خیانت
مرد جوان بی خبر از همه جا در رختخوابش و در خواب ناز به سر می برد که ناگهان حادثه ای هولناک برایش رخ داد؛ همسرش قصد تلافی داشت.

اقدام هولناک زن جوان برای تلافی اشتباه شوهرش

موضوع خیانت مرد و شک زن، موضوع جدیدی نیست که عاملی می شود برای دعواهای زن و شوهرها و از هم پاشیدن زندگی مشترک. اما اگر این شک و شبهات، پایه و اساس نداشته باشند چطور؟ و یا اینکه هر یک از طرفین بدون رسیدن به اطمینان دست به اقدامی غیرقابل جبران بزنند چه؟ با ما در این بخش از نمناک همراه شوید تا ماجرای زوجی را بخوانید که در حال حاضر یکی در زندان و دیگری در بیمارستان به سر می برد.

سوزاندن شوهر به دلیل دیدن خواب یک زن دیگر

بله درست متوجه شدید، همه داستان از آنجایی شروع شد که مرد بینوا در خواب در حال ابراز علاقه به فرد دیگری که از قضا آن فرد به تصور همسرش، خانم جوان و زن پنهانی شوهرش بوده است، بود که ناگهان با حمله وحشتناک خانم خانه اتفاقی تلخ رقم خورد.

این حادثه تکان دهنده هفته گذشته در شهر لاپاز بولیوی رخ داد؛ از قرار معلوم و بر اساس شهادت زن، شوهر 45 ساله او ظاهراً در خواب به زن دیگری ابراز عشق میکند و همین حرکت او را عصبی کرده است. پس از آن زن با عصبانیت به آشپزخانه رفته، یک قابلمه آب نسبتا داغ روی شکم همسر بینوایش که در خواب نازی به‌سر می برده، ریخته و موجب سوختگی او می شود.

آب جوش

به گفته منابع پلیس، این مرد با سوختگی در قسمت هایی از شکم و پاها، همچنین بازو و کمر در بیمارستان بستری شده است. مشخص نیست که قربانی خود به پلیس اطلاع داده است یا گریه ها و فریاد او همسایه ها را آگاه کرده و آنها حادثه را گزارش داده اند یا نه، اما طبق گزارش‌ها، مقامات محلی تحقیقات در این مورد را آغاز کرده اند.

خوشبختانه اینطور که پیداست، درجه آب چندان بالا نبوده که سوختگی شدید و جدی ایجاد کند ولی در هر صورت به دلیل شوکی که به او حین خواب وارد شده است، وضعیت روحی روانی او مطلوب گزارش نشده است.

طبق مستندات پیداست که این اولین باری نیست که مرد بینوا از سوی همسرش مورد آزار قرار می‌گیرد و چند سال پیش هم مورد مشابهی رخ داده بود که مسئله توسط نزدیکان کنترل شده و پیگیری های پلیس ثابت کرد که خیانتی در کار نبوده است و تمام نگرانی هایش، ساخته ذهن او بوده و بس.

کار هولناک زن با شوهرش؛ مرد در رختخواب غافلگیر شد

3.937
این مطلب مفید بود ؟298
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی