تولد
بهترین زمان ماسک صورت
استفاده ماسک صورت برای پوست فوایدی به همراه دارد، اما انتخاب زمان مناسب در روز برای استفاده ماسک صورت موجب بهره بردن از نهایت فواید ماسک برای پوست می شود.

از ماسک صورت صبح استفاده کنیم یا شب؟

سوالی که برای بسیاری از خانم ها مطرح است، این است که بهترین زمان برای استفاده از ماسک صورت چه موقعی است؟ شما می توانید ماسک صورت را هر زمان که دوست دارید، استفاده کنید اما قطعا زمانی در طول روز وجود دارد که بهترین حالت برای استفاده از ماسک است که حداکثر فواید را به پوست صورت تان می رساند. در این قسمت از نمناک می توانید پاسخ سوال تان را بگیرید.

اول از همه بهتر است ماسک صورت را زمانی استفاده کنید که کار ندارید و سرتان شلوغ نیست تا بتوانید به خوبی برایش وقت بگذارید. معمولاً اول صبح قبل از رفتن به سر کار یا هنگام عصر، هنگامی که از سرکار برمی گردید و زمان آزاد بیشتری دارید؛ زمان مناسبی خواهد بود. از طرفی استفاده از ماسک صورت در هر زمانی بهتر از استفاده نکردن است.

زمان ماسک صورت

چه زمانی از روز باید ماسک صورت استفاده کنیم؟

استفاده از ماسک صورت هنگام صبح حس خوبی به پوستتان می دهد، زیرا باعث سم زدایی پوست، نرم شدن پوست و تازگی آن می شود. همچنین باعث می شود که محصولات پوستی راحت تر جذب شوند و پوست شما بی عیب و نقص به نظر برسد اما در مورد استفاده از ماسک صورت هنگام شب چطور؟

پوست ما هنگام شب و زمانی که خواب هستیم، خودش را ترمیم می کند. شب زمان استراحت بدن، ترمیم و جوانسازی است. هنگامی که ماسک صورت را شب ها استفاده می کنید، به بدن تان کمک می کنید تا بازیابی سلول های پوستی را بهتر انجام دهد و پوست زیباتر و سالم تری داشته باشید.

بهترین زمان ماسک صورت

بالاخره ماسک رو شب استفاده کنیم یا صبح ؟

اگر از ماسکی استفاده می کنید که پوست شما را هیدراته و آبرسانی می کند و می خواهد آن را برای طول روز آماده کند، بهتر است که آن را هنگام صبح استفاده کنید اما اگر ماسک شما خاصیت پاک کنندگی و لایه برداری دارد، بهتر است که آن را شب استفاده کنید.

بهترین وقت استفاده از ماسک صورت، صبحه یا شب ؟

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ح.ب/ن
برچسب : ماسک صورت
وبگردی