زیبا بروفه

عکس یلدایی زیبا بروفه در کنار چند بازیگر خاص

تاریخ انتشار : 2 دی 1402کد مطلب : 91534زمان مطالعه : 2 دقیقه
زیبا بروفه با انتشار تصویری در فضای مجازی شبی خاطره انگیز در کنار بازیگران دوست داشتنی و مشهور کشورمان را به تصویر کشید که در شب یلدا دورهم جمع شده بودند.

یلدای 16 سال پیش زیبا بروفه و چند بازیگر زن و مرد دیگر

طبق عادت هر ساله، چهره و اغلب افراد حاضر در شبکه های اجتماعی، عکس های متنوعی از دورهمی یا حس و حالشان در شب یلدا به اشتراک می گذارند که در میان این عکسها، برخی حال و هوای دیگر دارد و ما با توجه به آنچه از سلیقه کاربران بخش بازیگران نمناک سراغ داریم، یکی را گلچین کرده و بازنشر می کنیم؛ امسال شاید متفاوت ترین حال و هوای عکسهای یلدایی بازیگران، متعلق به تصویری بود که در ادامه مشاهده می کنید؛ تصویری از حضور استاد مرحوم جمشید مشایخی و حسن جوهرچی در کنار زیبا بروفه، نرگس محمدی و فقیهه سلطانی.

در واقع میتوان گفت دلیل انتخاب این عکس که نرگس محمدی آن را در صفحه رسمی خود منتشر کرد، حضور مرحوم حسن جوهرچی و استاد مشایخی فراموش نشدنی بود که در اولین نگاه به عکس، نظر بیننده را به خود جلب می کند؛ خاص بود چون نوشته 16 سال پیش که زیر تصور حک شده، یادمان انداخت که گاهی عمر چقدر زود گذرد می کند و ما غافل از این گذریم.

زیبا بروفه

عکس یلدایی زیبا بروفه در کنار برخی هنرمندان درگذشته عکس از سعید عبداللهی

مختصر بیوگرافی زیبا بروفه

زیبا بروفه متولد 29 شهریور 1354، بازیگر معروف سینما و تلویزیون است که بسیاری از تماشاگران او را به خاطر نقش معصومه در مجموعه "مجید دلبندم" به کارگردانی رضا عطاران می‌شناسند. همسر زیبا بروفه، مرحوم پیام صابری بود که پس از 22 سال زندگی مشترک، خانم بازیگر را تنها گذاشته و در حال حاضر خانم بازیگر، پسرش اهورا را به عنوان همراه خود دارد.

در توضیح فیلم های زیبا بروفه می توان گفت، او پس از شرکت در کلاس‌های بازیگری، اولین تجربه سینمایی او در سریال "خانه شلوغ" به کارگردانی علی شوقیان بود و سپس با بازی در سریال "مجید دلبندم" به شهرت رسید. با حضور در سریال‌هایی چون "پرپرواز"، "آسپرین"، "هاتف"، "رخنه"، "طلسم شدگان"، "مسافر زمان"، "ریحانه"، "همسفر"، "فرستاده"، "پول کثیف"، "احضار شدگان"، "آخرین مجرد"، "دوشیزه"، "پرتقال خونی" و... به شهرت و محبوبیت دست یافته است.

عکس یلدایی زیبا بروفه در کنار چند بازیگر خاص

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : عکس: مجید جوانی/ بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی