کالری زولبیا بامیه
کالری زولبیا بامیه مسئله ای مهم برای روزه دارانی است که سعی میکنند رژیمی بودن خوراک خود را حفظ کرده و به بهانه ماه رمضان، پرخوری نکنند.

کالری زولبیا بامیه چقدر است؟

با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و افزایش مصرف زولبیا بامیه در وعده افطاری، این سوال برای بسیاری از شما کاربران مطرح شده است که زولبیا بامیه چقدر کالری دارند و تا چه اندازه مصرف این شیرینی ماه رمضان، برای شما با توجه به وزن و برنامه غذایی تان، مجاز است.

چنانچه در مطلب قبلی نمناک، در غالب عوارض زولبیا بامیه برایتان کامل توضیح دادیم؛ زولبیا و بامیه قند و چربی بالایی داشته و در مقابل ارزش غذایی چندانی ندارد. چربی بالای موجود در این شیرینی، دلیلی است که باعث دیرتر جذب شدن قند زولبیا می شود. و اما کالری زولبیا بامیه ماه رمضان که به شرح زیر است:

هر 100 گرم زولبیا 450 کالری و هر بامیه 80 کالری دارد؛ با این حساب میتوان به راحتی متوجه شد که کالری 500 گرم زولبیا بامیه چقدر خواهد بود.

کالری زولبیا بامیه

سوزاندن کالری زولبیا بامیه

با توجه به آنچه گفته شد، جالب است بدانید که برای سوزاندن کالری که از خوردن 1 عدد بامیه و 100 گرم زولبیا نصیبتان شده باید یکی از فعالیت های زیر را به انتخاب خود انجام دهید.

دویدن

کالری دقیق زولبیا بامیه + راه سوزاندن 100 گرم زولبیا بامیه

53
این مطلب مفید بود ؟30
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ح.ب/ن
وبگردی