساس نرخ دیه‌ اعلامی قوه قضائیه مشخص می‌کند. این قیمت برای حداقل پوشش مالی بین همه شرکت‌های بیمه یکسان است. اما شرکت‌های بیمه برای پوشش‌های مالی بالاتر تفاوت‌هایی در قیمت‌هایشان دارند. شما می‌توانید حق بیمه‌های مختلف را در کنار یکدیگر مقایسه کنید. شما با مراجعه به صفحه خرید بیمه شخص ثالث بیمه دات کام، می‌توانید علاوه بر استعلام از میزان نرخ حق بیمه شرکت‌های مختلف و بهره‌گیری از نظر مشاوران، با پرداخت آنلاین، بیمه‌نامه مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید.

برای محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث، استعلام و خرید ارزانترین بیمه شخص ثالث خودرو و ماشین به این لینک مراجعه نمایید:
https://bimeh.com/thirdparty

خرید بیمه شخص ثالث تیبا 2 از بیمه دات کام

با توجه به نرخ تصادف بالا و آسیب‌هایی که خودروی تیبا 2 می‌تواند به دیگر خودروها و همچنین سرنشینان وارد کند، خرید بیمه شخص ثالث از اهمیت بالایی برخوردار است؛برای خرید بیمه خودرو، دو گزینه خرید حضوری یا خرید آنلاین بیمه‌نامه پیش روی همه رانندگان است. با توجه به سرعت و امکان مقایسه قیمت بیمه شخ ثالث انواع شرکت‌های بیمه، بیشتر افراد خرید اینترنتی بیمه خودروی خود را ترجیح می‌دهند.

خرید آنلاین بیمه ماشین از بیمه دات کام

یکی از معتبرترین سامانه‌های استعلام، مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه نظیر بیمه خودرو، بیمه بدنه ، بیمه تکمیلی و بیمه حوادث، سامانه بیمه دات کام است.  این سامانه امکان  مقایسه و خرید انواع بیمه‌نامه به ویژه بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه را برای همه دارندگان خودروی تیبا 2 فراهم آورده است. رانندگان عزیز به راحتی می‌توانند با مراجعه به سایت https://bimeh.com/ به راحتی و سریع تمامی شرکت‌های بیمه‌گر را مشاهده کرده و با توجه به امتیازات داده شده، آن‌ها را مقایسه کنند. سپس بهترین و متناسب‌ترین بیمه شخص ثالث تیبا2 خود را انتخاب و بعد حق بیمه را به صورت آنلاین پرداخت کنند. 

راه‌های ارتباطی با مشاوران بیمه دات کام:

تهران، سعادت آباد، میدان تهرانی مقدم (کاج)، خیابان سرو شرقی، جنب بیمارستان پارسیان،‌ پلاک 17 طبقه 6، واحد 6
کد پستی 1998653740
شماره های تماس:021-4372
پست الکترونیکی:info@bimeh.com

خرید ارزانترین بیمه شخص ثالث تیبا2

51
این مطلب مفید بود ؟10
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی