تولد
زخم کاری

تولد خانم بازیگر در پشت صحنه زخم کاری 3

تاریخ انتشار : 20 آذر 1402کد مطلب : 91447زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصاویری جدید از پشت صحنه سریال زخم کاری فصل سوم که مخاطبان بی صبرانه منتظر تاریخ پخش آن هستند منتشر شده که مربوط به تولد خانم بازیگر پرطرفدار این سریال است.

تولد الناز ملک ، سیما زخم کاری در پشت صحنه

الناز ملک که با نقش آفرینی در سریال سقوط به شدت محبوب و مشهور شد، این روزها در حال بازی در سریال پرمخاطب زخم کاری در نقش سیما است. خانم بازیگر تصاویری از تولدش را در پشت صحنه فصل سوم زخم کاری منتشر نمود که از آن می توان به عنوان جدیدترین تصاویر زخم کاری 3 نیز یاد کرد. در ادامه این بخش از نمناک قاب زیبای الناز ملک سیمای زخم کاری و جواد عزتی را مشاهده می کنید.

قابی از النازملک و جواد عزتی در فصل سوم زخم کاری

النازملک بازیگر نقش سیما در زخم کاری که با نقش آفرینی جذابش در فصل دوم زخم کاری و سکانس فوت شیدا مخاطبان را میخکوب کرد، با انتشار عکسی از تولد 28 سالگیش خبر از بازی در فصل سوم زخم کاری را داد. به نظر می رسد در زخم کاری 3 الناز ملک نقش پررنگ تری ایفا کرده و درخشان ظاهر خواهد شد.

تولد الناز ملک

 الناز ملک در کنار جواد عزتی و محمد حسین مهدویان /عکس از فتاح ذی‌نوری

پخش آخرین قسمت زخم کاری 2 که با انتقاداتی نیز همراه بود، با ششصد و پنجاه و دو هزار نمایش ثبت شده در روز جمعه رکورد تماشای آخرین قسمت یک سریال در روز اول نمایش اش در پلتفرم فیلیمو را شکست. محمد حسین مهدویان کارگردان فیلم زخم کاری سرخوش از میزان مخاطبان فصل دوم سریال خبر از ساخت فصل سوم زخم کاری با داستانی سرکش و جذاب داده است که به زودی پخش خواهد شد.

مختصر بیوگرافی الناز ملک

الناز ملک هنرپیشه و نوازنده کشورمان متولد 19 آذر 1374 در تهران است. او فعالیت هنری خود را با حضور در کلاس های آموزش بازیگری استاد امیر دژکام آغاز کرده و برای اولین بار با بازی در سریال سقوط مقابل دوربین رفت و در سریال نمایش خانگی آنتن، آکتور و فصل دوم و سوم زخم کاری نیز بازی کرده است.

خانم بازیگر که در نواختن گارمون(قارمون) و پیانو نیز مهارت دارد، در تئاترهایی به نام های مکبث و ایوب خان و... و دو فیلم کوتاه کافه فراموشی و چاه سرخ به ایفای نقش پرداخته است.

از وضعیت ازدواج الناز ملک اخبار موثقی در دسترس نیست؛ بازیگر نقش آیسان سریال سقوط تا کنون عکسی به عنوان همسرش منتشر نکرده است.

الناز ملک

عکس الناز ملک بازیگر نقش سیما در زخم کاری/عکس از فرهاد ایرانی

تولد خانم بازیگر در پشت صحنه زخم کاری 3

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : عکاس فتاح ذی‌نوری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی