مراسم عروسی
گرفتن جشن عروسی در فصل های مختلف بستگی به سلیقه عروس داماد دارد، اما اگر قصد گرفتن عروسی تابستانی دارید نکاتی وجود دارد که بهتر است رعایت کنید.

باید نبایدهای مهم برای جشن عروسی در تابستان

بسیاری از عروس و دامادها بنا به شرایط و سلایق فصل تابستان را برگزاری مراسم عروسی انتخاب می کنند. فصل تابستان سرسبزترین فصل سال است می تواند فضای زیبای زیادی را برای عکاسی و فیلم برداری از عروس و داماد به وجود بیاورد، همچنین تابستان فصل تعطیلات بوده و در آن خبری از باران های ناگهانی و سرما و برف زمستان نیست اما به دلیل گرمی هوا عروس خانم ها باید نکاتی را که در ادامه این بخش از دنیای مد نمناک آورده ایم را رعایت نمایند.

دسته گل مقاوم بخرید

گرمای تابستان موجب پلاسیده وپژمرده شدن گل ها می شود پس برای دسته گل خود و گل آرایی مکان برگزاری عروسی و همچنین گل آرایی ماشین عروستان گل هایی را انتخاب نمایید که در گرما مقاوم تر باشند.

دسته گل

کفش جلوباز یا صندل بخرید

پا قلب دوم شماست پس هر گونه ناراحتی پا بر روی حالات شما اثر می گذارد، اگر مراسم ازدواجتان در تابستان و در گرمی هوا است، کفش جلوباز یا صندل بخرید تا پاهایتان عرق نکرده و احساس بهتری داشته باشید، کفش ها نقش بسیار مهمی در احساس راحتی شما دارند پس انتخاب کفش مناسب و راحت برای مراسم عروسی در تابستان الزامی است.

لباس عروستان را مطابق فصل انتخاب کنید

در انتخاب لباس عروس علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه باید به فرم اندام خود و فصل برگزاری مراسم عروسی توجه کنید. لباس عروس دامن ماهی یا پری دریایی انتخاب مناسبی برای فصل تابستان نیستند زیرا این مدل دامن ها با چسبیدن به پای شما سبب تشدید احساس گرما می شوند. لباس عروس کوتاه برای فصل تابستان پیشنهاد می شود اما یک ریسک بزرگ محسوب می شود پس در فرمالیته این لباس را بپوشید و اگر خوشتان آمد شب عروسی نیز به تن کنید.

مدل موی باز انتخاب نکنید

انتخاب مدل موهای باز در مراسم عروسی در فصل تابستان کار اشتباهی است زیرا مدل موهای باز موجب تشدید عرق کردن و کلافه شدنتان می شود و در اثر عرق کردن مدل موهایتان سریع تر به هم می ریزد و مجبورید از تافت زیاد استفاده نمایید که استفاده زیاد از تافت موجب ظاهر نازیبا و غیرطبیعی موها می شود.

شنیون عروس

به میکاپ آرتیست خود این نکات را تاکید کنید

اگر مراسم ازدواجتان در تابستان برگزار می شود از قبل به میکاپ آرتیست خود تاکید کنید که حتما از لوازم آرایشی ضد آب و فیکساتورهای قوی استفاده کند. استفاده از فیکساتورهای قوی سبب می شود که آرایش شما بر اثر جنب و جوش و تعریق زیاد به هم نریزد و کرم پودرتان بر روی صورتتان نماسد.

بادبزن و چترهای آفتابی را فراموش نکنید

در روز عروسیتان که شما زمان زیادی را ممکن است در فضای باز و باغ و زیر نور مستقیم خورشید بگذرانید، بادبزن و چترهای آفتابی را فراموش نکنید. همراه بردن چترهای سفید که زیبایی خاصی دارند و در عکس ها می توانید از آن استفاده نمایید، شما را از اشعه آفتاب مصون می دارد، همراه بردن بادبزن سفید و همرنگ لباستان نیز سبب می شود زمانی که احساس کلافگی نمودید، خودتان را باد بزنید.

نکات دیگر درباره عروسی در تابستان

  • در مراسم عروسی به فکر مهمانانتان نیز باشید و سیستم سرمایشی مکان برگزاری مراسم را چک کنید تا خودتان و مهمانان از گرما کلافه نشوند.
  • اگر برای مهمانی شما در باغ برگزار می شود، از چادرهای بزرگ و خوش رنگ استفاده کنید و روی قسمت های نشیمن بکشید تا از تابش آفتاب مستقیم جلوگیری شود.
  • از رنگ های روشن در مراسم ازدواجتان استفاده نمایید.
  • از انواع تاج گل های طبیعی استفاده کنید.
  • سرو کردن بستنی و نوشیدنی های خنک باعث افزایش انرژی و خنک شدن شما و مهمانانتان می شود.
  • اگر ساقدوش دارید برای آن‌ها لباس‌های رنگی و تابستانی انتخاب کنید.

اگه عروسیت تابستونه، قبل مراسم حتما اینو بخون

4.636
این مطلب مفید بود ؟333
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ن.ح
وبگردی