مهارت دروغ گفتن

متولدین کدوم ماه تو دروغ گفتن ماهر ترن؟

کد مطلب : 85755تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
دروغگویی از خصوصیات بسیاری از افراد است و نکته جالب وجود ارتباط بین مهارت دروغگویی با ماه تولد است که متولدین برخی ماه ها دروغگو های ماهرتری هستند.

متولدین چند ماه سال که در دروغ گفتن از بقیه ماهر ترن

گاهی اوقات این که بفهمید فردی دروغ می گوید، کار راحتی نیست. به خاطر همین باید یک شناخت قبلی در مورد آن فرد داشته باشید. بعضی از افراد هستند که در دروغ گویی مهارت بیشتری نسبت به بقیه دارند. در این قسمت از نمناک قصد داریم به شما معرفی کنیم که کدام افراد در دروغگویی از افراد دیگر، ماهرترند.

اردیبهشت

اردیبهشتی ها خیلی دروغگو به نظر نمی رسند اما خبر بد اینجاست که آن ها در موقعیت های خاص دروغ می گویند اما اصلاً مشخص نمی شود و شما متوجه دروغگویی آن ها نمی شوید، زیرا این کار را با مهارت زیادی انجام می دهند. اگر یک اردیبهشت ماهی بداند که دروغ گفتنش به شما آسیب نمی زند و از طرفی خودش را هم به مقصود و هدف می رساند؛ این کار را با مهارت خیلی بالا انجام می‌ دهد و در انکار کردن هم مهارت بسیار زیادی دارد.

مهارت دروغگویی

آبان

آبان ماهی ها مانند اردیبهشتی ها اگر بخواهند دروغ بگویند، این کار را با مهارت زیادی انجام می‌ دهند؛ به طوری که هیچ کس شک نمی‌ کند. آن ها تاثیر گذاری زیادی روی دیگران دارند، حرف شان را به کرسی می‌ نشانند و معمولاً در دروغ گفتن هم خیلی با استعداد هستند.

تیر

تیر ماهی ها افراد احساسی هستند و همیشه سعی می‌ کنند که از ویژگی‌ های شخصیتی خود کمک بگیرند و استعداد خود را در جایی که لازم دارند به کار ببرند. در دروغگویی هم خیلی خوب عمل می کنند، با کلمات بازی می‌ کنند و شما اصلاً متوجه نمی شوید که به شما دروغ گفته اند.

مرداد

مرداد ماهی ها در شوآف کردن مهارت بسیار زیادی دارند. دوست دارند همیشه خودشان را بهتر از آن چیزی که هستند؛ نشان بدهند. مهارت زیادی در ایجاد خلاقیت دارند و معمولاً در دروغگویی هم خیلی خوب عمل می کنند و شاید نظیرشان وجود نداشته باشد.

دروغگویی افراد

شهریور

شهریور ماهی ها همیشه خیلی خوب دروغ می گویند. از قبل راجع به دروغی که قرار است بگویند فکر می‌ کنند و آن را طراحی می کنند تا بتوانند بدون هیچ کم و کاستی آن دروغ را بگویند و در این زمینه مهارت قابل توجهی دارند.

خرداد

خرداد ماهی ها هم در دروغگویی ماهر هستند. آن ها مهارت های ارتباطی را خیلی خوب می شناسند و در نتیجه می‌دانند که چه دروغی را چه زمانی، به چه صورتی بگویند تا طرف مقابل آن را باور کند و اصلا شک هم نکند.

متولدین کدوم ماه تو دروغ گفتن ماهر ترن؟

4.1161
این مطلب مفید بود ؟13328
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ش
1 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1401-01-25
منو درست گفت✔️????
95
وبگردی