تولید محتوا
در این مقاله راجب نویسندگی و تولید محتوا برای دنیای بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک منبع درآمد صحبت خواهیم کرد.

نویسندگی و تولید محتوا

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از افراد ترجیح می دهند که در خانه بمانند و از طریق اینترنت کسب درآمد کنند. یکی از کارهایی که تقریبا همه افراد می توانند با آن کسب درآمد بالایی داشته باشند ، نویسندگی و تولید محتوا می باشد.

تولید محتوا چیست ؟

به طور کلی تولید محتوا در دنیای بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ ، به معنای ایجاد مطالبی جذاب و کاربرپسند می باشد. امروزه با  وجود ابزارهای مختلفی مانند گوگل ترنسلیت ، معنای اصلی تولید محتوا دچار تغییر شده است چرا که اصولا تولید محتوا به معنای دقیق ، ایجاد محتوایی خاص و اختصاصی می باشد که با رعایت اصول نگارش و همچنین سئو ، محتوا را برای منتشر کردن در وب فراهم می کند.

چرا تولید محتوا و نویسندگی ؟ 

شغل نویسندگی
همانطور که اشاره کردیم ، با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از مشاغل به سمت آنلاین شدن پیش رفته اند بنابراین اگر شما در حال حاضر شغلی ندارید و یا به دنبال شغل پاره وقت هستید ، نویسندگی و تولی محتوا می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. یکی از مزایای بسیار عالی کار تولید محتوا ، راحتی این کار می باشد به طوری که برای تولید محتوا تنها به یک دستگاه مجهز به اینترنت نیاز دارید ، به همین سادگی می توانید کسب درآمد خود را آغاز کنید !

برای کسب درآمد از اینترنت از کجا شروع کنم ؟

برای نویسنده شدن و تولید محتوا تنها باید کمی خلاق باشید و همچنین به اصول نگارش هم در حد مناسب مسلط باشید. نویسندگی و تولید محتوا مانند بسیاری از مشاغل دیگر نیاز به تمرین و نوشتن زیاد دارد که بعد از مدتی می توانید مقاله های جذاب و کاربر پسند تولید کنید. یکی از وب سایت هایی که به شما اجازه می دهد تا درآمد بالایی از تولید محتوا و نویسندگی داشته باشید ، وب سایت نوآوری های روز می باشد.

معرفی وب سایت نوآوری های روز

قبل از به وجود آمدن وب سایتی مانند نوآوری های روز ، نویسندگان تنها می توانستند درآمد محدود و نه چندان قابل قبولی داشته باشند و هر چقدر هم که تلاش می کردند ، پیشرفتی در کار حاصل نمی شد. با به وجود آمدن وب سایت نوآوری های روز این امکان برای نویسندگان فراهم شده تا بتوانند علاوه بر اینکه در کار تولید محتوا پیشرفت زیادی داشته باشند ، درآمد بالایی هم از تولید محتوا و نویسندگی کسب کنند.

مزایای تولید محتوا در نوآوری های روز

برای شروع کار تولید محتوا و نویسندگی در وب سایت نوآوری های روز تنها به داشتن تجربه و نمونه کار نیاز خواهید داشت و بدون آنکه نیاز به مدرک تحصیلی خاصی باشد می توانید کسب درآمد بالایی از تولید محتوا داشته باشید.

پیشرفت و افزایش درآمد به مرور زمان !

با تولید محتوا در نوآوری های روز می توانید به مرور زمان کسب درآمد خود را چندین برابر کنید به این صورت که با افزایش بازدید های مطالب شما ، درآمد شما هم از مطالب بیشتر خواهد شد. برخلاف تولید محتوای معمولی که به شما تنها هزینه تعداد کلمات را می پردازند ، با تولید محتوا در وب سایت نوآوری های روز می توانید با افزایش تعداد بازدید از مطالب ، درآمد بالایی داشته باشید. علاوه بر این ها متناسب با تعداد کامنت و تعداد عکس های هر مطلب هزینه ایی جدا از تعداد کلمات به شما پرداخت می شود.
این وبسایت بازدید ها و ورودی گوگل را بوسیله گوگل آنالیتیکس با دقت بررسی کرده و به نویسندگان بابت هر بازدید دستمزد پرداخت میکند!

سطح نویسندگی 

نشان سطح نویسندگی

یکی از مزیت های بسیار عالی ، تولید محتوا در وب سایت نوآوری های روز نسبت تولید محتوای معمولی افزایش سطح نویسندگی شما می باشد. متناسب با پیشرفتی که در کار تولید محتوا و نویسندگی کسب می کنید ، سطح نویسندگی شما افزایش می یابد و این افزایش سطح باعث می شود که برای هر 1000 کلمه بتوانید 50 هزار تومان درآمد داشته باشید و همچنین با هر 1000 بازدید هم 13 هزار تومان و با هر عکس هم 1000 تومان به درآمد شما اضافه می شود ! با اختصاص زمان نه چندان زیادی برای تولید محتوا می توانید روزانه درآمد بالایی داشته باشید. کار تولید محتوا برای افرادی که به دنبال کار پاره وقت هستند یک کار بسیار عالی محسوب می شود.

پنل اختصاصی نویسندگان

پنل اختصاصی نویسندگان
یکی دیگر از مزایای تولید محتوا در وب سایت نوآوری های روز ، داشتن پنل اختصاصی نویسندگان می باشد.  در این پنل می توانید به صورت اختصاصی تنظیمات مورد نظر خود را داشته باشید و همچنین برای کار تولید محتوا ، رابط کاربری مناسبی در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید به راحتی هر چه تمام تر به تولید محتوا و نویسندگی بپردازید. علاوه بر این ها قسمتی به نام دستاوردهای هر نویسنده وجود دارد که افراد دیگر و مخاطبان شما می توانند دستاوردهای مختلفی که شما کسب کردید را مشاهده کنند.

نتیجه گیری

اگر به نویسندگی و تولید محتوا علاقه مند هستید و یا به دنبال کسب درآمد به صورت تمام وقت و یا حتی پاره وقت هستید ، با تولید محتوا در وب سایت های اینترنتی مانند نوآوری های روز می توانید علاوه بر داشتن درآمد بالا ، در کار تولید محتوا پیشرفت کنید. کار تولید محتوا نیاز به تلاش مستمر و ایجاد محتوای با کیفیت دارد ، بنابراین با تولید محتوا می توانید به اهداف درآمدی خود در وب سایت نوآوری های روز دست پیدا کنید.
آدرس وبسایت برای شروع کسب درآمد و ثبت نام:

کسب درآمد از اینترنت با نویسندگی و تولید محتوا

521
این مطلب مفید بود ؟210
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی