آرامش درون
اگر همیشه در جستجوی ساده ترین راه ها برای رسیدن به آرامش درون هستید می توانید به سراغ روش های ثابت شده ای بروید که خود به خود ذهن شما را از افکار مزاحم دور می کنند.

چگونه آرامش درونی پیدا کنیم

فقط در لحظه زندگی کنید، چند بار این حرف را شنیده اید مدت طویلی است که پیشنهاد می شود درحال زندگی کنید اما گاهی اوقات اینطور نمی شود به همین خاطر باید به سراغ روش هایی بروید تا به شما این آرامش درون را هدیه بدهد.
آرامش درون

راهی ساده و مستقیم برای رسیدن به آرامش درون

 

پیشنهادات ساده برای رسیدن به آرامش درون

مدیتیشن را فراموش نکنید
افرادی هستند که پیشنهاد می کنند در کلاس های مدیتیشن شرکت کنید، سعی کنید بنشینید و بیست دقیقه ای تعمق کنید بدون شک یکی از روش های رسیدن به آرامش این روش است.
غیر ممکن است که همه لحظات بی دغدغه و فکر زندگی کنید ناخودآگاه فکر سراغ آدمی می آیددر چنین مواقعی بهتر است تنها نمانید ،مطالعاتی که در دانشگاه هاروارد انجام شده بر این مضمون که46 درصد روز را افراد در فکر فرو می روند یعنی تقریباً نصف روز را افراد منحرف فکر می کنند که ربطی به کارهایشان ندارد وآنها رابیشتر ناراحت می کند پس با مدیتیشن می توان از این حالت ناخوشایند رها شد. یادگیری مدیتیشن مهارت بسیار مهمی است که برای سلامت خود فرد مفید است.
در باغچه قدم بزنید
قدم زدن در باغ و باغچه به آرامش ذهن کمک می کند چیدن علف های هرز خود نیز یکی از راهکارهای ایجادآرامش است ، در حقیقت چیدن علف های هرز یکی زا روش هایی است که از قدیم در میان شرقی ها به عنوان رسیدن به آرامش و رهایی تجویز می شده است که البته ریشه این باور به بودن در دل طبیعت باز می گردد.
روی کاغذ دوست داشتن هایتان را بنویسید
سرگردانی ذهنی علت ناراحتی است نه نتیجه آن به همین خاطر تلاش می کنید کمتر دچار وسوسه های فکری شوید
روی کاغذی پنج چیز که از آن لذت می برید را بنویسید مثل کتاب خواندن پخت و پز باغ گردی بالا رفتن از درخت بعدخود را با این فعالیت ها سرگرم کنید وروی احساساتتان متمرکز شوید
وقتی موفق شوید ذهن رادر لحظه پیش برید نگرانی تان کمتر می شود وهر چه بیشتر این کارها را تکرار کنید عادت می کنید این کارها هم جزء فعالیت های روزمره قرار دهید تا شادمانی بیشتری دست یابید.

راهای ساده برای رسیدن به آرامش درون

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ز.ن
برچسب : مدیتیشن
وبگردی