عصبانیت عروس
مادرشوهر از قبل گفته بود که یک سورپرایز ویژه برای عروس و داماد دارد و میخواهد آنها را غافلگیر کند اما عروس بینوا نمیدانست قرار است در این حد غافلگیر شود.

شام متفاوت مراسم عروسی به دستور مادر شوهر

ماجرای لج و لجبازی عروس و مادرشوهر از گذشته وجود داشته و تا همیشه پابرجا خواهد ماند چرا که این دو به سادگی نمیتوانند با جایگاه یکدیگر کنار بیایند. بجز موارد اندک و خاصی که رابطه دوستی بین این دو وجود دارد، باقی عروس و مادرشوهرها عموما حسادت خاصی را در رابطه ی خود حس می کنند که همین حسادت مانع از برخی رفتارهای عادی یا بهتر است بگوییم خالق رفتارهای غیرعادی بین این دو خانم، میشود، مثل مواردی که مشابهش را تا پیش از این بارها و بارها خوانده و شنیده اید که بدترین آنها در مراسم عروسی اتفاق افتاده است.

هر عروس و دامادی دوست دارند مراسم خوبی داشته باشند و پذیرایی های برنامه ریزی شده در این روز مورد پسند تمام میهمانان باشد برای همین سعی می کنند بهترین خوردنی ها، غذاها و انواع دسرهای خوشمزه را برای پذیرایی از میهمانان در نظر بگیرند البته اگر مثل ماجرای عروس و دامادی که در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند، منوی غذای شب عروسی شان باعث ناراحتی میهمانان نشود.

یکی از کاربران Reddit ماجرای عجیبی از مراسم ازدواجی که اخیرا در آن حضور داشت صحبت کرد و اتفاق ناخوشایندی را که به دلیل نامناسب بودن منوی پذیرایی برای میهمانان افتاده بود بازگو کرد.

کار عجیب مادرشوهر برای انتقام از عروسش

عروس و دامادی که نامشان منتشر نشده است در یکی از شهرهای اروپا مراسم ازدواج خود را برگزار کردند و نوبت به سرو شام رسید. از قرار معلوم منوی شام را مادر داماد مشخص کرده بود و تمام کارهای مربوط به پذیرایی از میهمانان به عهده ی او بود، پذیرایی که خاطره ی بدی برای زوج جوان و میهمانان ساخت.

مادر داماد به قول خودش گفته بود قصد غافلگیر کردن پسر و عروسش را دارد برای همین جزئیات منوی شام را فاش نکرده بود. میز چیده شد و عروس و داماد و میهمانان شاهد یک میز غذای خوش رنگ و لعاب بودند اما میز پذیرایی یک ایراد بزرگ داشت، همه چیز با لبنیات و پنیر تدارک دیده شده بود یعنی دسر سفارش داده شده پنیر داشت و غذای اصلی و حتی سالادها هم در ترکیبات اصلی خود پنیر داشتند.

انتقام مادر شوهر

تعجب در چهره ی همه حاضرین دیده می شد اما مادرشوهر با اعتماد بنفس کامل میهمانان را دعوت به میل انواع غذا و دسرها می کرد. عروس که قرار بود به اصطلاح غافلگیر شود با دیدن این صحنه و اوضاع به بدترین شکل ممکن غافلگیر شد اما برای حفظ ظاهر چیزی نگفت.

مدت زیادی طول نکشید که کم کم میهمانان مجبور به مراجعه به دستشویی شدند، حال بیش از نصف میهمانان خوب نبود و خیلی ها مجبور شدند مراسم را ترک کنند. بیشتر از میهمانان، این عروس و داماد بودند که حالشان بد بود و از برنامه ریزی مادرشوهر ناراحت.

شخصی که این ماجرا را به اشتراک گذاشته است در انتها گفت : همه حالشان بد بود بجز چند نفر که یکی از آنها مادرشوهر و دونفر دیگر، خواهران داماد بودند. گفته ها حاکی از آن است که این مادرشوهر رابطه خوبی با عروسش نداشته و با ازدواج او با پسرش مخالف بوده برای همین سعی در انتقام از عروسش را داشت.

کار عجیب مادرشوهر برای انتقام از تازه عروسش

3.9384
این مطلب مفید بود ؟30282
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی