جوکر

لحظه استثنایی جوکر؛ یوسف تیموری بازهم خبرساز شد

تاریخ انتشار : 3 خرداد 1401کد مطلب : 87320زمان مطالعه : 2 دقیقه
یوسف تیموری که با کارهای خاص و پر بحث خود در جوکر بارها حتی مورد انتقاد قرار گرفته بود، اینبار دل همه را برد و چهره فراموش نشدنی این رئالیتی شو شد.

حذف تعمدی یوسف تیموری از جوکر به احترام علی انصاریان

احسان علیخانی که با ساخت و اجرای برنامه ماه عسل احساسات بسیاری از مردم را بر می انگیخت، با ساخت برنامه جوکر لبخند را مهمان خانه های مردم کرده است اما در قسمت پنجم فصل 6 برنامه جوکر اتفاقاتی رقم خورد، اتفاقی که باعث شد احساسات بسیاری از افراد برانگیخته شده و اشک و لبخند با یکدیگر در آمیزد. در این برنامه یوسف تیموری پسر خوش خنده سینما و تلویزیون صحنه ای دراماتیک را خلق کرد و به یاد دو چهره فقید فوتبال ایران، علی انصاریان و مهرداد میناوند ابتدا اشک ریخت و سپس به صورت تعمدی خندید و از داور مسابقه کارت قرمز گرفت و حذف شد. در ادامه این بخش از نمناک جزئیات حذف یوسف تیموری در فینال برنامه جوکر را بخوانید.

یوسف تیموری

اشک و لبخند در جوکر؛ یوسف تیموری همه را شوکه کرد

در قسمت پنجم فصل 6 برنامه جوکر محمدرضا علیمردانی به یاد علی انصاریان شعری را اجرا کرد، یوسف تیموری به یاد چهره فقید فوتبال ایران و مجری و بازیگر طناز بغض کرد و گریه کرد و در ادامه گفت:

آقا به خاطر اینکه یه دو تا قطره اشک اومد از داور هم اجازه بخوام، من سال های سال کمدی کار کردم و این لحظه یک دفعه پیش اومد، اگر اجازه بدین یه لبخند نثار شادی روح علی انصاریان کنم و قرمز رو بگیرم و حذف بشم.

اشک یوسف تیموری

این موضوع در ابتدا با مخالفت علیمردانی و هومن حاجی عبداللهی قرار گرفت اما یوسف تیموری در حالی که اشک هم گروهی هایش را در آورده بود و همه مبهوت این حرکت احساسی و زیبای یوسف تیموری بودند، لبخند زد و از داور مسابقه سیامک انصاری که بسیار تحت تاثیر قرار گرفته بود، خواست که زنگ اخطار قرمز را بزند و در نهایت شاهد صحنه ای در این مجموعه بودیم که به نظر می رسد قشنگ‌ترین قاب آن باشد.

در فصل ششم سریال جوکر یوسف تیموری، بیژن بنفشه خواه، رضا شفیعی جم، سهیل مستجابیان، شهرام قائدی، محمدرضا علیمردانی، عباس جمشیدی فر، ایمان صفا و هومن حاج عبدالهی به هنرمندی پرداخته اند.

لحظه استثنایی جوکر؛ یوسف تیموری بازهم خبرساز شد

4.645
این مطلب مفید بود ؟414
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی